Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2015. február 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldást nyújt a pattanásokra hajlamos bőrre. A színezett összetétel egyetlen lépésben elfedi, és szárítja a pattanásokat.

• A termék magas ásványi pigment koncentrációjának köszönhetően hosszan tartó fedő hatást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.
  • A magas szárító hatású összetevő tartalmat a regeneráló hatású Herba-Repair-rel kombinálja, így segíti a pattanások korrigálást és leszárítását. A praktikus fémgolyó pontos felvitelt tesz lehetővé.

masnis

2012. november 18.

Nálam gyengén muzsikált: a kis kék társához hasonló "csodát" vártam el, plusz azt, hogy ne kelljen korrektort használnom. Az eredmény: a világosabb árnyalat is elütött a bőrszínemtől, plusz szárítani sem szárított. Lepasszoltam a húgomnak (valahogy az összes kozmetikum-tévedésem így végződik), aki pedig elégedett vele és korrektorként azóta is használja, ezért nem pontoznám le. Egyéni szoc- probléma, hogy én ilyen hófehérke vagyok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

ildikolo

2012. november 3.

Húúú hát erről is ódákat tudnék zengeni :-))) de nem fogok :-))) Kiváló termék! Próbáltam többféle korrektort de ez a tuti! Szem alá szoktam kenni és a pattikra,foltokra. Nagyon jól fed,kezeli a pattanásokat is. Praktikus golyós kiszerelésű,több hónapja használom de még mindig rengeteg van benne. Imádom! Megéri a árát! Valahogy nekem a Garnier arcápolási termékei mind beváltak,mondjuk ezt is a Lore'al gyártja lehet nem véletlenül jók. Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

orolya

2012. november 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ,és tényleg jó nekem be vált .Remekül elfedi a hibákat .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Rachel

2012. október 31.

Az elején jónak tűnt,aztán nem használt semmit.Fedésétől sem voltam elájulva.Nem szerettem használni.Egyszerűen zavart,hogy ott van.Emelett még jobban begyulladt tőle a bőröm.
És valóban tele vannak a kozmetikumok vegyszerekkel,ahogy előttem is említették..senki se figyelmeztet minket.Mert ebbe van a biznisz.:/Úgyhogy mindenkinek ajánlom a natúrkozmetikumokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Oraculum

2012. október 31.

Ritkán használok korrektort, alapozót pedig csak fellépésekkor, ha muszály, rámkenik.
Ezt inkább a szem alatti sötét karikákra és maximum az orromon lévő miteszerekre szoktam használni, bár a szemem alatt összegyűlik néha estére.
Tesztelésre kaptam a L'Oreáltól (ex-munkahelyemen), bár elnézve a boltokban sem egy drágaság, közép árkategóriás, de mivel ennyi műanyagot és fém-oxidot raktak bele, lehet töbet árt inkább, mint használ.
Youtube-on ajánlom mindenki figyelmébe a Kozmetikumok Krónikája c. kisfilmet (magyar feliratos), ami arról szól, hogy nap, mint nap mennyi mérget juttatunk be úgy, hogy még csak nem is tudunk róla :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

oaxaca

2012. október 1.

Nagyon jól fed, gazdaságos és még a pattanásokat is eltünteti. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 1.

macsiszka

2012. szeptember 19.

Páromtól kaptam ajándékba. Nagyon szeretem, mert rengeteg van benne (15 ml) , könnyű eloszlatni, szárítja a patikat, közepesen fed. Nekem a világos árnyalat van meg, ami pont passzol a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Dorcii

2012. szeptember 13.

Akciósan vettem pár hónapja 1000Ft-ért. Csak a világos árnyalat volt kapható ezért tartottam attól, hogy nagyon el fog ütni a bőrömtől, de eldolgozva egyáltalán nem látszik és szépen elfedi a foltokat. Sokat gondolkoztam, hogy milyen korrektort vegyek, és őszintén ha nem lett volna akciós, akkor biztos nem ezt veszem, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

zdoreebaba

2012. szeptember 2.

Mindjárt a második dobozzal használom, annyira jó hatást érek el vele. Az biztos, hogy az arcbőrömtől kicsit eltér a színe, de a hatásán nem lehet változtatni. Minden jó tulajdonság benne van ebben a kicsi korrektorban: szárít, elfed, hidratál, az illata is tűrhető és nagyon sokáig (nekem kb. 1-2 évig is elállt, úgy, hogy minden nap használtam). Az ára is nagyon megfelelő volt, mivel akciósan + 10%-os kuponnal vettem, így 1000 forint alatt hozzájutottam!! Mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek bőrhibája, pattanása stb. van!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

gyori.andrea00

2012. augusztus 19.

nemrég vettem meg, és egyelőre nekem nagyon bejön. a színe jól illeszkedik a bőrömhöz, a fedése és a szárító hatása is jól funkcionál. szóval összeségében egyelőre!! elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1