Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2015. február 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldást nyújt a pattanásokra hajlamos bőrre. A színezett összetétel egyetlen lépésben elfedi, és szárítja a pattanásokat.

• A termék magas ásványi pigment koncentrációjának köszönhetően hosszan tartó fedő hatást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.
  • A magas szárító hatású összetevő tartalmat a regeneráló hatású Herba-Repair-rel kombinálja, így segíti a pattanások korrigálást és leszárítását. A praktikus fémgolyó pontos felvitelt tesz lehetővé.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Nekem nagyon jól leszárította a pattanásaimat, és a szem alatti karikákra is lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

maros97

2012. augusztus 6.

Nem tudom h pattanás téren segít-e , de nem is baj arra mást kell használni . De alapozónak nagyon jó illeszkedik a bőröm színéhez , és nem zsíros-olajos hatású, hanem mattit . Én minden nap használom és így is több mint, egy éve megvan . De már vettem utánpótlást . Mindenkinek ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

matine91

2012. augusztus 1.

utólag visszagondolva, egy rakat f.s az egész... nekem nem segített

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

utólag visszagondolva, egy rakat f.s az egész... nekem nem segített

ginaaa91

2012. július 30.

Nekem is nagyon bevált. Szépen eltüntette a pirosságot az arcomon és a pattanásaim is hamar eltűntek. A színével is megvagyok elégedve, pont passzol a bőrszínemhez. Szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

pink sunrise

2012. július 28.

Újra nem tudom megállni szó nélkül azt,hogy rettentő sárgás a világosabb árnyalat,és sötét is....Garnier szinezett terméket soha nem veszek többet,mert egyszerűen csak elfelejtik hogy nem csak sárgás tónusu ,vagy "szolis barna"bőr létezik,hanem Isten adta,rózsaszines árnyalatú világos bőr,ami nem igazán arra lett"tervezve"hogy az áldott napsugár sokáig elidőzzön a társaságában.....Már egy kicsit reménykedtem a nagy vámpir őrület láttán hogy talán észreveszik hogy vannak "sápadtarcúak"is,de nem,még mindig háttérbe szorulunk:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

nicole07

2012. július 19.

Elég jól fed egésznap, a pattanásaimon nem sokat segít, talán egy ici-picit szárítja, de semmi extra, nem venném újra, inkább helyette valami olcsóbb kategóriásat, mert szerintem ennyit azok is tudnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

annuska5

2012. július 19.

Itt egy csomó jó véleményt olvastam róla és megvettem. Sajnos rossz árnyalatot vettem így nekem annyira nem vált be. De mivel itt sokan imádják én szívesen megválnék tőle. Akit érdekel írjon. Nem volt használva csak egyszer próbáltam ki. Úgyhogy légysí akit érdekel írjon itt a krémmánián

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 19.

midnight

2012. július 15.

Nekem csodaszer! A sötétebb színű felkenéskor még kicsit világosabb, mint a bőrszínem, de pár perc múlva tökéletesen alkalmazkodik az arcomhoz. Ultragyorsan eltünteti a pattanásaimat, bár egy kicsit szárít, ha sokat kenegetem. Imádom a formáját, abszolút hordozható is, és rengeteg ideig elég, az árával is meg vagyok elégedve. Ha nem tüntetné el a pattanásaimat akkor is imádnám, az egyik legjobb korrektor amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

akkala

2012. július 7.

a light is borzalmasan sotet es sargas pedig nem vagyok hofeherke... este probalom elhasznalni de nekem nem sokat hat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

bogyesz83

2012. június 30.

Nekem nagyon bejött. Egyik napról a másikra tüntette el a pattanásomat! Ajánlom mások figyelmébe is! Ez a termék szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1