Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2015. február 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldást nyújt a pattanásokra hajlamos bőrre. A színezett összetétel egyetlen lépésben elfedi, és szárítja a pattanásokat.

• A termék magas ásványi pigment koncentrációjának köszönhetően hosszan tartó fedő hatást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.
  • A magas szárító hatású összetevő tartalmat a regeneráló hatású Herba-Repair-rel kombinálja, így segíti a pattanások korrigálást és leszárítását. A praktikus fémgolyó pontos felvitelt tesz lehetővé.

Testbe

2012. június 17.

Nagyon hatékony, nálam egyik napról a másikra látszik a hatása. Azért kap csak 4 csillagot, mert nálam sem elég a Light színváltozat, a felkent termék sokkal sötétebb a bőrszínemnél. Esténként szoktam felkenni, akkor nem látja senki, de remekül használ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

sheetmusic

2012. május 21.

Nagyon szipi-szupi csak nem gondoltak a porcelánbabákra, mint én:D Itthonra teljesen jó a pattanás kezelésére, de utcára nem mennék az általa okozott sárga foltokkal:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

nicole07

2012. május 20.

Tényleg jól fed, a pirosságot elfedi és valamennyire szárít is, de szerintem a pattanásokon sokat nem segít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Shine*

2012. május 20.

A fedése tényleg jó, de nekem a pattanásokkal nem csinál semmit...:( Biztosan nem venném meg mégegyszer.

@agirika: Én nem kenném szem alá, mivel szárító hatású (ezt írták lejjebb is). Arra a célra van a Garniernek más terméke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Heli

2012. május 1.

Én is ezt használom, az eddigi legjobb korrektorom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Én is ezt használom, az eddigi legjobb korrektorom :)

pauska.timea

2012. április 11.

Ez az egyik nagy kedvencem, egyszerűen imádom. Nagyon könnyű használni, felvitele egyszerű, fedése természetes és egyben hatékony. Rendkívül gazdaságos! Már nagyon sok korrektort kipróbáltam, de ez számomra mindegyiket magasan veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1