Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.
A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

• Nem igényel öblítést
  • Kombinált, zsíros és érzékeny bőrre
  • Illatanyag-mentes
  • 200 felhasználás

Dermatológiailag és Szemészetileg tesztelt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

brrz551

2021. november 4.

Nem igazán hozza le a sminket, csak ha durván sikálnám a szemkörnyékemet. Amúgy az illata bejön, a kiszerelés is tetszik, de én akkor használom már csak, amikor nincs rajtam smink és csak a "napi piszoktól" kell megszabadulnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Dorinnaa

2021. április 14.

a sminket leszedi, de nagyon szárít, szinte feszült a bőröm tőle.. ( ami nagyon rosz érzés..)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

BogiAnna

2021. április 13.

Az első micellás víz volt amit próbáltam. Egy flakonnal használtam el. Azóta csak jobbakat találtam. Olyan érzés volt a használata után mintha egy vékony réteg maradt volna az arconom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

csvik

2021. február 13.

Ez volt az első micellás víz amit vettem. Nem tudom mit takar hogy zsíros bőrre van, de egyáltalán nem volt jó érzés használni. Lecseréltem egy másikra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Kinga023

2020. december 9.

Nagyon szárította a bőrömet, nem is használom el a maradék 3/4 üveget. Pattanásokat okozott illetve olyan szaga van mintha poshadt lenne. Pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

berenisz

2020. augusztus 26.

A sminket jól eltávolítja, de különös hatása nincs. Valamiért néha kipirosodik és ég az arcom. Ritkán használom újabban, inkább a szemfesték eltávolítására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

bernatd

2020. június 14.

Az én bőrtípusomnak megfelelő tiszzítást végzett. A rózsaszín társához hasonlóan teljesít, szépen lehozza a sminket is erősebb smink esetén már valaszínű az olajos változatot használnám, de a napi tisztításhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Zsoja

2020. április 22.

Véletlenül siettségemben zsíros bőrre valót vettem az én sivatag száraz arcomra... Ez nem a termék hibája. Ugyanúgy kíméletesen távolítja el a sminket, mint bármelyik testvére. Biztosan elhasználom, csak nem fogom újra venni, mivel nem megfelelő a bőrtípusomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Bettii98

2020. március 31.

Dörzsölnk kell, hogy jól lejöjjön a smink. Ami elég kellemetlen, ha a szemet nézzük, mivel fáj. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Cynthia99

2020. február 23.

Nem igazán mattít, különösebben nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Nem igazán mattít, különösebben nem csinál semmit.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, Poloxamer 184
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.