Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.
A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

• Nem igényel öblítést
  • Kombinált, zsíros és érzékeny bőrre
  • Illatanyag-mentes
  • 200 felhasználás

Dermatológiailag és Szemészetileg tesztelt

Kinga023

2020. december 9.

Nagyon szárította a bőrömet, nem is használom el a maradék 3/4 üveget. Pattanásokat okozott illetve olyan szaga van mintha poshadt lenne. Pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

berenisz

2020. augusztus 26.

A sminket jól eltávolítja, de különös hatása nincs. Valamiért néha kipirosodik és ég az arcom. Ritkán használom újabban, inkább a szemfesték eltávolítására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

bernatd

2020. június 14.

Az én bőrtípusomnak megfelelő tiszzítást végzett. A rózsaszín társához hasonlóan teljesít, szépen lehozza a sminket is erősebb smink esetén már valaszínű az olajos változatot használnám, de a napi tisztításhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Zsoja

Korcsoport: < 18
2020. április 22.

Véletlenül siettségemben zsíros bőrre valót vettem az én sivatag száraz arcomra... Ez nem a termék hibája. Ugyanúgy kíméletesen távolítja el a sminket, mint bármelyik testvére. Biztosan elhasználom, csak nem fogom újra venni, mivel nem megfelelő a bőrtípusomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 22.

Bettii98

2020. március 31.

Dörzsölnk kell, hogy jól lejöjjön a smink. Ami elég kellemetlen, ha a szemet nézzük, mivel fáj. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Cynthia99

2020. február 23.

Nem igazán mattít, különösebben nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Nem igazán mattít, különösebben nem csinál semmit.

dori18

2019. december 25.

Nagyon jól el lehet vele távolítani a sminket. Nem irritál, külön örülök, hogy illatanyag mentes. Sokszor használtam már a rózsaszín kupakos verziót, szerintem nincs különbség, mindkettő teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Betti99

2019. december 12.

Csak azért vásároltam ezt meg, mert a rózsaszín garnieres sminklemosót nem lehetett kapni. Nem vettem észre különbséget a kettő között. Mattít, szépen eltávolítja a sminket és a szememet se csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

26timcsi

2019. október 11.

Nagyon szeretem,tökéletesen leszedi a sminket is. Már többször vásároltam belőle. Állandó kelléke a fürdőszobámnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

A kedvenc micellás vizemmé vált, pedig előtte jó párat kipróbáltam. Szépen végzi a dolgát, a sminket tökéletesen eltávolítja, nem csípi a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184