Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.
A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

• Nem igényel öblítést
  • Kombinált, zsíros és érzékeny bőrre
  • Illatanyag-mentes
  • 200 felhasználás

Dermatológiailag és Szemészetileg tesztelt

Dzsulsz

2019. május 17.

Két éve használom ezt az arctonikot. Nekem bevált. Azelőtt a Nivea arctonikokkal próbálkoztam, de csípte a szemem. Ez nem csípi a szemem, leszedi a sminket is. Kombinált bőrre nagyon jó. Ajánlani tudom. A 400ml elég 4 hónapig is, úgy, hogy minden nap használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

bugeyes

2018. december 8.

Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Nehezebben hozza le a sminket, ezért és gondolom bizonyos összetevői miatt sokszor kipirosodik a bőröm. Valóban hagy egy ragacsos érzetet maga után, elég kellemetlen, sajnos nekem csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

bernadettu

2018. november 22.

Csak azért vettem meg mert volt hozzá egy minta is a Garnier Pure 3in1 Arclemosóból. Csak otthon vettem észre, hogy van benne alkohol, emiatt félve bontottam fel, de szerencsére nem csípett.
Még csak rövid ideje használom, de én is tapasztaltam, hogy ragacsos érzetet hagy.
Az alkohol tartalom miatt nem fogom újra venni, de egyébként a hatása rendben van, lehozza a sminkmaradványokat (vízálló termékekkel nem próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Évek óta csak ezt használom sminklemosásra! Nem okoz pattikat, sem mitesszereket, a sminket is maradéktalanul leviszi. Imádom :) Használat után picit ragacsos érzetet hagy, ezért én vízzel le szoktam mosni az arcom, de ettől eltekintve nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Szintén pattanásos időszakban használgattam. Pórusaimat kitisztította, de ragacsos érzetet hagyott a bőrömön. nem volt a kedvencem, de kedveltem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Kisscsajszika

2018. július 5.

Könyedén távolítja el még a vízálló és az extra tartós sminket is, nagyon szeretem. bár kicsit furcsa érzést hagy a bőrön, így én inkább leszoktam mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

pjnk

2018. június 8.

a szemsminket szépen leszedi, az alapozót is egy bizonyos szintig, utána csak maszatolja, szóval nem sz*rtam össze magam tőle. kettő átitatott vattakorong legalább kell, de inkább három. csak azért használom ezt, mert néha lusta vagyok vízzel leöblítős arctisztítókat használni, de az én fejemből sajnos diszkógömböt csinál, szóval igyekszem minél kevesebbszer lustálkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Nomchy

2018. június 8.

Esti arctisztításra szerettem volna használni, tehát nem sminklemosásra.
Nekem egyáltalán nem jött be, nem éreztem tisztábbnak tőle a bőröm, sőt, inkább ragadós, fénylős lett tőle sajnos.
Tovább ajándékoztam a húgomnak.

Esti arctisztításra szerettem volna használni, tehát nem sminklemosásra.
Tovább ajándékoztam a húgomnak.

Quwer

2018. május 10.

Nagyon nagyon jó ! A sima sminket azonnal leszedi , a vízállót pár másodperc áztatás után , de maradéktalanul .
Reggeli arcfrissítésre is szuper . Ragacsos érzetet nem hagy maga után , és nagyon sokáig elég mindenapos használat melett is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

lixia168

2018. április 21.

Sokaig hasznaltam ezt a lemosot. Teljesen jo. Nem draga es szepen leszedi a sminket. Volt hogy picit a szemembe ment de nem csipte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184