Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.
A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

• Nem igényel öblítést
  • Kombinált, zsíros és érzékeny bőrre
  • Illatanyag-mentes
  • 200 felhasználás

Dermatológiailag és Szemészetileg tesztelt

Cynthia99

2020. február 23.

Nem igazán mattít, különösebben nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Nem igazán mattít, különösebben nem csinál semmit.

dori18

2019. december 25.

Nagyon jól el lehet vele távolítani a sminket. Nem irritál, külön örülök, hogy illatanyag mentes. Sokszor használtam már a rózsaszín kupakos verziót, szerintem nincs különbség, mindkettő teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Betti99

2019. december 12.

Csak azért vásároltam ezt meg, mert a rózsaszín garnieres sminklemosót nem lehetett kapni. Nem vettem észre különbséget a kettő között. Mattít, szépen eltávolítja a sminket és a szememet se csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

26timcsi

2019. október 11.

Nagyon szeretem,tökéletesen leszedi a sminket is. Már többször vásároltam belőle. Állandó kelléke a fürdőszobámnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

A kedvenc micellás vizemmé vált, pedig előtte jó párat kipróbáltam. Szépen végzi a dolgát, a sminket tökéletesen eltávolítja, nem csípi a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Dzsulsz

2019. május 17.

Két éve használom ezt az arctonikot. Nekem bevált. Azelőtt a Nivea arctonikokkal próbálkoztam, de csípte a szemem. Ez nem csípi a szemem, leszedi a sminket is. Kombinált bőrre nagyon jó. Ajánlani tudom. A 400ml elég 4 hónapig is, úgy, hogy minden nap használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

bugeyes

2018. december 8.

Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Nehezebben hozza le a sminket, ezért és gondolom bizonyos összetevői miatt sokszor kipirosodik a bőröm. Valóban hagy egy ragacsos érzetet maga után, elég kellemetlen, sajnos nekem csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

bernadettu

2018. november 22.

Csak azért vettem meg mert volt hozzá egy minta is a Garnier Pure 3in1 Arclemosóból. Csak otthon vettem észre, hogy van benne alkohol, emiatt félve bontottam fel, de szerencsére nem csípett.
Még csak rövid ideje használom, de én is tapasztaltam, hogy ragacsos érzetet hagy.
Az alkohol tartalom miatt nem fogom újra venni, de egyébként a hatása rendben van, lehozza a sminkmaradványokat (vízálló termékekkel nem próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Évek óta csak ezt használom sminklemosásra! Nem okoz pattikat, sem mitesszereket, a sminket is maradéktalanul leviszi. Imádom :) Használat után picit ragacsos érzetet hagy, ezért én vízzel le szoktam mosni az arcom, de ettől eltekintve nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Szintén pattanásos időszakban használgattam. Pórusaimat kitisztította, de ragacsos érzetet hagyott a bőrömön. nem volt a kedvencem, de kedveltem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184