Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

96viktoria

2019. május 23.

Néha előjön rajtam 1-2 pattanás és ez szépen lehúzza, viszont a nyomát sok idő mire eltünteti de összeségében nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Doryca007

2019. május 1.

Nekem sajnos nem valt be annyira, mint a kefes arctisztito tarsa. 😥 Volt mar jobb garnieres tonikom is. Nem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

ViktoriaLugosi

2019. április 11.

Szépen segített a gyulladás csökkentésében és tisztította is az arcomat, viszont kicsit szárít ezért egy jó hidratáló krém mellett tökéletesen működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

zsucci93

2019. március 20.

AÚÚÚ!!! Értem én, hogy csökkentjük a pattanásokat, de ennyi erővel tiszta alkohollal is letörölhetném az arcom. Valóban segít csökkenteni a gyulladást, de nem mindegy milyen pattanásra használjuk. Ha például volt egy mitesszered, megpiszkáltad, begyulladt, azon mondjuk oké egy foltban használva. De vannak ennél bőrkímélőbb módszerek ilyesmi elmulasztására... Viszont ha cisztás aknéd van messziről kerüld el, rosszabbá teszi a helyzetet, mint amilyen előtte volt. Nem a legborzalmasabb dolog, amit életemben használtam, de senkinek nem ajánlanám a hosszútávú használatát a benne lévő magas alkohol tartalom miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

eszterrr95

2019. február 18.

Anno tizenévesen nem tapasztaltam javulást a bőrömön. Elhasználtam, de semmi változást nem láttam. 4 év elteltével újra a kezembe akadt és most huszonévesen a homlokomon lévő pici, de sok pattanások 80%-át eltüntette! Aki tiniként makacs pattanásokkal és erősen zsíros bőrrel küszködik annak NEM ajánlom, mert ez ahhoz kevés. De bátran ajánlom azoknak akiknek kevés vagy csak néha-néha előbukkanó pattanásaik vannak. : )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Nileve

2019. február 16.

Nagyon csípi a pattikat, sebeket, hegeket, de elég hatásos rendszeres használat mellett. Ha nagyon problémásnak érzem a bőröm, szívesen használom ezt a terméket, úgy érzem segít. A hátamra különösen szeretem használni. Telente a nap hiányában gyakrabban előjönnek a pattanások és a mitesszerek a hátamon, és sajnos nehezebben is múlnak el. Ha egy hétig minden este fürdés után megkérek valakit, hogy törölgesse át alaposan egy vattakoronggal a hátam, nagyon szépen rendbe hozza a hétnek a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Andi07

2018. november 22.

Pattanásokra kenve csíp, de szinte azonnal meg is szűnik ez az érzés. Szépen tisztít. Nem okoz újabb pattanásokat. Kicsit halványított a pattanások nyomain.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Brekka10

2018. november 17.

Kamasz fiam pattanásos bőrére használjuk, és az egyetlen, ami hatásos! Szebb tőle a bőre, és a pirosságot is halványítja. Többször újra vettem már. Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy aki már nem tini, és nem is extrán zsírosodik a bőre, annak ez túl sok. Az illata pedig valóban csípős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

evelintomo

2018. október 20.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Még egy videómban is elmondtam, hogy nagyon szeretem :)
Ez lenne a link: https://www.youtube.com/watch?v=w8yR0Av1kio

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Ez lenne a link: https://www.youtube.com/watch?v=w8yR0Av1kio

Inezke

2018. augusztus 26.

Nagyon szárítja a bőröm a magas alkoholtartalma miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Nagyon szárítja a bőröm a magas alkoholtartalma miatt.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA