Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monka, Módosítva: 2011. szeptember 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eltávolítja a faggyúfelesleget, csökkenti a mitesszereket és meggátolja az újbóli kialakulásukat 14 napig*(6 héten át tartó klinikai teszt alapján). Keféje tisztító lemezkékből és dörzsölő sörtékből áll. Összetétele antibakteriális szalicilsavval és tisztító erejéről ismert, akár 70 féle ásványt tartalmazó Himalájai kristályokkal van gazdagítva.

Kiszerelés: 150 ml

Lilluc

2019. március 14.

Nem vészes, egyszer el lehet használni, de tuti nem venném újra.
Évekkel ezelőtt próbáltam, az akkor használtakhoz képest egész jó volt.
Kicsit szárít, de nekem nem vészes, illetve szinte leradírozta a bőröm.
Viszont a mitesszereken mit sem segített.
Nekem egyszerűbb volt úgy használni, hogy rányomtam az arcomra a benne lévő folyadékot és aztán használtam a kefét.
A keféjét nagyon nehéz kitisztítani.

Hozzáteszem, mióta nem használok ilyen csodaszereket, hanem minél természetesebb összetevőjű szappanokat, azóta kevésbé zsíros és pattis az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nem vészes, egyszer el lehet használni, de tuti nem venném újra.
Évekkel ezelőtt próbáltam, az akkor használtakhoz képest egész jó volt.
Kicsit szárít, de nekem nem vészes, illetve szinte leradírozta a bőröm.
Viszont a mitesszereken mit sem segített.
A keféjét nagyon nehéz kitisztítani.

Carson32

2018. december 18.

A csomagolása nem a legmegfelelőbb! Az én arcommal semmit sem kezdett, nem lett kevesebb miteszerem vagy pattanásom. Inkább száraz és viszkető bőrt okozott. Teljesen nem is tudtam elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

sailorluna

2018. augusztus 3.

régen, diákként használtam. az összetevői miatt ma már nem veszek ilyeneket, csak irritálják a bőrt. nagyon idióta a kiszerelése, mivel a kefe nem levehető, nehézkes a tisztítása, pedig ez elengedhetetlen egy tisztító eszköznél. az is elég béna. hogy az egész flakont fogni kell a használatához, amiből nehezen lehet kinyomni az anyagot. maga a zselé a zsíros bőrömet iszonyat módon szárította, és szegényke erre csak még több és több faggyúval védekezett, valamint hámlott is. a mitesszerekkel, pattanásokkal nyilván semmit nem csinált. használata után frissnek éreztem az arcomat, de rögtön elkezdett húzódni, azonnal hidratálnom kellett. el sem használtam teljesen, annyira nem jött be. a l'oréal kefés arctisztítója sokkal jobban tetszett. azóta eltelt egy pár év, és már egyiket sem használom, mert kíméletesebben bánok már az arcommal, de míg a l'oréal-t kétszer újravásároltam, ez a termék a kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Airina

2018. február 20.

Jelenleg nem használom, de nagyon szerettem. Szépen tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket. A mitesszerekre nem nagyon volt hatással, de ettől függetlenül szerintem szuper. A kiszerelése is praktikus, nem durvák a kis sörték, kellemes a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

hrrr

2017. október 22.

Az első hét használat után, gondoltam, azért jön elő még több pattanásom, mert az az egy hét nem volt elég, hogy kifejtse a bőrtisztító hatását, de ahogy tovább használtam az arcom állapota csak tovább romlott. Úgyhogy én személy szerint nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Zsuzsi917

2017. október 11.

Heti egyszer használom, nekem bevált. Leszed minden szennyeződést, csak kicsit szárítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

olahrekaeszter

2017. október 1.

Én igazság szerint arra használtam, hogy a zuhany alatt ezzel mostam le az aznapi alapozómat...erre a célra teljesen megfelel, de egyébként semmit nem kezdett a pattanásokkal, tehát lényegében nem ajánlanám pattanások megszüntetésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Domcsa

2017. július 26.

Szerintem megfelelően működik, ha előtte arctisztító géllel megtisztítod az arcod, utána pedig radírozol. Nekem, ha csak a gélt és a radírt használom nem válik be, de ezzel a 3-assal szépen meg tudom tisztítani az arcom. Hetente egyszer elvégzem, reggel és este pedig arcra való szappannal és langyos vízzel arcot mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Monchhichi

2017. július 26.

Ez a dolog annyira kíméletlenül kiszipolyozott minden csepp vizet és olajat az arcomból, hogy aztán évekig összerezzenve mentem el a garnier cuccok mellett a boltban. Foltokban kezdett hámlani az arcom. Jó, kozmetikailag alulművelt tiniként nem is tudom, hogy mondjuk hidratáltam-e utána rendesen, de azért mégis kicsit túlzás volt ez. Mivel nem emlékszek rá, hogy milyen rutin részeként tudott ekkora pusztítást végezni ezért nem akarom nagyon lepontozni. Zsíros bőrre, bőséges krémezéssel jó lehet

Update: kipróbáltam újra, fogalmam sincs, hogy miért tettem, de ne használjátok. De tényleg. Mióta a zsíros bőrömre nem használok ilyen "pattanástalanító csodaszer"-eket, azóta megszűntek a pattanásaim.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

szofiaa

2017. április 29.

Miután megvettem gondoltam illene elhasználni, de sajnos nem sikerült, ugyanis nem jött be ..
Akárhányszor használtam az arcom állapota csak egyre rosszabb lett, ha csak 1-2 kisebb miteszer volt rajta akkor azt begyullasztotta és még többet hozott ki rajta..Nem értem hogyan kellene működnie, mert nálam visszafelé sül el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Smithsonite Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.