Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: terke29, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egy smink eltávolítására, illetve a szem és az arc átfogó tisztítására képes bőrápoló. Antibakteriális szalicilsav küzd a kombinált bőr-és zsíros bőr problémáival. A bőrgyógyász és szemész által tesztelt formula illatanyag mentes, különösen gyengéd a bőrhöz.

IrisAnn

2018. április 8.

Nagyon jó, tényleg használ a pattanások ellen, azonban nagyon óvatosan kell bánni vele. Nem szabad túl sokat nyomni, csak egy borsószemnyit (de tényleg!) mert még az én zsírosba hajló kombinált arcomat is annyira szárította, hogy pikkelyekben vált le róla a bőr, amikor többet használtam (napi kétszer, normális adagot). Így azóta átálltam arra, hogy amikor vészhelyzet van, megmosom egy borsószemnyi adaggal az arcom, azon kívül nem használom, mert túlságosan szárít, de a pattanások ellen hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

vertesiren

2018. január 7.

Véletlenül találtam meg otthon, régebben vettem, de elfogyott a szokásos sminklemosóm, így vészmegoldásként vettem be. Jó tisztítás végez és nem is szárít. Kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

phg26

2017. október 15.

Honapok ota hasznalom es teljesen elegedett vagyok vele. Esti furdes/zuhanyzas kozben hasznalom, arctisztitas elso lepesekent es szinte teljesen eltavolitja a sminkemet. Szep az INCI-je is, har az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Dorett

2017. május 22.

Előtte a La Roche Posay Effaclar lemosojat használtam, de az szárított a az arcom, bár semmi pattanás nem volt rajtam. Ez szintén eltüntette a pattanásokat, és nem szaritotta a bőröm. Az arcom olajossagat nem tudta csökkenteni, de mivel nem szárítja az arcom, nem zavar, hogy napjában többször is arcot mosok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

babyface

2017. február 12.

micsoda meglepetés a márkától :O álmomban sem gondoltam volna, hogy tinikorom után is lesz még garnieres arctisztítóm... :D a müllerben egyébként még hozzá lehet jutni. semmi illat és minimális habzás, én arctisztító készülékkel használom úgy nagyon jól teszi a dolgát. :) jól tisztít bár én minden arctisztítást micellás lemosóval kezdek ezért ez nem mérvadó. szerintem arctisztító készülékkel szuper kombó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Szabina911213

2017. január 30.

Nagyon jó termék! Ez a sminklemosásom alapja, ennél jobban eddig semmi nem távolította el a spirálomat. A micellás vízével ezt követően még átmosom az arcomat, a 2 együtt tökéletesen eltávolít minden szennyeződést.
Nem pattanásos a bőröm, de ha néha előbukkan egy-egy, akkor ez a 2 termék felveszi velük a harcot. Sokkal hamarabb meggyógyulnak a gyulladások, illetve megelőzi a pattanások kialakulását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Blueberry

2016. december 8.

Elhasználtam egy tubussal, igazából nem rossz arctisztító. Én is a dupla arctisztítás híve vagyok, attól függően mit veszek éppen. Másodiknak használtam őt, de még így sem birkózott meg az alapozóval teljesen. Nem irritálta a bőröm, szememet se csípte, illata nincs ugyan, de kicsit olyam savanykásnak éreztem. Lehetne egy kicsit hatékonyabb. Mondjuk mentségére legyen mondva, hogy az alapozóm lerobbanthatatlan, így hát emiatt lepontozni nem fogom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Amúgy a Müllerben továbbra is kapható, mindig tele a polc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Amúgy a Müllerben továbbra is kapható, mindig tele a polc.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Imádtam a legmakacsabb spirálomat is könnyedén leszedte, nem szárít viszont tisztít egyszerűen tökéletes. Viszont mostanában nem látok már sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

anna990

2016. július 17.

Végülis oké a cucc, ezt használom most. Másfél évig a polcomon állt, pár hete megtaláltam. Nem szárítja a durván érzékeny bőrömet, nem irritálja a szemkörnyékemet sem, de a tartós sminkkel nem mindig bánik el. Ha nem érkezik meg koreából a lemosó, amit rendeltem, akkor valószínűleg ezt fogom újravenni. Kivéve, ha találok olyat, aminek jók az összetevői, és hatékonyabban tisztít. Azért adok 4-est, mert kicsit gyenge. Gyorsan is fogy, mert giga adagokat pumpálok a tenyerembe, hogy tuti elég legyen az arcomra, ugyanis nem habzik túl jól.

Hát igen.... most már visszasírom, de gyanús, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hát igen.... most már visszasírom, de gyanús, hogy kivonták a forgalomból.

Enne

2016. július 16.

Na ez! Tökéletes választás a rosacea-s bőrömre! Már évek óta használom, nem tudom, hányat fogyasztottam el belőle. Nem szabad elhinni, hogy konkrétan zsíros bőrre való termék, ez egy tökéletesen kíméletes arctisztító, sls és illatanyagmentes, és több jótékony összetevője is van! Fantasztikus, leszedi a sminket is (igaz, hogy nem szoktam vastagon vakolni az arcom), és nem szárít! Ez egy profi termék, ami minőségben jóval felette, árban pedig jóval alatta található a rosacea-ra is használható készítmények között!
Egy komoly problémám van vele kapcsolatban: legutoljára már nem találtam meg kiskereskedelmi egységekben, ezért internetről rendeltem meg, ahol közölték, hogy véletlenül maradt fent az oldalon a termék fotója, a CÉG MÁR NEM FORGALMAZZA. Hát én nagyon remélem, hogy téves az információjuk, mert ez az egy termék, amit érdemes vásárolni az arctisztítók közül nem csak a Garniertől, de a piacon is. Ezt úgy mondom, hogy kevés olyan van, amit nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak