Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2012. október 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Remek kétfázisú sminklemosó! Elég belőle egészen kevéske is. Ma használtam először, de biztos vagyok benne, hogy sokáig vendége lesz a fürdőszobapolcomnak. A helyi százas jellegű drogeriaban vásároltam a fiatal pénztáros javaslatára. Nem bántam meg, mindössze 800 Ft - ba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Szisz3214

2015. május 12.

Nekem nem jött be, túl olajos, csípett, hiába szenzitív párszor használtam, de nem lett jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 12.

szaboadriennn

2013. június 17.

Szuper, mindent levisz, sokáig elég. Nekem 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Szuper, mindent levisz, sokáig elég. Nekem 5-ös.

Brigusz

2013. május 9.

Hol találok ilyet??? Elhasználtam egy flakonnal, de nem találom sehol!!!! :( És imádtam!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

repülő mókus

2013. május 7.

Napi szinten használok zselés tust és vízálló spirált, maradéktalanul szedi le, nem csíp, alig olajos, és sok is, szóval gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

KataaBabaa

2013. március 29.

Örültem hogy nemrég rátaláltam, mindent levisz nyomtalanul, még a zselés tust is, amíg nem szüntetik meg ezt fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Picieri

2013. február 14.

Régebben használtam el egy flakonnal belőle. Minimálisan volt olajos érzés utána, de az a két fázis miatt köszönhető. Ugyan vízálló sminket sose használok, így én sem tudom azzal, hogy birkózik meg, de az biztos, hogy a simát nagyon szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

csuta

2013. január 16.

Nekem régebben volt ilyenem. Akkor szerettem, szépen leszedte a sminket. Mondjuk én nem használok vizállót, szóval azt nem tudom, hogy hogy bírkózik meg azzal. Nekem kicsit olajos volt, ami az idő folyamán egyre kevésbé jött be, de amúgy nem olyan rossz termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

lumiukko

2012. szeptember 12.

Vízálló sminkeket is tökéletesen leszedi. Nagyon szeretem, mert kímélő, és nem hagy túl olajos érzést maga után. Én nagyon szeretem. Az egyetlen gond vele, hogy mostanában nem nagyon láttam a boltok polcain. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Vitaminok: Panthenol