Garnier

Ár:   2114 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: Dorina07, Módosítva: 2021. december 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Gél állagú nappali arcápoló, hialuronsavval és természetes aloe vera származékkal gazdagított. Normál és száraz bőrre. Friss gél állagú arcápoló, 96% természetes eredetű összetevővel. Könnyű, mint egy gél, lágy, mint egy krém. Vegán formula: állati eredetű összetevők vagy származékok nélkül. Vidd fel tiszta arcbőrre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rocksolya

2023. december 10.

Nekem hamar beszívja a bőröm, és ugyanúgy húzódik utána. Nyáron használva lehet kellemesebb érzet, amikor eleve izzadósabb az arc .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 10.

kamillaviragg

2023. július 4.

Én nagyon szeretem, mert könnyen beszívódik és úgy érzem hogy felfrissül az arcom utána. Viszont tényleg fénylős lesz az arc használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 4.

Sorita

2023. június 1.

Azt hiszem szerettem volna, ha géles-krémes. Használtam két hétig, tartogattam, de nem kívántam a felkenését, így ajándékozásra került. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 1.

jnorak

2023. május 17.

Ajándékba kaptam, a szérummal együtt. A kettő közül nekem ez be vált, smink alá szeretem használni, szerintem a hétköznapokra jó tapadást és elég hidratálást biztosít nappalra, az állaga miatt pedig nem érzem azt, hogy rögtön leizzadnám. Nem lett a kedvenc hidratálóm, nem veszem újra, de az, hogy zselés nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 17.

Whitehill

2023. május 7.

Aki kent már közvetlenül aloe levélről nedvet a bőrére, az tudja, hogy mire számítson. Az valóban képez egy vékony filmréteget, ami azt mutatja, hogy a krém tartalmaz aloét, illatra is stimmel, nagyon jellegzetes szaga van.
Én ugyan nem tapasztaltam ennek tartósságát ennél a krémnél. Talán azért mert csak borsónyi mennyiséget viszek a teljes arcomra, nem a fél üveget. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzetem a használatától, mi több, talán jobban kontrollálja a zsírosodást, mint pl ezen márka C vitaminos krémje, ami viszont nagy humbug, mert a bőrön át nem tud felszívódni vitamin.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 7.

maple

2023. április 15.

Kétszer vettem meg ezt az arckrémet, másodjára csak azért, mert elfogyott a reggeli arckrémem, és nem volt kedvem keresgélni a termékek között. Elsőre szerettem, mert korábban még nem használtam hasonló, gél állagú arckrémet, viszont én inkább a mattító hatású termékeket preferálom, és ez annak pont az ellentéte. Keveset használtam belőle, de így is eléggé csillogott az arcom, ezért csak azokon a napokon kentem fel, mikor tudtam, hogy itthon leszek végig. Az illata szerintem egyébként nagyon kellemes, de azóta inkább már átszoktam az illatmentes termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 15.

Massiew

2023. március 29.

Sajnos nem egy csodaszer. Reggelente használom, de inkább egy ragacsosabb érzetet hagy a bőrön és egy fényes réteget képez. Hamarosan elfogy, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

katpetra

2023. február 12.

Nekem bejött. Reggel használom nia szérum után. Amennyire kell nappalra, hidratál, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet a bőrön , nem irritál, jól beszivodik, friss érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

evelinnoemi

2023. február 12.

Hamar kedvencemmé vált, pillanatok alatt beszívódik és valóban nagyon szépen lehet rá sminkelni.
Az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

Az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.

Dollyyy807

2023. január 24.

Meglepően jó kis krém, gyorsan beszívódik, szépen hidratál, smink alapnak is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.