Garnier

Ár:   2114 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

• intenzíven hidratál
  • gyorsan felszívódik
  • frissé és sugárzóvá teszi az arcbőrt

Ár: 1000 , Eladó: kovacs12zita
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Köki terminál, Deák Ferenc tér, 18. kerület
Ár: 1000Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

reeka1

2021. május 4.

Érdekes termék, mert használni nem jó, ragad, hajzselé szaga van. Viszont miután fent van, bírja egész nap, és nem szárad ki utána a bőröm. Most fogyott el, és megvettem ugyanennek a krémes változatát, kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

lillllllla

2021. május 3.

Ez egy borzasztó termék. Nem, hogy abszolút nem hidratált, még ki is szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

csillag8

2021. április 22.

Borzasztó!Ragacsos ,erős az illata és többhétig tartó allergiát okozott hiába hagytam abba a használatát.Kb 7nap után alauklt ki a bőrirritáció amitől elkezdett hámlani a bőröm ,majd viszketett ,pirosodott...Kizárólag csak ezt a terméket használtam tehát csak ez okozhatta bőrgyógyásznál kötöttem ki...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Luxory

2021. április 17.

Katasztrófa! A bőröm olyan allergiás lett rá 1 használat után hogy azóta sem jött teljesen helyre.. Soha többet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

NagEdi

2021. március 16.

Sokat vártam ettől a terméktől,se sajnos csalódnom kellett.Nem igazan akar beszívódni és ragad is az arcomon.Pénz kidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

amdeghalilia

2021. február 23.

Azért próbáltam ki, mert gél állagú hidratálót kerestem. Eleinte tetszett, de aztán jöttek a buktatók. Nem volt látható változás, javulás a bőrömön egy fél tégely használata után. Nekem valahogy ragacsos érzést hagyott maga után a bőrömön miután megszáradt, sosem szívódott be teljesen. Túl intenzív illata van, kissé alkoholos beütéssel. Összességében nem ajánlom, hiába ez a géles állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Lina14

2021. február 11.

Én elsősorban nyáron használom, télen nem hiszem, hogy elég lesz a hidratálása, de nem rossz kis krém, nagyon gyorsan felszívódik, remek alapot ad a sminknek fölötte. Mivel zsíros a bőröm, nekem jól jött, hogy ilyen könnyed, nem volt fullasztó vagy nehéz még kánikulában sem.
Az igazat megmondva a sima aloe gél is tudja ugyanezt, ha egy szérum fölé fölviszi az ember, az sokkal olcsóóbb.Az is igaz, hogy nagyon kevés kell belőle, így nagyon kiadós az 50 ml-es tégely.

Update: Azt vettem észre, hogy az alapozóm elvált az arcomtól amikor ezt használtam, 3ból 2 is, nem hiszem, hogy újraveszem, végülis testre használtam el, de oda kevés volt és rá kellett mennem testápolóval

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

LUNACICA

2020. december 29.

Azért vettem ,mert kiszerettem volna próbálni egy másik gél alapú hidratálót a L'Oréeal Hyaluron Specialist után,de a nyomába sem ér,ragacsos,nem szívódik fel,nagyon erős,zavaró illata van,én pár próbálkozás után elajándékoztam.Ez talán a legrosszabb Garnier krém amivel találkoztam,pedig sokat próbáltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

Anni88

2020. december 6.

Azt nem mondanám, hogy intenzíven hidratálja a bőrömet, de egyébként tényleg friss érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

TVeda

2020. november 10.

Rettenetes. Glamour napokon szerettem volna egy hyaluronos krémet, a L'Oréeal Hyaluron Specialist-ja után. Hát, ez borzalmas választás volt. Az illata tömény alkohol, ami utána a bőrömön is kifejtette a hatását. Rettenetesen szárít, és pici, nem piros pattanás szerű valamik jöttek ki tőle a homlokon, amikkel most tele is van :( Az állaga ragacsos, és egyáltalán nem hidratál, nem táplál, semmit. Csak negatív tapasztalatom volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol