Garnier

Ár:   2114 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

• intenzíven hidratál
  • gyorsan felszívódik
  • frissé és sugárzóvá teszi az arcbőrt

Izolda

2020. július 14.

Ugyan pár napja használom bár a ráncaim még megvannak 😉...viszont nagyon szupi krém. Könnyen felszívódik az amúgy is zsíros bőröm nem fénylik mimt más krémektől. Idáig megvagyok vele elégedve. Arctisztítás után a száraz arcbőrre kenem..nem ragacsos csudijó😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. július 8.

Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de végül megvettem. Pozitívan csalódtam, nem lett tőle ragacsos a bőröm, nem is zsírosította, jól hidratál.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 8.

AndreaSz

2020. július 1.

Csalódás ez a krém. Nagyon ragad, olyan mintha maszk lenne az arcomon, vízzel felkenve kicsit jobb. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Ancu

2020. június 30.

Szörnyű termék, pedig sokat vártam tőle.
Vékonyan felkenve is ragacsos érzetű marad a bőr utána. Sminkelni rá képtelenség.
És rettenetesen érezni a sok alkoholt az illatán. Az 1 csillagot azért kapta, mert nullát nem lehet adni, és kellemesen hűsít. De ezt az érzést akkor is elérhetem, ha sima arcszesszel átkenem az arcomat, mint a férfiak borotválkozás után. Lehet oda is adom a férjemnek, borotválkozás utáni hűsítőnek talán elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Szörnyű termék, pedig sokat vártam tőle.

keserud

2020. június 23.

Ma vettem, szemeztem a krém változatával, mert a gélektől mindig félek, hogy ragacsos marad. Vizes arcra vittem fel nem sokat, max borsó méretet, lassan beszivta, közben hűsitette az arcom, és láss csodát, nem ragad! A mennyiseget el kell találni!

Up: bb krémmel nem működik, és szerintem alapozoval sem menne. Nekem kevés ez a gél, és ki is fényesedik az arcom.. Elhasználgatom.. - csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

bogikaaa

2020. június 16.

Nekem tetszik, hogy gél állaga van, az illata is jó. Nagyon könnyen beszívódik, és teszi a dolgát. A megszokott krémemért indultam, de elkezdtem nézelődni, végül úgy döntöttem, hogy kipróbálok valami újat. Nem bántam meg, nyárra szuper lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

S.K

2020. június 14.

Gyorsan beszívódik, különösen tetszik az állaga. Olyan "jó felkenni" 😊 Hidratálni is jól hidratál. Nyárra tökéletes lesz. ☺

Upd.: Véletlenül vettem meg, úgymond félrenyúltam 😀, de nem bánom, mert iszonyat jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

ngsrr

2020. június 8.

Merő borzalom!!! Azért bátorodtam fel, mert a holika aloevera gelje es a loreal aloes-hialuronos pumpas gelje utan szerettem volna kiprobalni ezt is (a loreal egyebkent nem igazan jott be). Hat.. borzalmas. Egyebkent hozza vagyok szokva a jo minosegu kozmetikumokhoz, laroche, clinique, vichy, ilyesmi.. szóval lehet csak magas a mérce.. de nem! Állagra olyan mint a hajzselé, nekem még a szaga is olyan. Nézegettem a dobozon az összetevőket, háát.. az az alkohol azért csak ott van. Az én vízhiányos bőrőm csakúgy issza a hidratálókat, de ez.. be sem szívóditt pedig pici mennyiséget használtam, ragacsos és fényes nyomot, szinte már bevonatot hagy az arcon. Teljesen mint amikor hajlakkot fujok az ujjaimra, borzalmas. Kb másfél hete használom, gondoltam ha már ilyen ragadós, jó lesz smink alá, de nem! Az alapozó nemcsakhogy elmászkál és összegyűlik rajta, de lepúderezésnél mintha valami zsír lenne az arcomon, úgy fénylik. Tele lettem pici feher göbökkel, a pórusaim mintha egy az egyben betapasztotta volna, de nem a jó értelemben. Nagyobb pattijaim is lettek tőle, azokkal szenvedek épp.. De bezzeg hidratálni.. már aki tisztában van vele hogy mit jelent az ha egy arckrém jól hidratál. Pocsék.. És mi több, nekem az utca porát is összegyüjti, az összes pórusom befeketedett, nem győzöm tolni a bha-t. Egyszerűen nem értem, hogy kinek válhat be, milyen bőrtipusra, gyanitom nem problemas borueknek, akiknek szinte mindegy mit kennek az arcukra. Sajnos a testem más részein sem tudom elhasználni, bekentem vele a dekoltázsom, de 1-2 ora utan le kellett zuhanyoznom mert a pólómról (sima pamut t-shirt, h&m) az összes kis szösz beleragadt. Még szerencse hogy akciós volt 1900 ftért, mert most tuti rohadt merges lennek magamra miatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

manna88

2020. június 5.

Kiemelkedik a Garnier mezőnyből, pedig árban ugyanannyira jó. Tavaszi-nyári időszakra tökéletes, mert a gél állaga miatt könnyed és hamar beszívódik. Látom, hogy valaki panaszkodott rá, hogy ragacsos érzetet hagy - én ezt egyáltalán nem tapasztalom. Arclemosás és szérum után szoktam felvinni, és az alapozóm is jól működik rajta.
Kár, hogy amikor tini voltam, nem voltak ilyen Garnier termékek, mert az akkori, zsírosodó bőrömnek nagyon jót tett volna.
Azért pedig külön plusz pont jár, hogy nem műanyagtégelyben, hanem üvegben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Azért pedig külön plusz pont jár, hogy nem műanyagtégelyben, hanem üvegben van.

PANNY

2020. május 3.

Számomra ez a nagybetűs arckrém hidratál frissít kevés is elég belőle a tisztitojaval együtt használom és nagyon szeretem mind kettőt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol