Garnier

Ár:   2114 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: Dorina07, Módosítva: 2021. december 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Gél állagú nappali arcápoló, hialuronsavval és természetes aloe vera származékkal gazdagított. Normál és száraz bőrre. Friss gél állagú arcápoló, 96% természetes eredetű összetevővel. Könnyű, mint egy gél, lágy, mint egy krém. Vegán formula: állati eredetű összetevők vagy származékok nélkül. Vidd fel tiszta arcbőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tbzsan1995

2022. július 8.

Amiatt vettem meg úgy hirdetik csupa természetes dolog van benne. Az illata semleges kicsit alkoholos beütéssel. Nekem sajnos kuka mivel szörnyen ragad! Le kellett mossam mivel nem szívta be az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

19960308d

2022. június 21.

Nyáron (bár télen sem) vagyok oda a túl sűrű és testes krémekért. Zsíros a bőröm így érthető is. Eddig kb 2 arckrém vált be + ez az ami most eléggé esélyes a kedvencek közötti listában :)
Nem drága egyáltalán, finom az illata de enyhe, jól hidratál, nem túl testes.
Nagyon szeretem ezt a géles és könnyed állagot :) ha picit többet visz fel az ember akkor valóban ragad de ennyi baj legyen vele 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Nem drága egyáltalán, finom az illata de enyhe, jól hidratál, nem túl testes.

Fufmeister

2022. május 19.

Ragacsos érzet, furcsa szag, hosszabb használat után szárító hatás. Az alkoholt 2.használat után tisztán lehet érezni benne, senkinek nem ajánlom, alig vártam hogy elhasználjam testre, és semmiképp sem folytattam az arcomon a használatát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 19.

rekavancsa

2022. május 5.

Egy semmi extra nappali zselés állagú "krém". Semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Egy semmi extra nappali zselés állagú "krém". Semmi több.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2022. február 21.

Érzékenynek nem mondható bőrömre vettem ezt a krémet, nagy hiba volt. Ragacsos érzetet hagy, nem szívódik be és fénylik tőle az arcom
mint a diszkógömb. Csak azért adtam neki két csillagot mert kézkrémnek el tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 21.

a.k

2022. január 11.

A kombinált bőrömet megfelelően hidratálja. Nekem nem ragacsos, beszívódik, ha sikerül eltalálnom a szükséges mennyiséget (ez utóbbi nem annyira egyszerű, tekintve hogy egy teljesen átlátszó gélről van szó). Alapvetően nincs vele gond, de volt már olyan hidratálóm, amit jobban szerettem ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

poszike22

2022. január 5.

Hűsítő, nyugtató, hidratáló gél krém, nagyon könnyed vizes állaga van, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 5.

blondie0310

2022. január 4.

Nem szívódik be, ragad. Inkább egy sima aloe zselét veszek, ha ilyen állagra és minőségre vágyok. Elhasználtam, de alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

Laura

2021. december 29.

Az állaga isteni, bomba rá sminkelni. DE! Borzasztó alkohol szaga van és a bőrömön fullasztónak érzem a szagát és magát a krémet is, hiába zselé állagú. Olyan mintha nem szívódna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Sofiesoldier

2021. december 29.

Nyáron szerettem volna használni, gél állaga miatt. DE sajnos nem szívódik fel, ragadós réteget hagy az arcomon és pár nap után csupa pattanás lett az arcom. Kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.