Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sophianne, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Hajfestékek

Szőke és középbarna hajra ajánlott. Természetes hatású ragyogó nyáriszőkeséget kölcsönöz hajának.

Swelana

2018. december 11.

Nyáron találtam, gondoltam kipróbálom. Hennázom a hajam, a lenövést akartam világosítani. Alul sötétebb lett a hennától, arra is fújtam, persze szépen visszaszedte, a hajam se sérült annyira, viszont azóta sehol nem találom. Szeretem, mert ez volt eddig az egyetlen, ami a hennával festett hajamon segített ott, ahol rettenet sötét lett. :/ Annyira sajnálom, hogy már nem elérhető, lenne még mit világosítani. Megbántam,, hogy nem vettem belőle 2-3 flakonnal. Nem adom még fel.

Próbáltam drágábbat is, de eddig ez érte el a legjobb hatást nálam! Azért érdemes kipróbálni egy próbatincsen, ami annyira nem látszik, mert másnak nem biztos, hogy ilyen jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

PETRA820718

2018. május 29.

Termèszetes világos barna hajamat szerettem volna kicsit világosítani, egyèbb drasztikus beavatkozàs nélkül.Gondoltam kipróbálom.Megvettem.Haza vittem 😊 , jött egy sugallat, hogy először csak egy vastagabb tincsen próbálom ki, milyen jól tettem. Azzal hamar szembesültem, hogy nem világosìtott, màsnap fèsülködésnèl..mi ez a megpörkölt valami a hajamon?-felismerés-à ez a ,fantasztikus' termék jól megégette az egyébként egèszsèges hajam..isteni szerencse, hogy nem fújtam az egèszre..Kritikán aluli.Minusz csillag nincs?Garnier hajápolàsi termèkek ezután- soha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Amanda30

2017. november 18.

A lányom szőkésbarna haját gyönyörűen kivilágosította, nálunk kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

A lányom szőkésbarna haját gyönyörűen kivilágosította, nálunk kedvenc!

Hidratálók: PEG-40

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.