Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Négy értékes olajjal gazdagítva: argán, makadámdió, mandula és rózsa. Láthatóan megszépíti és táplálja a bőrét. A bőr ragyogónak, selymesnek, rugalmasnak és kellemes tapintásúnak látszik. Könnyű és nem zsíros összetétel.

szabovivi

2017. január 3.

Sajnos nem akar beszívódni. Fél óra után is ugyanúgy tudom kenegetni a bőrömen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Sajnos nem akar beszívódni. Fél óra után is ugyanúgy tudom kenegetni a bőrömen.

paisagem

2016. október 23.

Először is a kiszerelése, csomagolása borzasztó. Csepp formájú csomagolás, amiből olaj jön, tehát csúszik, tehát a második nyomásra kinyomja az ember a dobozt a kezéből. Két kézzel kell tartani, hogy fújni lehessen...
Maga az illata elsőre jó, két óra múlva viszont elviselhetetlen büdös lesz. Egyáltalán nem szívódik be. Ragad tőle a bőr, és nem csak nyáron, de télen is ugyan úgy. 4-5 használat után, mikor még 1 év múlva is megvolt, mégegyszer kipróbáltam, aztán ment is a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Anne74

2016. május 19.

A bőrömön gyönyörűen csillog, de ennyi :( Nem szívódik fel, nem táplál. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 19.

Barbcsy

2016. április 29.

Imádooom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

Imádooom! :)

alexandra_domotor

2016. március 14.

Eredetileg hajolajat szerettem volna venni, de valahogyan ezt sikerült. Nagyon hasonló a dobozuk, így összekevertem. A legviccesebb az egészben, hogy rá is fújtam a hajamra, majd amikor megnéztem a dobozát jót nevettem. Az egyik felhasználó véleményének láttán én is elkezdtem alkalmazni a hátamra(nagyon kényes mindenre a bőröm, kipattog stb,,). Eddig remek. Az illatát szeretem, bár reggelre kicsit fura lesz a bőrömön, de mindezek ellenére jó. Minden este alkalmazom. Később még visszatérek, hogy alakulok.

UPD: A hátamon semmit sem segített, de a szemöldököm ezzel szoktam bekenni esténként és sokkal erősebbek lettek a szálak, na meg persze végre nem szárad ki ott a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

csill87

2015. november 10.

Nem szívódik be és nem is hidratál. A durván száraz bőrömre veszek inkább shea vajat, vagy valami más természetes olajat, azzal többre fogok menni mint ezzel. Amúgy már nem is tudom mióta áll a polcomon, de szinte nem fogyott belőle semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

biankaj

2015. október 30.

Kicsit nehezen szívódik be, de nagyon szépen csillog tőle a bőröm, és imádom az illatát. Nagyon lassan fogy, de biztosan újraveszem majd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Anita1984

2015. szeptember 24.

Remek bőrszépítő olaj. Igaz kicsit nehezen szívódik fel, de 100% -osan puhítja a száraz bőrömet. Isteni illata van és szép fényt kölcsönöz. 2. flakont használom, masszázshoz is kedvencünk a párommal!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

eszti3

2015. május 7.

Én nagyon szeretem. Selymes, fényes lesz tőle a bőröm. A lábamon imádom. Alig várom, hogy nyáron is használhassam. Az én orromnak az illata is kellemes. Kicsit drágának tartom, de fogom pótolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

nikike

2015. március 29.

5 csillag. minden nap hasznalom es mar egy napi hasznalat utan puhabb es hidrataltabb a bor, hat meg ha hosszabb ideig hasznaljuk. Ahol en lakom, ott a viz nagyon kemeny es nagyon szaritja az amugy is szaraz boromet, de ez csodat tett vele. A hatam tele volt nagy patikkal, de miota ezt a csodat hasznalom, nem jonnek ki. Az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.