Garnier

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wifey, Módosítva: 2016. június 2.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

4 értékes olajjal gazdagítva: argán, makadámdió, mandula és rózsa. Láthatóan megszépíti és táplálja bőrét. A bőr ragyogónak, selymesnek, rugalmasnak és kellemes tapintásúnak látszik. Könnyű és nem zsírosösszetétel. Használata: ne permetezze közvetlenül az arcra.

vanitavv

2019. szeptember 25.

Nekem nem szívódik be hamar, és az utóillatától sem vagyok elájulva, de a hatása... Imádom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

dilia007

2019. május 20.

Régen használtam a bőrradírját, az isteni volt, ettől is szép fényes és puha lesz a bőröm,nem hagy olajos érzetet, de amint ruhával érintkezik a szaga valami borzalmas :( Ha ez nem lenne, menne az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Kinguska09

2018. május 10.

Nem rohangalok az olajos dolgok irant de ez egyszeruen csucsszuper kis termek es az arat is megeri mert nem kell belole sok hogy elerd a kivant hatast -nekem 1 honapig kb kitart .
Puhava varazsolja a bort es mintha a kis apro csikok is enyhultek volna szep fenyes lesz tole a borom olyan eletteli de amellett nem neheziti el a borom nem lesz ragados . Mellette hsznalok testapolokat foleg telen de nyaron barhova magaddal viszed egy par csepp a napbarnitott boron es ahhh gyonyoru :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Quwer

2018. március 3.

Nekem nagyon száraz bőröm van , de ez a termék sokat segít rajta . Teljesen száraz bőrre nem szeretem felvinni , inkább fürdés után még nedvesebb bőrre , úgy sokkal hamarabb beszívódik! Kellemes az illata , de ha valamilyen textil beszívja akkor kifejezetten rossz illata lesz , szóval inkább megvárom amíg beszívódik. Hatalmas plusz meglepetés volt , amikor kipróbáltam az arcomon, alapozó alá. Pihe puha lett az arcom , és 10x termeszetesebben ált rajtam az alapozó, és nem hagyott zsíros hatást maga után !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

nmethkitti

2017. június 8.

Sajnos nekem ez pénzkidobás volt. Akármennyit kenek a bőrömre nem szívódik be az olaj. Hidratálást illetően bizonytalan vagyok, nem száraz a bőröm, de mintha fényesebb lett volna miután órák után lemostam. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

kutasvirag

2017. január 4.

Isteni illat, nagyon gyorsan beszívódik, és szuperpuha tőle a bőröm. Már a 6. flakonnál járok <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

borntobe

2016. július 2.

Nagyon szeretem, most vettem a másodikat. Nekem egyáltalán nem zsíros, és az ágyneműn se hagy nyomot. Puha, egészséges, rugalmas bőrt csinál, ami miatt nem tudok rá ötöst adni, az a kiszerelése, közvetlenül lábra/karra/ szóval célterületre fújkálni ugyanis nem lehet, csak tenyérbe, mert túlságosan permetez a kis drága, és ez nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

wifey

2016. május 20.

Terhességi csíkok megelőzésére (is) használom, persze más termékek kiegészítéseképpen. Az illata nagyon jó, nekem tetszik az állaga is, meg a kiszerelés is, azt viszont nem állítanám, hogy nem hagy zsíros érzetet. Lehetséges, hogy túl sokat fújtam pocakra, és talán amiatt maradt kissé csúszós, majd még tesztelem. Összességében eddig tetszik, a túlárazottságát viszont nem annyira értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Capsicum Annuum Fruit Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.