Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Hajápolók

Dúsít és életerőt ad. Vékonyszálú, lapos hajra.

sailorluna

2018. augusztus 10.

a vékony szálú hajam hajlamos a lelapulásra, ezért vettem meg egyszer a samponjával együtt. fényessé, kifésülhetővé, puhává tette a hajamat, finom illata volt. nem vettem újra, mert mindig mást veszek, most ismét kedvet kaptam hozzá, de úgy látom, már nem kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Krémacska

2015. június 11.

Sziasztok! Ti tudtok arról valamit, hogy miért nem találom ezt a balzsamot már egy ideje a boltokban? A sampon és az összes többi szett kapható mindenhol, ez az egy balzsam mindenhonnan hiányzik. Egyébként nagyon szeretem, ezért is szeretném újra megvenni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

z.timea11

2014. január 7.

Átlagos balzsam, az illata jó, de semmi többet nem nyújt. Ja és ami zavaró, hogy mikor kezd kifogyni, nagyon nehéz kinyomni belőle a cuccot, béna tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

nyilvan

2013. december 22.

Nehézzé tette a hajam és kezelhetetlenné. Dúsabbá egyáltalán nem... A samponjával együtt használva csak még rosszabb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

bikkmakk

2013. november 19.

Nekem nem jött be. Sok kell belőle, és így is nehéz kifésülnöm, illata nem maradt meg bennem. Fényes lett a hajam, de dúsabb biztosan nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Laura19

2013. november 3.

Remek illata van. Tényleg dúsított a hajamon és szép fényes lett tőle.
Ár/érték aránya is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Remek illata van. Tényleg dúsított a hajamon és szép fényes lett tőle.
Ár/érték aránya is megfelelő.

x1342x

2013. október 8.

A hajam olyan érdekes lélek, ha egy új balzsamot veszek akkor az első használat után mindig gyönyörű, tele van élettel, selymes, a következő használatnál már mindez általában elveszik :)
Nem volt ő rossz kis balzsam, szerettem, jól ápolta a hajam, jó volt az illata, de elnehezítette a hajam, ezért nem vettem újból... Kár érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

godori

2013. október 2.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de nekem nem jött be. Olyan mintha nem is kentem volna semmit a hajamra, semmi plusz hidratálás, semmi könnyebb kifésülés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

cslb

2013. augusztus 29.

Nekem abszolút nem vált be... a samponjával együtt használtam, de a hajam elnehezedett és rendkívül zsíros lett. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Zselyke

2013. augusztus 9.

Én ezt a balzsamot rövid ideje használom és máris nagyon bejön hajam is dúsabb meg illatosabb lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: Faex, Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.