Garnier Ultra Doux Dúsító Sampon Vékonyszálú Hajra Gránátalmával és Sörélesztővel

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. június 10.

Kategória:   Samponok

Az életerő receptje vékonyszálú, lapos, tartásnélküli haj számára. Az új Ultra Doux sampon az erősítő hatásáról ismert sörélesztőt a revitalizáló hatásáról ismert gránátalmával egyesíti egy lágy és könnyed összetételben mely nem nehezíti el a hajat.

Eredmény: dúsabb, ragyogó, puha tapintású, könnyed haj.

Egy kellemes pillanat: fedezze fel egy olvadó zselé textúra örömét. Érezze friss és energizáló illatát. Érintse meg haját, páratlanul puha lett.

starlight

2019. május 15.

6-7 évig hasznàltam ezt a sampont, jol tisztitott és volt dusito hatàsa is, sajnàlom, hogy màr nem gyàrtjàk. Szuper volt àr-érték arànyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

sailorluna

2018. augusztus 10.

a vékony szálú hajam hajlamos a lelapulásra, ezért vettem meg egyszer. szépen dúsította, fényesítette a hajamat, finom illata volt, jól habzott, megfelelően tisztított, nem szárította ki a fejbőrömet. a dúsító hatása 1-2 napig tartott. egy kicsit hamar elfogyott, de azért bírta pár hónapig. azóta nem vettem újra, mert mindig mással kísérletezgetek, most ismét kedvet kaptam hozzá, de ezek szerint már nem kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

mikage

2018. június 1.

Egyetlen egyszer használtam, utána csak fésűmosáshoz. Rettenetesen kiszárította a hajam, soha ennyi időt nem töltöttem kifésüléssel (kb. 1,5 óra). Legszívesebben levágtam volna tövig a hajamat, annyira fájdalmas és fárasztó volt az utómunka. Nem értem, hogyan lehet egy ilyen rossz termék a piacon, és kinek jó ez... valószínűleg, ha az egész hajad nagyon zsíros, akkor kevésbé szembetűnő a károkozás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

pilleriin

2017. március 24.

Vékony szálú hajam van, nagyon megörültem ennek a terméknek, hogy pont erre a hajtípusra való, ráadásul két kedvenc dolgom is benne van, szeretem a gránátalmát és az élesztőt is. Nagyon kellemes illatú sampon, de nem vettem észre azt, hogy jót tenne a hajamnak, igaz balzsam nélkül használtam. Ugyanolyan fénytelen volt a hajam tőle, mint egyébként, nehezen használtam el a flakont. Nem ártott, de nem is használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

doreszka94

2016. április 19.

Szilikon mentes samponokhoz képest egész jó. Szépen tisztít, annyira nagyon nem is szárítja a hajam, bár hajbalzsamot és hajvégápolót mindig használok utána.Szeretem az illatát és egész sokáig érezni hajmosás után. Dúsítást nem igazán vettem észre...

Update: Eddig 2 olyan sampont találtam,ami igazán jó volt a hajamnak, egy Gliss kur és EZ a sampon. Nagyon szép fényes és selymes lett tőle a hajam. Balzsamot a vége felé már nem is használtam hozzá, csak magába a sampont és tökéletesen ki tudtam fésülni, nem gubancolódott. Az illatát napokig éreztem a hajamon, imádtam ezt A sampont. Elfogyott sajnos, váltottam Balea-s samponra, az egyelőre nem tetszik annyira,mint ez és mostanában ezt a gránátalmásat nem is látom a boltok polcain. Ugye nem szüntették meg??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

mujerconfused

2016. február 1.

Akciósan tudtam elhozni az utolsó darabot, az illata szerintem okés, ezt leszámítva semmi extrát nem tudok róla mondani. A hajam puha tőle, de semmiképp nem dúsabb. Lepontozni nem fogom, mert semmi bajom vele, de olyan...meh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Zsokaa

2015. december 25.

Pár évvel ezelőtt kaptam karácsonyra. Elhasználtam a balzsamjával együtt. Nekem tetszett az illata, az állaga és a hatása is. Nem vékonyszálú a hajam, szóval amilyen hatás kellett, azt én megkaptam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Adri95

2015. december 23.

Egyszerűen borzasztó!! Csak ront a hajon,nem hogy javitana.. még kiróbálásra sem ajánlom.
Illata miatt megkapja a 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Illata miatt megkapja a 2 csillagot.

nemetha

2015. november 26.

Az illata miatt vettem meg, ami valóban csodás, imádom. A hajam is dúsabb lett tőle, de több mosás után vettem észre hogy szárítja a hajamat, a hajvégek össze-vissza szállnak és állnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

alexandra95

2015. november 13.

Jó az illata és szépen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 13.

Jó az illata és szépen tisztít.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Faex, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.