Garnier

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2017. május 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Csodálatosan tápláló hajolaj száraz hajra. Táplál, véd és széppé varázsol. A természet két tradicionális szépség titkát leplezzük le ismét, ami a száraz hajat kényezteti és táplálja. A marokói argán olaj már évszázadok óta használják a nők szépségrituálékon és nagyra tartják jótékony erejét, ami a hajat mélyrehatóan ápolja. A kamélia olaj az elegáns, finoman illatos Japán virág csodás kivonata, ami csillogást és rugalmasságot ad a hajnak. Ez az olaj ápoló texturájával körül öleli a haját, gyorsan beszívódik és nem zsírosít. Haja csodásan puha, könnyen kifésülhető és szépségtől ragyogó lesz."

edinahortobagyi

2018. november 14.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem nehezíti a hajat és könnyen kifésülhetővé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Mackobunda

2017. április 25.

Teljesen új olaj, már előtte használtam a testvérét, ami nálunk már ismert.
A Müllerben jutottam hozzá potom 1000 Ft-ért akciósan.
Nagyon kellemes és nyugtató illata van. Sokáig elég lesz, a másikat is hónapokig használtam.
Az illata finomabb a számomra mint az előző Miraculous olajnak.
Több olajat használok egyszerre, ezt a hosszú hajam felétől lefele kenem és az aljára még szintén szoktam egy töményebbet.
Nem nehezít, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Teljesen új olaj, már előtte használtam a testvérét, ami nálunk már ismert.
A Müllerben jutottam hozzá potom 1000 Ft-ért akciósan.
Az illata finomabb a számomra mint az előző Miraculous olajnak.
Nem nehezít, nem zsírosít.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.