Geek & Gorgeous

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. március 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5890 Ft

A retinoid család egyik legkiemelkedőbb tagja, ami a lehető legközelebbi forma a vényköteles, FDA-által is jóváhagyott tretinoinhoz. Gyorsan beszívódó, emulziós állag. Bizonyítottan serkenti a bőr saját kollagéntermelését, feszesebbé és egyenletesebbé teszi a bőrt. A retinal becslések szerint több, mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game 10 tudásban egy intenzív (0.5-1%-os) retinolos termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 5890 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Viviiiliszkai

2023. január 14.

Esti rutinban szoktam heti 3 alkalommal hasznalni a hidratalo elott. Nekem nagyon bevalt. Szepen simitja a rancokat, viszonylag gyorsan beszivodik, es nem irrital. Nem hagy ragacsos erzetet, es nem is tul zsiros. Mar tobbszor ujravettem, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 14.

mbarany81

2022. december 15.

Korábban az A-Game 5-öt használtam, 1 év után váltottam fel a téli időszakban az A-Game 10-re. Nekem mindkét termék nagyon jól működik. Nincs irritáció, nincs hámlás, de szépen karban tartja a bőröm. Nyárra lehet, hogy visszaváltok a gyengédebb retinalra, de télen tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 15.

gendur.berni

2022. december 13.

Az 5-ös tesója után azt hittem, ez sok lesz, de szerencsére jól tolerálja a bőröm. Nem veszek észre különbséget a kettő között egyelőre, mindegyiket ugyanúgy szeretem. Valószínűleg ezt fogom tovább használni, ha készleten lesz, amikor rendelni szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 13.

Lorna

2022. december 9.

Neon sárga illatmentes retinaldehid.
Én főleg pattanás ellen vettem. A márka ötös verziójánál még nem sikerült elérni az eredményt, amit szerettem volna, de ennek a 10-es verzió használata alatt jobban kordában volt tartva a bőröm. Heti mindennap terveztem használni, aztán lustaságból olyan heti 3-5 alkalom lett belőle.
Nem szárította az arcomat jobban, mint más retinol. Az Ordinary Granactive retinoljához képest, ami eddig nekem A Kedvenc volt, kevésbé szárított. Az Ordinary pudingszerű állaga kicsit addiktívabb azért nekem, szerintem azért nyáron lehet azt veszem újra.
Nekem az erőteljes színe nem színezett össze semmit, bár nekem teljesen beissza a száraz bőröm, nem rögtön lefekvés előtt rakom fel, és nem használok hófehér párnákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

Neon sárga illatmentes retinaldehid.

Gabriell

2022. december 3.

Eddig csak a The Ordinary retinoidjait használtam, de a squalane olajos változatukra kezdtem ráunni, mert nehezen itta be a bőröm és mitesszereket is okozott mivel rendszeresen használtam. Ezt az A-Game 10-t nagyon szeretem, pikk-pakk beissza a bőröm, hidratál is, tényleg nagyon kellemes a használata. Én egyből ezzel kezdtem, a kistesóját nem próbáltam, de biztos az is nagyon szupi. Természetesen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 3.

ImLaura

2022. november 27.

A TO retinolja után tértem át erre. Az állaga nagyon kellemes, nem zsíros, nem nehéz. A sokadikat használom már belőle. Mindennapi használattal is két hónapig legalább elég nekem egy üveg. Mintha kicsit halványított volna a szemem körüli mélyebb mosolyráncokon. Szóval szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 27.

dogrescuer

2022. november 22.

A TO 1%-os retinolja után vettem meg ezt, a gyengébbet nem is próbáltam, mert én igazából a TO-tól sem igazán érzékeltem semmi különösebb változást. Ezzel ugyanúgy jártam: semmi.
Elhasználtam két üveggel, az egyetlen különbség az a TO-val szemben, hogy ezt kellemesebb használni (az 1%-os retinolos TO rettentő nehéz olajban úszik), úgyhogy ezért kap egy plusz csillagot, de amúgy pontosan ugyanúgy semmiféle változást nem tapasztaltam, pedig a két üvegcse vagy hét-nyolc hónapig elég volt, minden este használva.
Váltottam a 0,1%-os jó kis tretinoinra, ettől legalább az orr körül sikerült egy kicsit lehámlanom. :)
Ezeregyedik kenceficének jó, csak nekem teljesen felesleges. Pedig szerintem nincs is különösebben vastag bőröm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 22.

erosdora00

2022. november 20.

Gyönyörűen halványítja az akné utáni foltjaimat, nagyon elégedett vagyok vele.
Előtte a gyengébb változatát használtam, azzal is elégedett voltam, de a vége felé már kevésnek éreztem.
Hát nem bántam meg, hogy lecseréltem a nagytestvérére.
Esténként használom egy héten 3-szor, felkenése után mindig jöhet a hidratáló is.
Reggelente természetesen nem mearadhat el az 50-es fényvédő.
Nekem nem lett semmim sárga foltos tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 20.

Gyönyörűen halványítja az akné utáni foltjaimat, nagyon elégedett vagyok vele.
Hát nem bántam meg, hogy lecseréltem a nagytestvérére.
Reggelente természetesen nem mearadhat el az 50-es fényvédő.
Nekem nem lett semmim sárga foltos tőle.

keserutimi

2022. november 19.

Okt.17. Most már egy hónapja használom. Nyáron leálltam a retinolozással, éreztem is hogy meg fogja bosszulni magát a dolog😅 Na de úgy néz ki, most már kezd megnyugodni a bőröm. Egyértelmű, hogy tényleg kraftosabb az 5-ös tesójánál. Nem lehet vele belecsapni a lecsó közepébe.
Szerk.:
Nov.19. Sajnos úgy néz ki, hogy nem fog beválni :/ Az utóbbi pár alkalom után másnapra csupa piros pöttyös és mini ragyás lett a fejem, főleg a homlokom és az állvonalam. Még mások is megjegyezték, hogy mintha valami kiütötte volna az arcom. A nyakamon és a mellkasomon elhasználom, ott nem vágyok rá érzékeny, de az arcom nem bírja. Nem viszem 1*-ra, mert valószínűleg egyéni érzékenység. Azt ajánlom, hogy óvatosan ezzel a retinollal🥹😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 19.

Szerk.:

pont

2022. november 7.

egy dobozzal elhasznaltam belole, igazabol szerettem, amig hasznaltam, mert szepem feltoltotte es hidratalta az arcom. nekem bejott a kiszerelese is, allaga is, bar vigyazni kell vele, mert ha pl. lefekves elott kenem fel kozvetlenul, akkor hajlamos osszefogni az az agynemut.ar-ertek aranyban szerintem tok jo, valamiert megsem vagyok benne biztos, hogy ujraveszem, mert en nem ereztem eleg erosnek, hatekonynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.