Geek & Gorgeous

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 6490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 6490 Ft

A retinoid család egyik legkiemelkedőbb tagja, ami a lehető legközelebbi forma a vényköteles, FDA-által is jóváhagyott tretinoinhoz. Gyorsan beszívódó, emulziós állag. Bizonyítottan serkenti a bőr saját kollagéntermelését, feszesebbé és egyenletesebbé teszi a bőrt. A retinal becslések szerint több, mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game 10 tudásban egy intenzív (0.5-1%-os) retinolos termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 6490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

borbenyieva

2024. április 27.

2 naponta használom, észrevehető a hatás. Rendkívül puha tapintású a bőröm tőle. A másik kedvenc mellyel felváltva használom, ha elfogy: Helia Day bőrfiatalító szérum 2% Granactive Retinoid.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 27.

viktoria.repas

2024. április 20.

Első retinal szérumom. És nem is tervezek mást kipróbálni helyette. Véletlenül rögtön a 10est vettem, de szerencsére semmi irritációt nem okozott. A ráncokat el nem tünteti, de halványabbak lettek (főleg a mérges ráncon látok változást). Pattanások viszont nincsenek pedig 30 felett is úgy néztem ki mint aki épp kamaszodik, állandóan tele volt az arcom. (niacinamide-al együtt használom, de retinal nélkül az nem olyan hatásos erre a problémára nekem) Kezdeti heti 1-2 alkalom után most már 4-5x használom (hámlasztós napokon nem). Már megvettem a következőt hogy tuti ne maradjak utánpótlás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 20.

AniKati

Korcsoport: >54
2024. április 11.

Elfogyasztottam egy tubussal, így már kialakult véleményem van a termékről. Nyilván este szoktam használni, miután a szemkörnyékre, homlokra felvittem egy erős peptides szérumot. Ezt a krémet ezt követően használom, kenem az egész arcomra, szemkörnyékre is. Utána egy hyaluronsavas vagy peptides hidratálót viszek fel, plusz extra szemkrémet éjszakára. Nekem a krém napi használattal sem okoz irritációt, beszívódik, szeretem, hogy nem illatos és büdösnek sem találom. (Megjegyzés: én már nagyon régóta használok retinyl palmitate ill. retinyl acetate tartalmú szérumokat, ezért valószínűleg nem érzékeny a bőröm a magasabb dózisú retinalra sem. Meglepve olvastam nemrégiben, hogy korlátozni akarják a retinol/retinal tartalmakat,) Összegezve: nekem nagyon szép bőrképet eredményez, a szem alatti terület is nagyon kisimult. (Persze, nappalra is bevetek pár szép hatóanyagot a kötelező fényvédőn kívül. Mivel megütköztem a lehetséges hatóanyag korlátozáson, valószínűleg újraveszem, ameddig még van ez a koncentráció.) Nem csodaszer, de szerintem hatékony, érdemes kipróbálni. (Akinek genetikailag nagyon ráncosodik a bőre, annak talán csak kicsit segít, akinek jó a bőre, mint nekem, annak meg lesz az elégedettségi faktor.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 11.

Cseresznyefa

Korcsoport: < 18
2024. február 27.

Én ezzel kezdtem, nem használtam retinolt. Egyszer használtam csak még, semmi nem történt még(nyilván), de majd updatelek😊
Eddig 4 🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. február 27.

Eddig 4 🌟

sophia_27

2024. február 26.

Legjobb retinol szérum ár-érték arányban. A la roche posay retinol szérumját magasan veri, szinte egyik napról a másikra észrevettem a változást, sokkal szebb, ragyogóbb, egységesebb lett tőle a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

gazelle

2024. február 22.

Már egy flakonnal elhasználtam, akkor szerettem, úgy éreztem hozzátesz a napi rutinomhoz. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam pedig érzékeny bőröm van. A második flakont viszont képtelen vagyok használni, annyira erős és büdös szaga van hogy nem bírom magamon elviselni.Nem tudom mi történt, lehet hogy rossz terméket kaptam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 22.

Kis.Csenge2004

2024. január 25.

Nekem az A-game 5 jobban bevált, ez még a bőrömnek túl sok volt, pedig már egy éve használom az 5ös verziót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

borgyogyasz

2024. január 24.

Remek termék, gyengéd és hatásos, sokat használtam, de a konstans sárgás elszíneződéssel a párnámon nem tudtam megbarátkozni. Kijön mosással, de akkor is. Váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Rebeka_R09

2024. január 5.

A-game 5 után váltottam a 10-re, pusztán kíváncsiságból. Nekem ez a formula hatásosnak bizonyult, nincs irritáció - érzékeny bőröm van-, és nagyon szépen alakul a bőröm állapota. Az egységes bőr elérése a cél nálam (acnekezelés, hegek halványítása). A gyengébbnél is kihozza azt a változást amit várunk tőle, elsőnek előjött "skin purge", de hamar elmúlt. :) A készítmény által puha és egységes bőrképet kaptam eredményül. Hidratálás és a fényvédelem fontos! Nagyon különbséget nem vélek felfedezni a két erősség között, szóval kb mind2-t ugyanúgy ajánlom, de kezdőknek csak 5-öt. Persze, ha anti-aging a fő ok, akkor nyilván érdemesebb 10-est használni.

Szoktam kombinálni más hatóanyagokkal, pl. niacinamiddal, ill. nemrég ugyanezen márka C-Glow termékével. Utóbbival óvatosan bánni, 30 perc/teljes beszívódás történjen meg a 2 termék használata között!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 5.

kzs88

2023. november 29.

Ez egy csoda. Többször újravettem a gyengébbik verziót, mivel azt is nagyon szerettem, és úgy éreztem, hogy már stabil része a rutinnak, ezért váltottam. Érzékeny, rosaceára hajlamos bőröm van, de tudatosan beépítve a rutinba, egyáltalán nem okozott gondot. Kisimult az arcom, alapvetően ritkán pattanásos, ha felbukkan 1-2 azok is nagyon hamar eltűnnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Pentylene Glycol
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.