Geek & Gorgeous

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. november 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 5890 Ft

A retinoid család egyik legkiemelkedőbb tagja, ami a lehető legközelebbi forma a vényköteles, FDA-által is jóváhagyott tretinoinhoz. Gyorsan beszívódó, emulziós állag. Bizonyítottan serkenti a bőr saját kollagéntermelését, feszesebbé és egyenletesebbé teszi a bőrt. A retinal becslések szerint több, mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game 10 tudásban egy 1% retinol termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 5890 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 , Eladó: justagirl
Állapot: 75%-a megvan , Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, fizetés: személyes átvétel

Habibba

2021. november 5.

Ezzel a termékkel kezdtem a retinolozást. Nem irritált, némileg láttam változást az arcom problémás részein, elhasználtam 1 hónap alatt. Közben rendeltem A313-as krémet, így jelenleg azzal folytatom a rutinom. Szépen el lehetett oszlatni, de nem pont lefekvés előtt javaslom a használatát, meg kell várni míg beszívódik különben reggel párna huzat cserére is lehet számítani a szép sárga szín miatt, vagy eleve sárga huzatot kell használni.. nekem nagyon lassan szívódott fel, a bőrömön csúszkált pedig nekem mindent beszippant. Nem fogom újra venni, de kezdésnek jó volt, a kiszerelése pedig annyira jó, hogy az utolsókig kinyerhető a pumpájával a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 5.

mate0117

2021. október 28.

Tretinoint nem használok csak az arcomra, így ez megy a nyakamra és a mellkasomra, illetve a maradék a kézfejemre. Szerintem nagyon szuper. :) Van, sokszor feldobom hámlasztós estéken is (ezt te ne csináld, csak ha már ismered a bőröd hogy kibírja.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

cherry93

2021. október 5.

Ha lehet, még jobban imádom, mint az 5-öst. Sokkal élettel telibbnek, feszesebbnek tűnik reggelente az arcom, ráadásul szerintem ez segített a random felbukkanó pattanásaimon is. Én a szemkörnyélemre is felviszem, egyáltalán nem irritálja ott sem a bőrömet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Tviki993

2021. szeptember 23.

Látványosabb eredményt ad mint a kistesója az tuti!
Olyan szépen feltölt, kisimít reggelre!
Biztosan újra fogom még venni!
Elég sárga így a fehér párnahuzattal vigyázni kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Látványosabb eredményt ad mint a kistesója az tuti!
Olyan szépen feltölt, kisimít reggelre!
Biztosan újra fogom még venni!
Elég sárga így a fehér párnahuzattal vigyázni kell!

minimancs

2021. szeptember 16.

Egy tubus A-game5 után erre váltottam. Azt is nagyon szerettem és ezt is. Hamar beszívódik, könnyű az állaga és nagyon jót tesz a bőrömmel. Ár-érték arányban a piacon az egyik leggazdaságosabb retinalos termék. Most fog elfogyni és meg is vettem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Októberi Lány

2021. augusztus 4.

Amennyire bejött a gyengébbik, olyannyira nem jött be ez.
Színe, textúrája, még az enyhe illata is ugyanaz mint a kistesójáé, csak a flakonon lévő felirattal tudtam megkülönböztetni, amikor mindkettő volt. (Na meg persze az ára is más.)
Ámde! Mikor a maszkos korszak volt, egy idő után iszonyatosan elfajultak a dolgok az arcomon, egymást érték a gusztustalan bőrbe mélyen benőtt ragyák... a hegek még mindig látszanak... először azt hittem (3 flakon gyengébb retinal után), hogy ez az erősebb hatás tisztulási fázisa, ok türelem. 2-3 naponta használtam és így is fennmaradt ez a pattanásözön, amit egy idő után (2-3 hónap) már a maszkra fogtam, és embertelen küzdelmek árán sikerült valahogy visszaszorítani. Közben elfogyott ez és vettem gyengébbet inkább, és addigra a maszkot se kellett hordani, szóval nem derült ki, ki volt a hunyó. Kezdett normalizálódni a helyzet.
Aztán nagy vakmerően el akartam még használni a maradékot ebből, és lám, egy héttel később itt állok megfürödve: ismét hatalmas, egymás mellé benőtt gumók nőttek a fejemre, egyetlen használattól! Ez már így nem lehet véletlen, semmi mást nem változtattam ugyanis a rutinomon.
Úgyhogy végeztünk. Nem tudom, hogy ebben van-e valami plusz segédanyag, ami a másikban nincs és az lobbantja-e be a bőrömet, vagy csak simán az erősebb retinalra így reagál, “túlpörgeti”, mindenesetre én ezzel nem kísérletezek többet. Annál is inkább, mert gyakorlatilag a pozitív változások pontosan ugyanolyan mértékűek, mint a gyengébb, olcsóbb változat esetében. Így ez kap egy gyenge kettest, de csak mert lehet, hogy az én bőröm túl hisztis és nem a termék feltétlen a bűnös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Amennyire bejött a gyengébbik, olyannyira nem jött be ez.

autumn84

2021. július 31.

Nekme bevált, a 0,05 sel kezdtem, ez se irritált.:) A bőröm javul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Nekme bevált, a 0,05 sel kezdtem, ez se irritált.:) A bőröm javul.

dunaimano

2021. július 21.

Tavasszal váltottam erre az erősebb formulára. Alapvetően mindent tud, amit az a-game 5-nél megszoktunk: kényelmes, krémes-habos állag, könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik. Vigyázni kell vele, nagyon sárga, nekem hagyta már nyomát a pizsamámon. Így nyáron ez nálam egy befejező lépés, utána már nem nagyon hidratálok, reggelre pedig puha arcbőrrel ébredek. Hetente 1-3 alkalommal használom, hosszú távú hatásaiban pedig reménykedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

gendur.berni

2021. július 6.

Az 5-ös tesója után azt hittem, ez sok lesz, de szerencsére jól tolerálja a bőröm. Nem veszek észre különbséget a kettő között egyelőre, mindegyiket ugyanúgy szeretem. Valószínűleg ezt fogom tovább használni, ha készleten lesz, amikor rendelni szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

katkata00

2021. június 30.

Több hónapja küzdök nagyon csúnya pattanásokkal, kb. 3-4 hete használom. Nálam a problémák akkor jelentkeztek, amikor abbahagytam a TO 1%-os retinoljat, mivel elfogyott, ezután nem használtam egy ideig retinolt, majd az A313 krémet használmat, ami kissé javított a helyzeten egy ideig… Jelenleg kb. 3-4 pattanás van az arcomon, viszont a pattanások utáni foltok látszódnak eléggé, de ennek a terméknek köszönhetően már nagyon szembetűnő a változás! Nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni! Pattanásokra, pattanás utáni foltokra nálam csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.