Geek & Gorgeous

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. március 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 3690 Ft

Gyorsan beszívódó, emulziós állagú 0.05% Retinal szérum (közepes erősség). A retinol nagytestvérét, retinal-t tartalmazó emulzió, ami hatékonyan segít felvenni a harcot a bőröregedés jeleivel, és kisebb eséllyel okoz irritációt, mint a hasonló tudású és erősségű retinolos termékek. A retinal becslések szerint több mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game tudásban egy közepes (0.2-0.5%-os) retinolos termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

A KM-esek legújabb arcápoló kedvence: Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Ár: 3690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HelloSziaIvett

2022. május 22.

Két tubust elhasználtam, ezek alapján azt látom, hogy nekem sokkal kevésbé hatékony mint az Inkey list retinolja, pedig közel azonos erősségű elvileg a benne található retinoid hatóanyag. Főleg a pórusok
finomítása illetve a kezdődő szarkalábak miatt használok retinolt, és ez sajnos sem a szarkalábakat sem a pórusokat nem változtatja. Hosszútávú hatása lehet jó, de az Inkeynek én azonnal látom a hatását, másnap reggelre. Ennek sajnos egyáltalán nem :( egyébként az állaga és a csomagolása szuper, dehát nem ezért veszem ugye... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

ProjektDora

2022. május 22.

Mikor elsőnek felkentem a homlokomat elkezdte csípni, a további alkalmaknál már nem volt ilyesmi. Sokan írták, hogy másnapra kisimultabbnak és egyenletesebbnek érzik a bőrüket, én semmit nem tapasztaltam ebből. Úgy egy hónapja gyulladtabbá vált az arcbőröm mint előtte és elkezdett gyanus lenni, hogy akkor kezdtem el ezt a terméket használni.
Ahogy elkeztem figyelni a használata utáni napon gyulladtabb lett a fejem. A hámlasztós esti rutinom után pedig sokkal szebb.
Eddig bele sem gondoltam, hogy talán okozhat pattanást az a termék, mindenhol azt olvasni a retinol/retinal a pattanások ellen egy szuper hatóanyag. Aztán elolvastam itt a hozzászólásokat és láttam, hogy többen is voltak akiknél gyulladást okozott. Abba is hagytam a használatát.
Helyette az ELYN'S LAB vízbázisú retinolos szérumát szeretném majd kipróbálni. Nagyon szeretem ezeket a vizes, gyorsan beszívódó szérumokat és ott eddig nem láttam olyan visszajelzést, hogy valakinek okozott volna pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

kunzsuzsi

2022. május 19.

Ez volt az első retinolom, amit kipróbáltam. Óvatosan vezettem be, ügyeltem arra, hogy mivel és mikor használom. Nem is volt vele baj, egyszer-egyszer viszont előfordult, hogy érzékenynek éreztem tőle a bőröm, ezért kicsit ritkábban használom ilyenkor. Még tapogatózom, hogy megtaláljam a tökéletes helyét a rutinomban, de szerintem egy nagyon felhasználóbarát termék.

UPDATE: megtaláltam, bevált és pár hét alatt így, hogy már nem futok bele irritációba, nagyon látványos eredményt értem el. Ami nekem külön boldogság, hogy a maszktól kialakult aknéim is eltűntek végre, nagyon szép, egyenletes a bőröm, pattanások nélkül. Ha ki is alakul egy-egy, a legutóbbi menstruációm előtt feltűnt pár, akkor is, hipergyorsan elmúlnak. Egyelőre maradok ennél, szerintem még legalább egy-két dobozt elhasználok majd a nagyobb tesója előtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

dettykehh

2022. május 17.

Kezdő vagyok retinoid ügyben, első ilyen jellegű termékem. Szuper állag, szépen beszívódik, nem irritál.1 hónapja használom, úgy veszem észre kevesebb pattanásom jött ki ebben az időszakban, és régiek nyomai is gyorsabban múlnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

epidermisz

2022. május 14.

Kezdő retinolosként ezt a terméket vásároltam meg, és imádtam, miután kivártam a hatóidőt, szemmel látható változásokat eredményezett, tökéletesen működött, tette szépen a dolgát. Remek döntés volt megvenni. Azóta már a 0,1%-os testvérét is megvettem, és mióta kifogyott, azt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

madri

2022. május 9.

Első retinolos termék, amit használok, és teljesen elégedett vagyok. Könnyen beszívódik, jó az állaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Sophie33

2022. május 9.

Lightosabb mint egy nagyobb dózisú szérum, hámlasztás után szoktam 2 nappal használni, mikor érzem hogy már jó a bőröm és tuti bírja ( általában 1%-os retinolt nyomok, ez a könnyedebb mikor érzékenyebbnek érzem a bőröm) Könnyen beszívódik, és halványítja a kis szarkalábakat, én nagyon szeretem, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

kovacj96

2022. május 6.

Nálam mindent vitt eddig! Nem irritál, szépen gyorsan beszívódik. Különleges állaga van, amit külön szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

vszilvi94

2022. május 4.

Második retinolos termékem. Tetszik benne, hogy nem egy újabb szérum. Nem okozott semmiféle irritációt, nem szárítja a bőrömet és a sárga színe sem fogott be nálam semmit. Az utóbbi időben többen is megjegyezték, hogy ki vagyok simulva, arra gyanakszom, hogy ennek tudható be. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

eni333

2022. május 3.

Egy dobozzal hazsnáltam el belőle, utána váltottam a TO granacitve retinoljára. Nagyon szerettem ezt is, de nyáron kicsit nehezebben szívodótt be, ezért váltottam. Szépen egységetít a bőrt, a krém állaga egyébként nagyon kellemes, télen, amikor nem izzadom le magamról, akkor nagyon jól esik a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.