Geek & Gorgeous

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   28 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. április 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan beszívódó, emulziós állagú 0.05% Retinal szérum (közepes erősség). A retinol nagytestvérét, retinal-t tartalmazó emulzió, ami hatékonyan segít felvenni a harcot a bőröregedés jeleivel, és kisebb eséllyel okoz irritációt, mint a hasonló tudású és erősségű retinolos termékek. A retinal becslések szerint több mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game tudásban egy 0.5% retinol termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

Ingi

2020. július 11.

Az első retinolos (ok, retinal) termékem. Olyan kétnaponta használom este a hidratáló előtt. Így a 30 küszöbén nem árt ugye kicsit jobban odafigyelni :) Szerencsére még nincsenek látható ráncaim, szóval az arra gyakorolt hatásáról nem tudok nyilatkozni (a napot is kerülöm mondjuk, ez sokat segít :D). Reggelre szép sima, extra ragyogó (de nem zsíros) arcbőrt varázsol. Én is nagyot néztem a sárga színén, de ez szerencsére kb azonnal beszívódik :D Szerintem majd megy az újrarendelés, nem is akarok mást kipróbálni (külön tetszik, hogy krémes a formulája, így nem egy sokadik szérum a rutinban) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

tara95

2020. július 11.

Nyilván lecsaptam rá, 25 évesen a retinol/retinal stb már alap (azért előtte is nyomattam), azonban ennek ellenére csak kialakultak a fránya mosolyráncok, hiába, ha valaki szeret nevetni....na mindegy. Arra nem számítok, hogy ezek a halvány ráncocskák el fognak szublimálni, de a terméket illetően szerintem az egyik legjobb szérum a magyar piacon. Felváltva használom mandulasavval, de egymás után soha, így sikerült egyszer picit túlhámlasztanom. Már másnapra szépen csökkenti a ,,maskne" támadást, hosszú távon pedig nem kell bemutatni az előnyös tulajdonságait. Örülök, hogy magyar céget támogatok, olcsón, profi termékekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

FViktoria93

2020. július 9.

Legszívesebben megfürdenék benne, annyira szeretem. Mióta használom, azóta egyre szebb és szebb a bőröm. Heti 2-3 alkalommal használom az esti rutinomba beillesztve. Se engem, se a párnámat nem zavarja a sárga színe, nem hagy maga után foltokat, teljesen beszívja a bőröm. Imádom, a B-Bomb termékkel és hidratálóval együtt használom (hámlasztás ilyenkor kimarad, ez fontos!), valamint a fényvédelem elengedhetetlen mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Elsore megijedtem az elenk citromsarga szinetol mivel nem tudtam milyen szinre szamitsak. Nagyon vilagos a borom igy valoszinuleg emiatt latszik meg rajta ennyire utana a sarga szin. Viszont ettol elteroen nagyon jol mukodik es sokkal egeszsegesebb borom lett miota hasznalom. A szine miatt inkabb csak itthonra szoktam felkenni. De epp eleg igy a napi egyszeri hasznalat. A hialurom szerummal parban hasznalom es csodat tettek a borommel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

DittyCat

2020. július 1.

Az aPad-dal együtt használom és ezek ketten csodát tettek a bőrömmel. Nem lehetek elég hálás a Skinsmartnak, ezelőtt utoljára kb. 25 éve voltam alapozó nélkül az utcán... Imádás és 1000 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

lacee4

2020. július 1.

Ez egy nem túl erős retinol, de pár hét használat után ezzel is szép eredmény érhető el. Mindenképp ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

nanorci

2020. június 30.

Ez egy álom, imádom, királylányként ébredek tőle reggel! Másnapra már látszik a hatása, nem irritál egy picit sem, mindent tud és hoz, amit ígér egy retinol. Feszesít, totál rendbe rakta a szétcsúszott, rücskös, egyenetlen bőrképemet, ami miatt elkezdtem használni, azonnali javulást hozott minden fronton. Mióta használom alig van 1-2 pattanásom nehezebb napokon, de azok egy nap alatt levonulnak, nem hagynak olyan ronda foltot sem. Még a régi makacs pattanásfoltjaimon is halványított, pedig nem ez volt az elsődleges célom vele. Nem volt se kipattogzás tőle, se vörösödés, se hámlás, pedig ekcémára is hajlamos vagyok. Mondjuk nagyon óvatosan is vezettem be, most viszont már napi szinten használom. Könnyű, könnyen eloszlatható, szépen beszívódik, nem zsírosít. Magában is jó, nem irritalt, de most B-bombot használok alá, fölé hidratálót, nekem így nagyon bevált. A sarga színe is eltűnik hamar. Egyszerűen szuper. Kéne egy erősebb is belőle majd! Top!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Christina

2020. június 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Minden este használom a B-bomb szérum után. Semmilyen irritációt nem okoz, gyorsan beszívódik. Nekem pattanásokat nem okozott, pedig előtte nem használtam semmilyen retinolt, csak egy gyengébb retinolos tonert. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

rrituss

2020. június 27.

Mint sokan mások, én is a TO retinoidokat és retinolokat használtam, az 1%-os retinol szérumon kívül mindet próbáltam, kezdve a leggyengébb 0,2%-os granactiv retinoid-dal. Épp kifogyóban volt a legutóbb használt 0,5%-os, amikor az itthoni webhopokban elkezdődött a készlethiány, de megjelent az a retinal emulzió, ami állagát tekintve számomra sokkal szimpatikusabb is volt, mint az olajos szérumok. Már ez a formula belopta magát a szívembe első használatnál, könnyű eloszlatni a borsónyi mennyiséget és gyorsan beszívódik mindenféle fénylő réteg nélkül. Esti rutinban, ugye, lemosás után B-bomb-bal együtt használom, nem pereg, nem csúszik, szeretik egymást, én is őket, mert nincs nehéz, fullasztó réteg tőlük az arcomon, a (Purito) hidratálóm is tökéletesen eldolgozható, semmi tocsogás. Egyszóval imádom a használatát, a sárga színe megmosolyogtat, de tényleg nem okoz semmilyen elszíneződést. A hatás: elsődlegesen a finomvonalak kezelését vártam tőle (kevés folyadékbevitel hosszútávon nem kifizetődő), de nem is az volt a legmeglepőbb, hogy szépen feszesíti a bőröm, hanem, hogy a pattanásaimat milyen gyorsan kezeli, elmulasztja. 2-3 naponta használom, más napokon hámlasztókat, de mióta bekerült a rutinomba, sokkal gyorsabban regenerálódik a bőröm, és sokkal több a "szép bőr nap" egy hónapban, mint eddig valaha. Hormonális egyensúly zavar miatt azért 30 évesen is jócskán meggyűlt a bajom a pattanásokkal, amit elsősorban belső gyógyulással lehet kezelni, de tény, hogy külsőleg sokat tett ez a szérum azért, hogy a nyomok hamarabb eltűnjenek, és magabiztosabb legyek a hétköznapokon. Aki aknés bőrrel küzd, tudja, micsoda siker már 1- 2 nap is, mikor azt látod, hogy nincs újabb gyulladt, piros pötty, csak halvány nyomok, és elég reggel egy lehelletnyi bb krém, mielőtt kilépsz az utcára. Hidratáló hatást külön nem vettem észre, a b-bomb is hidratál, meg nyilván a krém is, amit épp ezért használok. Óvatosan szemkörnyéken is eloszlatom, de a ráncokra gyakorolt hatásáról hosszabb távon tudok nyilatkozni. Az ára is kedvező, a mennyiség is kiadós, jó használni, szeretem a hatását, nekem ennyi abszolút elég és meggyőző arra nézve, hogy a G&G ismét egy szuper terméket alkotott. Köszönet érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

bertasinanna

2020. június 26.

Könnyed krem, amit az esti rutin soran hasznalok egy ideje a GG BHA hàmlasztoval egyutt. Az elso napok utan is egeszen latvanyos hatasuk volt, mög värom, hogy hosszu tävon hogyan fognak muködni, de egyelore 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.