Geek & Gorgeous

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2021. március 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 3690 Ft

Gyorsan beszívódó, emulziós állagú 0.05% Retinal szérum (közepes erősség). A retinol nagytestvérét, retinal-t tartalmazó emulzió, ami hatékonyan segít felvenni a harcot a bőröregedés jeleivel, és kisebb eséllyel okoz irritációt, mint a hasonló tudású és erősségű retinolos termékek. A retinal becslések szerint több mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game tudásban egy 0.5% retinol termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

A KM-esek legújabb arcápoló kedvence: Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Ár: 3690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Smafu

2021. május 8.

Nagyon kellemes könnyed szérum praktikus csomagolásban. Ár érték arányban az egyik legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

SzSara29

2021. május 7.

Februárban kezdtük meg finoman szólva is bonyolult kapcsolatunkat, ami inkább az én hibám, mint a krémé. Úgyhogy leírom a kálváriám, hogy tanulhasson belőle, aki szeretne :)

Én elsősorban pattanás kezelés céljából vettem, de persze a smart aging gondolata sem zavar. Első retinolom, tudtam, hogy óvatosnak kell lenni vele, gondoltam kezdem heti 2 alkalommal. Alaposan hidratáltam, nem hámlasztottam, előtte barrier erősítő toner és szérum, másnap 30 faktoros naptej, ahogy az a nagykönyvben írva vagyon. Nem tapasztaltam semmiféle irritációt, hámlást, viszketést, úgyhogy 3 nap múlva újra használtam. És másnap reggel a tőlem megszokotthoz képest legtisztább bőrt láthattam viszont a tükörben. Ezen felbátorodva, elkezdtem a krémet két naponta felkenni. Na ezt nem kellett volna. Március 3-án reggel az összes létező pórusom helyen az arcomon és az államon piros pöttyök voltak. Ezek 2 óra alatt icike-picike pattanásokká váltak, amik konkrétan már attól kipukkadtak - igen, szó szerint pukkadtak -, hogy megmostam az arcom. Aztán újra felteltek, az esti arcmosásnál megint kipukkantak. Másnap ugyanez. Úgyhogy eszeveszett netes keresések után arra jutottam, hogy purgingről lehet szó, és ezt a skinsmart tanácsadója is megerősítette. 2 hétre félre is raktam a krémet.

Ezután elkezdtem használni először heti egyszer, majd fokozatosan eljutottam oda, hogy most már 3-4 naponta használom, és csodásan működik! Érződik mennyire felgyorsítja a bőr természetes megújulását, fele annyit hámlasztok, mint előtte. Az arcom sokat tisztult, sokkal kevesebb a gyulladt pattanásom, a bőröm textúrája sokkal simább. A szemem és szám körüli apró ráncok, amiket a sok sminknek, a nem megfelelő bőrápolási rutinnak és a száraz bőrnek köszönhettem, gyakorlatilag eltűntek. A hatása mellett én a használatát is szeretem. Jó az állaga, nem túl zsíros, gyorsan beszívódik. Jól lehet rétegezni, én tonert, b-bombot és hialuron szérumot teszek fel előtte, utána hidratáló, és szépen működnek együtt.
Kíváncsi vagyok milyen lesz hosszú távon, még updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Kíváncsi vagyok milyen lesz hosszú távon, még updatelek!

Nyuszi

2021. május 7.

@Nikbertakem Igen, sajnos én is így jártam vele. Az egész arcom viszket tőle, és reggelre apró kis göbök jelennek meg. Nem pattanás, nem purging, hanem konkrétan kiütés.

Emellett irtózatos módon szárít, de annyira, hogy nincs az a hidratáló mennyiség, ami helyrehozza a bűneit. Sajnos nem hittem el, hogy lehet valami ennyire rossz, ezért négyszer is használtam, a használatok között napok teltek el, és a retinolhoz már hozzá van szokva a bőröm, tehát nem én csesztem el. A vonalakat mélyítette, a bőrömet összetörte, és kegyetlenül viszkettem tőle minden alkalommal. Lassan ott tartok, hogy ha csak rá gondolok, már attól is viszketek. Soha semmi nem volt még ilyen rossz a bőrömnek, ami egyébként nem érzékeny. Képtelen lennék rá két csillagot adni, annyira nem vált be.

Update. Nem hagyott nyugodni a dolog, mert az kizárt, hogy egy GG termék ennyire ne legyen oké, mikor Judit a szívét-lelkét beleteszi. Szóval hozom a megoldást azoknak, akik kiszáradnak és viszketnek tőle: felkenés előtt a tenyérben bele kell tenni két csepp szkvalént, összekeverni és úgy felkenni. Gyorsan, határozottan, mert kukacosodik, de ha gyorsan felkened, és aztán tíz percig nem nyúlsz a bőrödhöz, utána már mehet a hidratáló krém. Ez a módszer - lekopogom - most nekem bevált. Ha így csinálom, akkor se száradás, se viszketés, se kiütés nincs utána. Adok még egy csillagot. Ha a módszer hosszabb távon is működik, és még hatása is van, akkor majd még jöhet csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 7.

Alice529

2021. május 7.

Nagyon gyorsan beszívódik, ezért elég nehéz kis mennyiséget egyenletesen arcon eloszlatni. Különös változást nem vettem észre a használata óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

hzs

2021. május 7.

Belépőnek a TO Granactive Retinoid 2% Emulsiont használtam, majd a TO Retinol 0.2% In Squalane-t. Az elsőt nagyon szerettem, a másodikat nagyon nem, mert nagyon olajos volt, picit viszketett is tőle néhány pórusom (az orrom környékén pl eléggé), nem lehetett rá hidratálót kenni, mert annyira olajos, lefekvésnél is figyelnem kellett, hogy a párnához ne érjen az arcom.
Szóval már majdnem visszamentem a TO Retinoid emulzióhoz, de kipróbáltam ezt a G&G retinolt, mert ez egy további erősségi fok a korábbiakhoz képest. Hát imádom. Nagyon jó a kiszerelése, ez a TO-hoz képest nem 3 hónapig, hanem 6 hónapig jó, ami sokkal ideálisabb táv. Nyomókás, ami nem tudom a végefelé mennyire lesz jó, de remélem nem marad sok retinol a tégelyben.
Nagyon jó az állaga: könnyen kenhető és elég hamar beszívódik, szóval lehet rá kenni mást is. De magában is jó, úgy is szuperpuha utána a bőröm. Ezután lehet kipróbálom a 10-est, de ez mindenképp szuperjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Norusi

2021. május 6.

Ez az első retinolom, így összehasonlítási alapom nincs, de szép bőrképet csinál, használom heti 2x. (alapvetően hámlasztani szeretek és ugye azzal nem mehet, ezért csak 2x)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Szanszi

2021. május 4.

Óvatosan kezdtem el használni, de az égvilágon semmilyen problémát nem okozott az arcomon.
Az esti rutinomba beillesztve szépen egységesíti a bőrt, néha nem is kívánok rá arckrémet éjjelre, kicsit hidratal is. Reggelre szép sima lesz a bőr ha ezt használom. Igazából van hogy naponta, van hogy 2-3 naponta használtam és teljesen jó volt, nem okozott semmi gondot. Most egy kicsit félre fogom tenni, max 1 héten egyszer fogom használni így a nyár elején.
Abszolút bevált kis termék, hiányzik ha egy ideig kimarad a rutinból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Abszolút bevált kis termék, hiányzik ha egy ideig kimarad a rutinból.

Mira84

2021. április 28.

Esti rutinom alapító tagja, amíg át nem térek erősebbre, marad is. Pár hete használom, mivel nem okozott semmilyen irritációt vagy érzékenységet, ezért egy este sem marad ki, amíg meg nem jön az AHA, mert onnantól azért váltott napokon fogom őket használni. Mielőtt elalszom, érzékelek sajnos egy nem túl kellemes szagot, az arcom felől ami bár biztos, hogy belőle származik, de el lehet viselni persze Jövök még updatelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

PiciCic

2021. április 28.

Nagyon jó kis cucc.
Eddig heti 1-2 alkalommal használtam és másnap reggel mindig olyan kis “ fiatalos” arc nézett vissza a tükörből.
Ha elfogy az erősebb verzióra térek át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Nagyon jó kis cucc.
Ha elfogy az erősebb verzióra térek át.

Mia0602

2021. április 25.

Szeretem a sárga színét, nekem nem fogott be semmit.
Könnyed, gyorsan beszívódó formula. ESTI RUTINBAN! elötte B-Bomb (niacinamide) szérumot használtam, ezzel is segítve a hatást. Utána pedig hidratáló krémet. Nekem látványos javulást ugyan nem hozott, de szerettem használni. Egy pumpányit oszlattam el (arc-nyak-dekoltázs). Mivel követhetetlen a fogyás, én számoltam és 72 alkalomra volt elég. A hámlasztós napokon nem használtam így 4 hónap alatt fogyott el. A napsütéses időszakra felfüggesztem a használatát, ősszel pedig az erősebbel próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 25.

Szeretem a sárga színét, nekem nem fogott be semmit.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.