Geek & Gorgeous

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4290 Ft

Gyorsan beszívódó, emulziós állagú 0.05% Retinal szérum (közepes erősség). A retinol nagytestvérét, retinal-t tartalmazó emulzió, ami hatékonyan segít felvenni a harcot a bőröregedés jeleivel, és kisebb eséllyel okoz irritációt, mint a hasonló tudású és erősségű retinolos termékek. A retinal becslések szerint több mint 10x olyan hatékonyan alakul át a bőrben az aktív sav formára, mint a retinol, így az A-Game tudásban egy közepes (0.2-0.5%-os) retinolos termékhez hasonlítható.

100%-ban illat- és színezékmentes

A KM-esek legújabb arcápoló kedvence: Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Ár: 4290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: Smackleves
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest / Dunakeszi, fizetés: --
Geek & Gorgeous 101 A-Game 5 (bontatlan)
Ár: 3990 , Eladó: anitavera
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel és postázás egyaránt megoldható. Postázás esetén, az összeg előre utalása után tudom a terméket küldeni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Snufkin

2024. április 24.

Már jó régóta használom, estére nagyon kellemes, érezhető hidratáló hatása van. Örülök, hogy van ilyen komolyabb retinoid szérum elérhető áron és akár a polcokon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 24.

kovandi89

2024. április 24.

Akné után maradt foltokra vettem. 2 flakonnal használtam el. A foltok eltűntek. Bár lehet a duplatisztítás,, azelain is segített ebben. hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 24.

dormonc

2024. április 23.

Imádom, látványosan szebb és egységesebb a bőröm, mióta használom. Hetente 3-4x alkalmazom, de így is hónapokig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

gittus0924

2024. április 22.

jópár üveggel elhasználtam ebből a termékből. nagyon megszerettem, nálam semmiféle pattanást, irritációt stb nem okozott. kb minden nap tudtam használni, az eredmény pedig szebb, egységesebb bőr. a tinédzserkorom során elég pattanásos voltam, ami után maradt egy pár kráter az arcomon. nagy valószínűséggel ezeken is segített, de mivel többféle terméket használok, így nem látom mindegyiknek külön a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

brownsugaruno

2024. április 21.

Ez a termék az egyik stabil résztvevője az arcápolási rutinomnak :) Az én bőröm egyszerűen issza ezt a szérumot. Bár érzékeny a bőröm, ez a retinol egyáltalán nem okoz nálam irritációt, inkább mintha nyugtatná a bőröm - pattanás kezdeményeket is hipp-hopp megszünteti. A termék illatmentes, ettől függetlenül van egy egyedi “illata”, amit én szeretek - lehet, hogy azért mert fejben összekapcsoltam ezt az illatot a termék hatásával :) A szérum krémes állagú és élénk sárga színű, nálam nem fogott meg semmit, a bőröm sem lesz sárga tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 21.

Celia

2024. április 14.

Nagyon szeretem, már évek óta kb. állandó helye van a rutinomban. (Most egy pár hete kifogyott, és még nem vettem újra - és látszik is az arcomon, hogy fáradtabb, és még a pattanások is elkezdtek visszajönni, amikkel már évek óta szinte alig találkoztam...)
Általánosságban szebb, frissebb, egészségesebb bőrképet eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 14.

Általánosságban szebb, frissebb, egészségesebb bőrképet eredményez.

szgt_rebeka

2024. április 12.

Rossz hatása nincs.
Nem szeretem fura az állaga ezért nehezen szívódik be.
A színe sárga és felkenése után órákig sárgán fog az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

Rossz hatása nincs.
Nem szeretem fura az állaga ezért nehezen szívódik be.
A színe sárga és felkenése után órákig sárgán fog az arcom.

ohheyitslili

2024. április 5.

Zárt komedókra, hormonális pattanásokra és az utánuk maradt foltok halványítására kerestem kezdő retinoidot, a sok pozitív komment miatt választottam a retinalt és a G&G márkát.
Sajnos nekem nem vált be, zsíros bőrömöm egyáltalán nem szívódott be ez a formula, csak ült a bőröm felszínén és a párnámra több jutott, mint amennyi hasznosult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

ApeleszRegi

2024. március 25.

Fél éve használom, soha nem irritálta az arcbőrömet. Inkább megelőzésként használom, szóval az anti aging hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de reménykedem, hogy hosszú távon megköszöni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

becu

2024. február 25.

Már legalább három hónapja használom, és elégedett vagyok vele. Segített csökkenteni a bőrproblémákat és javította a bőröm állapotát. Egyszerűen beépíthető a mindennapi bőrápolási rutinba, és látható eredményeket hozot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Retinal, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.