Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valakimondjamegmilyenazelet, Módosítva: 2022. november 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyed gélkrém, ami a hidratálásban aranystandard Glycerinnel és a bőrvédelemben élenjáró Ectionnal segít a bőrt puhábbá, teltebbé és egészségesebbé tenni.

• 5% glicerinnel és szinergikus összetevőkkel átfogó hidratálást ad a bőrnek
  • 1% Ectoinnal + Allantoinnal és Bisabolollal nyugtat és véd a környezeti stresszoroktól
  • Könnyed, frissítő és gyorsan beszívódó gél-krém állag
  • Malassezia biztonságos

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NorkaEchelon

2022. december 6.

Az aPad-ra és a B-bombra kentem fel. Szerintem nagyon jó.Bátran ajánlom. Nekem működött sebhorreás nagyon érzékeny bőrre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 6.

khiban

2022. december 5.

Mivel zsíros, vízhiányos, gyulladásra, mitesszerekre, pattanásokra és hámlásra hajlamos a bőröm, ezért gyakorlatilag lehetetlen igazán jó hidratálót találni, ezzel és a fényvédővel szenvedek már évek óta. Ezért nagyon vártam az első G&G hidratálót, és egyből kettőt is kaptunk. Elsőre ezt próbáltam ki, és nagyon megijedtem, mert úgy tűnik, valami irdatlan contact dermatitist okozott benne, felgyulladt az egész fejem és a nyakam. Abbahagytam emiatt pár nap után, de újra meg fogom próbálni, mert gondoltam, hátha más szerencsétlen véletlen is közrejátszott, pl. hogy pont most irritált esetleg a tretinoinom, vagy pont ezen a héten nem tetszett valami más a bőrömnek, akármi lehet. Akárhogy nézem az inci-t, nem látok olyat, amire érzékeny szoktam lenni. A második próbálkozás után updatelek. Addig középre pontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 5.

DiaM

2022. december 2.

1 hete használom a rozaceás, zsíros de vízhiányos bőrömre. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, sőt a hormonális pattikat is teljesen lehúzta, a pirosságot remekül mérsékeli. Első este kicsit sokat kentem fel, nagy mennyisébenn valóban nem szívódik be tökéletesen, de normális mennységben nem marad a bőr zsíros tőle. Nekem csillagos ötös eddig, remek utolsó lépés a rutinban. Reggel alapozó alá is tökéletes kis mennyiségben, hogy ne húzódjon a bőröm, de ne is fényesedjen ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 2.

Krisz86

2022. november 30.

Első olyan krémem ami rendesen beszívódik és nem ül ki az arcbőrömre,később sem. (Kombinált/zsíros bőr) Reménykedek,hogy lesz majd nagyobb kiszerelésbe is,mint 50ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 30.

idonthaveaname

2022. november 30.

Annyira megörültem neki, és a tubusból kinyomva valóban kellemes, géles állaga van, imádom, hogy nincs illata, könnyű kenni, és álom az INCI-je... DE! Sajnos nekem nem szívódott be teljesen, pedig nagyon kis mennyiséggel próbálkoztam, kétszer, másodszor semmilyen egyéb szérum, toner nem került alá. Sajnos vannak ilyen hisztis bőrök, mint az enyém, remélem, másnak jobban beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

CeCeDrake

2022. november 22.

Könnyed gélkrém, ajjajjj…

Hát a leírásnak és az ígéreteknek ellentétesen igenis hagy zsíros réteget, nem szívódik be rendesen, számomra már kellemetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 22.

Könnyed gélkrém, ajjajjj…

Argold

2022. november 20.

Nem lett szerelem, nem szívódik be rendesen és egy zsíros réteget hagy maga után, ami még órákkal később is a bőrömön van. Testesebb tesója nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 20.

Enne

2022. november 19.

Abszolút hiánypótló. Szinte azonnal rendeltem belőle, ahogy megláttam. Gondoltam: végre! Nem is értem, eddig miért nem volt a márkának saját alaphidratálója. Eddig mindig bajban voltam, hogy mit kenjek a szérumokra hidratálóként, mert szinte minden arckrémben találtam valamilyen olyan adalékanyagot, amire rosszul reagál a bőröm (rosacea és seborrheás dermatitis keveréke).
Még csak pár napja használom, reggel és este is, eddig elégedettséggel. Rövidtávú tapasztalataim: nem irritál (segít csökkenteni a viszketést), nem okoz plusz pattanásokat (tényleg jó pattanásos bőrre), könnyű eloszlatni, illatanyagmentes, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros vagy fényes réteget maga után. Szerintem sminkelni is jól lehet rá, az alapozó is szebben terül és sokkal egyenletesebb az összhatás (kiüti az alapozó porózusságát). Jól együttműködik a márka szérumjaival (aPAD, HA 5 Rich).
Később jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 19.

Később jövök frissíteni.

Minikemonika

2022. november 18.

Megérte a sok várakozás, szuper lett a krém.🥳 Zsíros bőrűként a könnyű hidratálókat keresem, ami szépen beszívódik és nem érzem, hogy rajtam van. Már-már majdnem PC Skin Balancing érzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

ezustbarack

2022. november 18.

Többféle hidratálót próbáltam már, valahogy egyik se tetszett igazán. Többször is újravettem például az Ordinary NMF-ját, de valahogy mindig azt éreztem, hogy nem csinál semmit. Az viszont mondjuk most először jutott eszembe, hogy lehet emiatt is voltam annyira pattanásos?

Mert ez a kis krém már elsőre ilyen WOW-effektus volt, és másnapra rögtön elhalványultak a foltok, szebb lett a bőrképem, egyből nem kellett annyi helyre korrektor. Pedig más nem változott a rutinomban, csak ez került bele másik hidratálóként...

Instant elégedettség, anyukámnak megveszem szerintem a másik párját karácsonyra. : )
Viszont csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg nagyon kicsi lesz így ez a kiszerelés. : ((
Nem baj, ha van ekkora is, mert ez meg így tök jó utazós méret, de szuper lenne belőle egy nagyobb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

Antioxidánsok: Ectoin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ectoin, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Isosorbide Dicaprylate, Ectoin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose

Hidratáló és védőrétegerősítő molekula, ami különsen jól működik együtt glicerinnel kombinálva. Stimulálja a bőrben található Aquaporin 3 fehérjéket, amik a bőr felső rétegében a glicerin és a víz megfelelő szállítását és eloszlatását segítik. A gyártó által készített klinikai tanulmányban 2% Isosorbide Dicaprylate 2% glicerinnel kombinálva 133%-os javulást mutatott súlyosan száraz bőrön 14 nap alatt, és 35%-os javulást mérsékelten száraz bőrön. Részletesebb infó az INCIDecoderen

Ectoin a I h I gy

Az Ectoin egy viszonylag sok kutatással alátámasztott, sokoldalú molekula. Ún. extremolyte, vagyis olyan molekula, ami az extrém körülmények között (szuper magas hőmérséklet, UV kitettség, sós víz, sivatag stb.) élő mikroorganizmusokat védi a környezeti hatásoktól. A bőrre kenve is szuper védő funkciója van: véd a környezeti ártalmaktól, mint a szennyeződések, UVA okozta öregedési folyamatok, kék és látható fény. Ezen kívül jelentős a hidratáló és védőréteg erősítő hatása is, valamint nyugtató és gyulladáscsökkentő szerepe is van. Néhány kisebb tanulmány szerint anti-aging hatása is van. Részletesebb infó az INCIDecoderen

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.