Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

mel

2020. október 27.

Nagyon érzékeny a bőröm, a kezemen ekcémás is, de pont elfogyott az organikus PC lemosóm, mikor kijött ez és gondoltam, kipróbálom. Az első héten kicsit szárította a bőröm, de ez már elmúlt és semmi irritációt nem érzek sem az arcomon, sem az ekcémás kezemen, aminek nagyon örülök.
Ha sminkelek is, akkor a jelly joker előtt micellás vizet is használok, nekem így szuperül tisztítják együtt a böröm. Az állaga is tetszik, korábban már használtam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Cintia03

2020. október 27.

Két hete használom ugyan, de eddig pozitív a tapasztalat. Szeretem az állagát, a hatékonyságát, az illatmentességét és imádom a bőröm tapintását utána. Remélem marad is a szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

balkri

2020. október 26.

Miután közel 2,5 hónapja ismerkedek a márkával így ő is sorra került. Szépen tisztít igaz nekem az állaga kicsit szokatlan, jelenleg még nem döntöttem el, hogy szeretem vagy nem szeretem. Az biztos, hogy a tisztítása jó, nincs utána húzódó érzés, így a bőröm szerei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Lilla16

2020. október 26.

Még csak egy hete használom, de sajnos nálam nem übereli a TO arclemosóját (pedig olyan jó lett volna ugyanannyiért háromszor akkora tubus :D). Alapvetően kellemes lemosó ez is, de a sminket tényleg nem szedi le egy lépésben, az ecseteimet is többször kellett átmosni vele. Nekem minimálisan szárít csak, de mivel úgyis mindenképp hidratálok utána (megvettem a G&G tonikot is pont) ez nekem nem akkora gond. Szememet nem csípi, az illata sem zavaró. Tetszik a csomagolás is, bár olyan anyagból van, hogy ha sminkes kézzel fogom meg, akkor a tubus is olyan marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

csertegb

UPDATE:
Sajnos nem vált be, le kell, hogy vigyem 5-ről 3-ra az értékelést. AZ állagával és az illatával semmi bajom. Könnyen és kényelmesen használható és a szempillaspirált kivéve könnyedén leviszi a sminket és a koszt is (ahhoz picit több idő kell, de megbirkózik vele). Az egyetlen problémám vele, hogy sajnos a szemhéjam nem bírta. Se nekem se a páromnak nem vált be azon a területen, szárította talán picit, érzékennyé is vált tőle. A meglévő tubust el fogom használni az arcom többi területére, de nem fogom újra venni így, hogy nem tudom az egész arcomon használni. Akinek ez a probléma nem áll fenn, szerintem egy nagyon jó opció lehet. Nem akarom nagyon lehúzni, mert egyébként mint lemosó jól teszi a dolgát.

Még ismerkedünk, de eddig azt kell, hogy mondjam, hogy tökéletes. Az arcápolásom jelentős részét a ennek a márkának a termékei teszik ki, és ebben sem csalódtam. Könnyed. A szempillaspirállal kicsit nehezen birkózik meg, egyébként a sminket és jól leszedi.
A vízhiányos-érzékeny szemhéjammal nem tudom mennyire lesznek jóba (nálam ez szokott a kritikus pont lenni), de eddig jónak tűnik ilyen szempontból is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

UPDATE:

vikica00

2020. október 25.

Egy szó: Imádom!!😍
Az állaga valami csodálatos és a szememet sem csípi. Szépen tisztít,ráadásul anélkül hogy irritálna. Plusz pont hogy nem habzik őrült módjára,sőt,egyáltalán nem is habzik - ez kezdetben picit fura volt mondjuk,de hamar megtetszett hogy ő ilyen kis “különcül” viselkedik. Arclemosásra eddig ez a legjobb lemosó (igen,még a Bioderma rózsaszín géles lemosóját is letaszította a trónról) amit próbáltam,nekem ő az igazi😍.
Szóval,egy szó mint száz,belopta magát a szívembe,csakúgy mint Judit többi terméke is❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Egy szó: Imádom!!😍

Yura

2020. október 25.

Nővérem használja és odáig van érte, szóval gondoltam én is kipróbálom, de abszolút nem nyert meg magának. Az állaga alapvetően tetszene, bár nekem is furcsa hogy nem habzik és így nincs meg az a tisztaság érzet amit megszoktam, de ezt el tudom engedni. Az inci szép, nincs semmi kivetni való benne és egy lemosótól nem is várom hogy szuper összetevők legyenek benne. De a szaga... olyan borzasztó olcsó borra emlékeztetett hogy rögtön mostam is inkább le. Nem tudom mitől lehet ez, talán az illatanyagok hiánya (ami nyilván nem rossz dolog alapvetően), mindenesetre nekem alaposan elvette a kedvem tőle, hiába teszi esetleg tényleg jól a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

ziadrienn

2020. október 23.

Teszi a dolgát ,én szeretem ,selymes a bőr utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Teszi a dolgát ,én szeretem ,selymes a bőr utána

Bolgarka

2020. október 22.

Nekem abszolút bejön! Szépen leszedi a sminket, nem szárít, és egyáltalán nem csípi a szemem. Szerintem szuper kis termék, dupla tisztításhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

simpe_dora

2020. október 19.

Én Foreo-val használom minden este második arclemosóként, teszi a dolgát. Valóban nem habzik de nincs olyan érzésem utána, hogy hagyna alapozót, sminket az arcomon. Egy kellemes lemosó, ami nem okoz irritációt, így nekem megéri, az ára pedig teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol