Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2990 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Brigitta89

2024. május 19.

Száraz, érzékeny, néha kombinált, aknéra hajlamos, napkárosodott bőröm van, aktív szérumokat használok, így a lemosó és a hidratáló szempontjából az egyszerűségre törekszem. Ez a lemosó tökéletes. Nem szárít, könnyed, zselés állag, nincs benne parfüm. Egyszerű de nagyszerű! Próbáltam más mentes lemosókat, de ez valamiért jobban bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 19.

Kissk

2024. május 16.

2 flakonnal el használtam belőle aztán a 2. Felétől elkezdte szárítani az arcbőrömet, így inkább leváltottam. De szerintem akinek nem extrán száraz a bőre annak nagyon jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Sweet_Jello

2024. május 15.

Szuper lemosó, eddig ragaszkodtam az erősebb lemosókhoz de rájöttem hogy ez a nekem való. Kár hogy nem kapható nagyobb, és praktikusabb kiszerelésben. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 15.

lulley93

2024. május 15.

Már régóta használom, nagyjából mióta megjelent. Egyértelműen ez a kedvenc arclemosóm. Nagyon tetszik az összetevőlista és más nem habzó lemosókkal szemben ez megfelelően siklik a bőrön. Csak hogy egy példát említsek, a CeraVe krémes lemosója nem ilyen kellemes használatú, egyszerűen olyan, mint hogyha egy hidratálókrémet akarnék a vizes bőrömön elkenni. Ezzel szemben ez a lemosó tényleg nagyon kényelmes, soha nem tapasztaltam irritációt az érzékeny, enyhe rosaceás, vízhiányos bőrömön. Sminket sosem próbáltam vele leszedni, ezt maximum második lemosóként vagy sminkmentes napokon szoktam használni, fényvédőt és más arcápolási termékeket, illetve a bőrön termelődő faggyút tökéletesen eltávolítja. Nem szárítja a bőrt, de nem is hagy rajta semmilyen réteget. Remélem mindig ilyen jó áron marad, mert jó, hogy létezik Magyarországon széles körben elérhető, kíméletes arclemosó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

jegaszabozoe

Bőrprobléma: Nincs
2024. május 11.

Tökéletes lemosó. Most fogyott el, de Ceravera váltottam, hosszú távon az olcsóbb megoldás. Egyébként ha kevesebbe kerülne újravenném, tökéletes mindennapi használatra és még az érzékeny bőröm is imádta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

m.meri

2024. május 11.

Csoda! Egészen eddig dupla tisztítás után nagyon húzódott és kipirosodott a bőröm ,de ez a termék pluszban hidratálja, nem szárítja a bőrömet arctisztításkor. Imádom még a balzsamos állagát és hogy nincs benne illat anyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

Ntagnes86

2024. május 10.

Nagyon szuper lemosó. Érzékeny bőröm van, de ez a termék tényleg gyengéden tisztít. Ár-értékben is nagyon jó. Mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 10.

bori009

2024. május 10.

Sok lemosót próbáltam már, de mindig visszatérek hozzá. Érzékeny a bőrőm, de nagyon gyengéd, és szépen tisztít, az összetevői is nagyon jók. Egyetlen hibája számomra a tárolója, de könnyen át lehet tölteni pumpás adagolóba. Ár-érték arányban szuper, és könnyen elérhető (DM). Szerintem életem végéig ezt fogom használni, bátran merem ajánlani bármilyen bőrtípusra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 10.

Nikolaj

2024. május 9.

Kedvenc vízbázisú lemosóm. Gyengéd, nem szárít, nagyon kellemes a textúrája. Nem hagy feszülő érzést maga után. Szerintem megtaláltam a nagy őt, nincs kedvem kísérletezni több lemosóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

hannika9

2024. május 9.

Szerintem életem végéig ezt a lemosót fogom újra és újra megvásárolni. Gyengéd, kellemes a használata, nem szárít ki, nem irritálja a szemeket, sokáig elég. Esténként a mighty melt-tel kombinálom double cleansing-hez. Nekem nagyon bevált mindkét termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.