Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, néha Budapest, fizetés: A két városban személyesen átvehető vagy postázom
Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker arclemosó
Ár: 2000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Kb. 3x próbált, Helyszín: Miskolc, Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Teni96

2022. december 5.

Kezdetben szerette a bőröm aztán viszont csiszogósra szàrította. Lehet az én hiperérzékeny bőrömnek ez màr sok,de aki hasonlóan mindenre is pattog,pirosodik annak inkàbb a Cerave foaming oil cleanser-t javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 5.

Zettie

2022. december 2.

Meg kellett szoknia a bőrömnek, de jól tisztít. Kellemes állaga van, a szaga viszont nekem az uszodára hasonlít :D Sminkre nekem nem elég, micellás után szoktam használni másodiknak. Nagyon sokáig elég, már 4 hónapja használom és még nem fogyott el. Összességében szuper.

Update: Ha nem hidratálom rögtön utána a bőrömet, akkor eléggé szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 2.

Update: Ha nem hidratálom rögtön utána a bőrömet, akkor eléggé szárítja.

pdorka13

2022. november 29.

Egyik kedvenc lemosóm a CeraVe hydrating cream to foam lemosója mellett, viszont ez szerintem sokkal kíméletesebb, nem szárít és nagyon szépen leszedi a maradék sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

DittyCat

2022. november 27.

Jaj, nagyon imádom ezt a lemosót. Az arcbőröm elképesztően hisztis, minden baja van, úgyhogy nehezen tudom elérni, hogy ne legyen tele gyulladt pattanásokkal. Ez a lemosó hű társam a harcban, már többször újravásároltam (imádom a GG termékeket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 27.

WME

2022. november 20.

Valóban kíméletes, ugyanakkor alapos, nagyszerű lemosó. Napi használattal nem tudom, mit tesz a bőrrel, ugyanis én csak akkor használom, ha tudom, hogy lesz időm utána krémezni, és így szuperül bevált. Mitesszeres, zsíros bőrre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 20.

Enci86

2022. november 20.

Megvettem,mert nagyon jòkat olvastam ròla de ez szàmomra a vilàg legrosszabb arclemosòja.Egy borzalom,szàrit és pattanàsokat csinàl ami még soha egyetlen arclemosòtòl sem fordult elö.A tonikja is egy katasztròfa,nem ajànlom senkinek😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 20.

Norikanorika1010

Korcsoport: < 18
2022. november 19.

Gyengéd de mégis rendesen tisztít! Viszont a Balea med arclemosó gél jobban bejött a zsíros bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. november 19.

Dojcsica

2022. november 18.

Nagyon szeretem ezt a lemosóz. Nem csípi a szemet, nem szárít. Árban is tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

Birkin22

2022. november 15.

A nagy nagy kedvenc, már az infláció előtt több, mint dupla ennyibe kerülő, bevált arclemosómat váltottam le vele. Nem gondoltam, hogy be fog válni, de tökéletesen működik. Már újra is vásároltam, az pedig nagyon tetszik, hogy már nemcsak rendelni lehet, hanem a Dm-ben is beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

onanasz

2022. november 3.

Első arctisztítóm, ami után egyáltalán nem húzódik a bőröm, mégis érzem, hogy alapos. Sminkelni nem sminkelek, de a fényvédőt lehozza nekem gond nélkül. Nagyon sokáig elég, nincs illata, kellemes vele mosni az arcom, nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol