Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Glyptotek

2021. december 1.

Kombinált, érzékeny és pirosodásra hajlamos az arcbőröm. Nekem semmilyen szempontból nem jött be. Használata után a bőröm kipirosodik, az állaga nekem inkább ragacsos. Nagyon várom, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Indira

2021. november 30.

Nagyon jó állagó, könnyen használható, kicsit sem szárító lemosó, az érzékeny, rosacea-s bőrömet sem bántja, már újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 30.

vikii_kk

2021. november 29.

Már egy éve szerettem volna megvenni magamnak, s most végre kaptam pár másik termékkel együtt. Instant szerelem. Reggel vagy este, puha a bőröm utána, olyan igazán tiszta. Száraz a bőröm, néha úgy érzem egy ici-picit húzódik, de azon kívül nem panaszkodom. Nem bántam meg, hogy megvettem és a nagy várakozás után nem okozott csalódást. Szegény CeraVe arcmosóim rendesen kispadra küldte, most kiélvezem, hogy végre kaptam :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 29.

matyasflora

2021. november 28.

Szerintem szuper.Kicsit félve próbáltam ki, mert nekem a Cerave hidratáló lemosója nem igazán nyerte el a tetszésem,de ez sokkal kellemmesebb számomra, nincs kizárva, hogy ez lesz a kedvenc lemosóm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 28.

Plusskutya

2021. november 21.

Vegyesek az érzéseim ezzel a lemosóval kapcsolatosan, ide passzol a béna a szakítós duma: "it's not you it's me..."
Szóval én azt a fajta lemosót szeretem, amelyik habzik, mert az a becsípődésem, hogy ha hab van, akkor tisztítás is van.
És azt a lemosót szeretem, ami mindent visz, nálam nem kell finomkodni, mert ha bármi marad a bőrömön, támadnak a mitesszerek.
Ez a gyengéd, illatmentes, habzásmentes termék pont az előbb említettek miatt nem az én világom.
Egyetlen lemosóként nekem sminkmentes napokon sem elég.
Olajos lemosó után második lépésként sem elég, mert az olajos lemosó maradványait nem távolítja el maradéktalanul. Jelenleg a KOSÉ COSMEPORT SOFTYMO DEEP CLEANSING olaját használom, ami az olajosok között is durván lemoshatatlannak számít, de az LRP mentholosa és a jelenleg imádott Cerave SA megküzd vele.
Tehát a Jelly Joker nekem maximum második lépés lehet egy olyan lemosó után, amelyik már megtette a dolgát. De akkor meg minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

Egyetlen lemosóként nekem sminkmentes napokon sem elég.

Regi23

2021. november 20.

Olajos lemosót használok a sminkem eltávolítására, ez után használom a Jelly Joker lemosót. Az esetlegesen hátramaradt sminkmaradványokat szépen eltávolítja, nyilván a full sminkkel nem birkózna meg, de szerintem nem is erre lett kitalálva. Nagyon kellemes használni reggeli es esti lemosáskor is, hidratált és puha lesz utána az arcom. Kevés is elég a használatához és Foreoval is jól kompatibilis. A hidegebb időben télen kifejezetten jól esik használni, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Bokvaao

2021. november 17.

Nem is tudom mit mondjak róla, jó is meg nem is. Mivel nem nagyon sminkelek, így sok dolga nincsen, ha mégis, akkor a szempillaspriállal már meggyűlik a baja. Kifejezetten tisztaság érzésem sincs utána, az egyetlen előnye, hogy nagy kiszerelés potom pénzért. A TO szkvalénos lemosóját sokkal jobban szeretem, de az sosem elérhető :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

flamingo-80

2021. november 8.

Nagyon gyengéd lemosó, nem teszi csikorgóssá az arcbôrt. Olajos lemosó után használom. Imádom az állagát, a hatását, a kíméletességét, és azt is, hogy nagyon gazdaságos, picike mennyiség is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

Nadine6

2021. november 3.

Szeretem az állagát és az illatmentességét. Nem sminkelek sokat így a tisztítóereje is pont elég. Kamasz lányom is ezt használja. Most rendeltünk másodszor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

_G_Gabriella_

2021. november 3.

Dupla tisztítással is túl gyengének érzem a lemosót, az olajalapút alig tudtam lemosni vele. Az állaga nagyon tetszik, az illata, nagyon minimális ez is pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol