Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gyfanny

2023. november 15.

Reggel / este használom arclemosás után, kellemes hidratáló érzést ad a bőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 15.

Reggel / este használom arclemosás után, kellemes hidratáló érzést ad a bőrnek.

Makk Zsuzsó

2023. november 4.

Arctisztítás után első lépésként használom, kellemes érzés a bőrnek, megszünteti a feszülést, hamar beszívódik, nyáron önmagában is elég hidratálónak. Nem irritál és nem is drága, szóval rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 4.

eNVy1122

2023. november 3.

Lábra, borotválkozás után tökéletes, arcon annyira nem érzem a hű de wow hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 3.

Effi

2023. november 2.

Hogy én őt mennyire szeretem! A maga egyszerűségében nagyszerű termék. A fújós flakon a legjobb, ami történhetett vele. Egy pár fújás reggel, fényvédő alá, az én bőrömnek bőven elég.
Gyógyuló tetoválásra, viszketés csillapítására. Vagy csak egy kis frissítésre. Frissen borotvált testtájakra. Multifunkciós kis csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 2.

CsiccaG

2023. október 31.

Hidratál és jó a bőrömnek. Semmi extra, de amiért vettem, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 31.

Hidratál és jó a bőrömnek. Semmi extra, de amiért vettem, arra jó.

bogi.pavlik

2023. október 30.

Nagyon szeretem, jó érzés fújni, megnyugtatja azonnal a bőrt és tele van jó összetevőkkel. Van, hogy kézfejemre fújom, vagy szárazabb bőrfelületekre. Sokáig elég és az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 30.

vidazs93

2023. október 25.

Sokadszor veszem újra. Hallottam már, hogy az ilyen tonerek feleslegesek egy rutinban, de egyszerűen jól esik használni, plus, pl. egy komplett smink előtt nagyon jól beépíthető a réteges hidratálásba (toner+szérum v. esszencia+hidratáló krém). Biztos, hogy ezután is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 25.

Maoam

2023. október 22.

Könnyed, nyugtató arcpermet, reggel és este használom. Nem tudom, mennyit hidratál valójában, de szeretem, jó érzést ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 22.

madri

2023. október 21.

Ennek nem veszem észre nagy hatását, pacsmagolom vele az arcom reggel-este, nem tudom mit kell érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 21.

ggreta

2023. október 5.

Nekem ez a termék nem vált be. Szeretem a Geek & Gorgeous termékeket arclemosót, szérumokat de ez a termék nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az én bőröm nem szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

PCA h