Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1600 , Eladó: Kitti04
Állapot: Teljesen új, èrintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: Szemèlyes átvètel Szegeden
♡ Geek&Gorgeous 101 Liquid Hydration ♡
Ár: 1500Ft / db , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Pipere

2021. november 21.

Egyszerű tonik, kellemes érzetet ad, jól hidratál. Én áttöltöttem egy sprays üvegbe úgyhogy így használom: jól befújom vele az arcom és erre jön a hyaluron, nagyon jól működnek együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Era080

2021. november 13.

Nekem olyan csak mint egy miccellas viz lehozza a maradek sminket de szaritja a borom szerintem az arcpermet hidratal nem ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 13.

gili

2021. november 6.

Nekem sajnos ez a tonik nem vált be, bár hozzá kell tennem nagyon érzékeny bőrű vagyok.
Ragad tőle a bőröm és pattanásos is lesz, nehezen "viselem".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Ragad tőle a bőröm és pattanásos is lesz, nehezen "viselem".

annaboro

2021. november 6.

Nagyon szeretem! Az én bőröm imádja a panthenolos termékeket, így a pattanásos, miteszeres és egyben vízhiányos bőrömet nagyon szépen hidratálja, nyugtatja és szerintem még egységesíti is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

mesi92

2021. október 23.

Szerintem ez nem kell az alapdarabok közé, de ha van, nagyon fogod szeretni. :) Reggel és este is használom, az ára is nagyon rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

dettusbettus

2021. október 23.

Időnként előfordul, hogy este semmi kedvem az arcápoláshoz. Ilyenkor a lemosás után csak ezt használom, és reggel pont úgy nézek ki, mintha szérumkoktéllal kentem volna be az arcomat lefekvés előtt. Nagyon szépen hidratál és puhítja a bőröm, babásít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

AnnaWass

2021. október 15.

Háát ez az a hidratáló tonik ami a virágvizeim mellett nagyon jót tesz a bőrömmel, van hogy napokig csak ezt használom, van hogy felváltva de mindig vásárolom amint látom, hogy fogyóban van! Ennél már csak egy árnyalattal jobb a superoxid dismutase-t (SOD) tartalmazó szintén Skinsmart forgalmazásában kapható tonik, ami kicsit drága, azt csak ritkán vásárolom, de az is mennyei! Visszatérve: Olyan boost amire nincs szó, nagyon ajánlom minden bőrtípusra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

ctsp3r

2021. október 13.

reggeli rutinban fényvédő alá tökéletes hidratáló, az ára is teljesen rendben van, újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

Evamacska

2021. október 11.

Szuperjó, nyáron nekem krém sem kell utána, simán elég ez az arcomra. Olcsó is, felesleges dolgok sincsenek benne. Biztosan újraveszem. Pumpásban jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

oorsiii

2021. szeptember 26.

Sajnos éppen hormonális pattanások nehezítik az életem, van hogy nem tudom nem kinyomni őket. Ez a tonik sokat segít, nem generál újabb pattanásokat, nem szárít, és segít a sebgyógyulásban. A csomagolása nem a legjobb, király lenne ha spray-s formában árulnák, de emiatt nem vonok le csillagot, szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h