Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Cintia03

2020. október 27.

A Jelly Joker után használom és imádom ahogy nyugtatja és hidratálja a bőröm. Tetszik az állaga is és eddig úgy érzem jól együtt működik a G&G tesókkal.
A többieknek pedig köszönöm a fújókás tippet, most már tudom hogy fogom kivarázsolni hatékonyabban a palackból :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Honeyhair

2020. október 26.

Ki merem jelenteni, hogy eddig ez a legjobb tonik azok között, amiket több évtizedes arcápolási gyakorlatom során használtam. Azért viszont én is hálás lennék, ha a flakonból való kinyerés módszerét könnyebbé és egyszerűbbé tenné a gyártó, mert ez a rázogatás nem olyan menő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Annamari83

2020. október 24.

Először a kézfejemen próbáltam ki, a The Ordinary hidratálókrémje alá, és egyből látszott, hogy ők ketten elég jól fognak együttműködni a bőrömön. Még csak egy hete használom, de nagyon jó kis plusz hidratáló hatása van. Az árát abszolút megéri, szerintem sokáig elég lesz. Fújósként még praktikusabb lenne, de így is jól használható.

Update: hetek óta használom, reggel és este, egyszerűen szuper ez a termék, közben kiderült, hogy nem száraz a bőröm, hanem vízhiányos, sokat javított rajta ennyi idő alatt is, ráadásul kifejezetten vízhiányra javasolják. A rutinomban jelenleg ő a nr1!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

balkri

2020. október 24.

Nagyon kellemes tonik, használom tenyérbe öntve és bepaskolva és vattakoronggal is, de itteni ötlet alapján be fogok szerezni egy fújós palackot, mert tényleg nem szeretnék egy cseppet sem kárba ejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

angelcare

2020. október 15.

Nagyon-nagyon szuper termék!Pillanatok alatt becuppantja a bőröm,nem marad semmilyen réteg utána csak a puha és hidratált bőr.Az állaga engem nem zavar, én áttöltöttem egy fújós flakonba így egy csepp sem vész kárba.Alapdarab.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Pocok7

2020. október 13.

Nagyon megszerettem. Éppen toner keresőben voltam amikor kijött a termék, így dupla öröm volt ez nekem. Vizes, nagyon könnyed állagú, illatmentes. Kézzel viszem fel (ami nálam nagy szó mert eddig semmilyen vizes állagú terméket nem voltam hajlandó felvinni vattakorong nélkül) de ennél ez valamiért nem zavar, nem okoz nehézséget. Szépen nyugtatja a bőrömet, segít hamarabb begyógyítani a pattanásokat és az utána maradó hegeket, foltokat. A PC BHA + G&G retinallal nagyon jól kiegészítik egymást, ezzel a hármas kombinációval sokkal kevesebb a pattanásom és ami van azis max 3 nap alatt foltok nélkül elmúlik. 100% hogy újra fogom venni, de mellette még szeretnék kipróbálni néhány kóreai gélesebb tonert is, de ez mostantól mindig lesz a polcomon bármit is próbálok ki mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

esteianim

2020. október 12.

Szuper kis folyadék ez! Én is a Jelly arclemosó után használom és már pár nap után bámulatosan szépen alakul tőlük a bőröm. Aki ilyen termékek közt keresgél épp, az szerintem nyugodtan tehet vele egy próbát, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Mhajni

2020. október 9.

A hidegebb idő beköszöntével - és egy mattító alapozónak köszönhetően - nagyon elkezdett száradni az orcáimon a bőr, látványos katasztrófa kezdett kialakulni... Kombinált-vízhiányos-érzékeny a bőröm, plusz néha pattanásos, tág pórusos, tehát kész főnyeremény 😂 Sok réteget az érzékenysége miatt nem nagyon szeret, úgyhogy gondoltam, ez a tonik, és a G&G új Jelly Joker lemosója lesz a kezdeti taktikám, ezeket iktattam be pár napja. Ez a tonik tényleg nagyon szuperül hidratál, gyorsan beszívódik és az utána következő Benton Aloe tonik és hidratáló zselé is sokkal jobban felszívódik. Szeretem duplán rétegezni, olyan könnyű és jól beszívódó: egyszer vattapamaccsal törlöm át az arcom a Jelly-s tisztítás után, így még egy plusz tisztító lépés van, ha esetleg mégis maradna valamilyen kis szennyeződés, utána pedig belepaskolom a bőrömbe, és jöhet a többi lépés. Ez így nem tűnik túl gazdaságosnak, de nem vészes az ára, úgyhogy szerintem találtam egy új kedvencet 😊 Újra zseniálisat alkottak a G&G-nél ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Nizza

2020. október 9.

Ez az év egyik legmeglepőbb arcápolója. Rendkívül egyszerű, letisztult, és jól összeválogatott az összetevőlistája. Olyan egyértelműen jó hatása van, hogy erre biztosan nem számítottam! Remekül rétegezhető, nekem általában kettő elég. Hosszan tartó hidratáló hatása van: reggelente puha, egészséges, kisimult bőrkép fogad. Az érzékeny bőrömet nem bántja, hanem érezhetően nyugtatja, ápolja. Szembetűnően segíti a többi termék beszívódását, és ez a folyadék maga is jól felszívódik. Nekem ez fontos, mert a beszívódással mindig akadnak gondok. Szerintem ez a tonik jóval többet tud, mint amennyi az ára sejtetni enged! Nálam biztosan megmarad, mert ha egy lakatlan szigetre egyetlen arcápolót vihetnék el, akkor valószínűleg ez lenne (vagy a CeraVe hidratáló lemosója).
A folyékony állaga miatt a csomagolás szerintem szórófejért kiált, mert úgy a legkönnyebb használni, úgyhogy a Skinsmart kínálatában jó lenne megtalálni a rávaló csavaros szórófejet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

NyBetti

2020. október 9.

Reggeli hidratálónak vettem, mert zsíros a bőröm, és nem akartam a fényvédő alá még egy krémet kenni.
C-Glow után használom, nagyon gyorsan beszívódik, a fényvédő se kukacosodik rajta.
Az enyhe viszketés, amit eddig éreztem napközben megszűnt, szóval a vízhiányon segít.
Az egyetlen gond a flakon...nem a legpraktikusabb, túl merev a fala, uh nem lehet önteni, meg kell várni míg kicsöpög belőle.
Jobb lenne szórófejjel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Jobb lenne szórófejjel.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h