Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1.600 Ft , Eladó: Vuk2
Állapot: Érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten, vagy posta, Foxpost, Packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Abidel

2022. december 4.

ALAPDARAB! Amilyen egyszerűnek látszik, gondoljuk, annyira szuper termék! Alapos arctisztítás után használom a szérumok, krémek előtt. Hidratálja, nyugtatja és előkészíti a bőrt a további rutinhoz. Amióta ezt használom, sokkal üdébb megjelenésű az arcom. Sajnálom, hogy nem használtam már jóval hamarabb. 4 flakonon vagyok túl. A pumpás kiszerelés sokkal jobb, gazdaságosabb. Mindig újraveszem. Szerintem érdemes kipróbálni, ha nem válik be, akkor sem visz anyagi csődbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 4.

rrituss

2022. december 1.

Szuper előkészítő lépés a szárumok előtt, egy kis plusz hidratálást és nyugtatást ad, aztán jöhetnek a többiek. Nincs túlkomplikálva, nem is akarja minden gondod megoldani, de épp ezért nagyszerű. Alapdarab a polcomon, maga a márka pedig az első számú szívem csücske a magyar termékpalettában a tudatos, de megfizethető, ráadásul szuper formulákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

vulpemania

2022. december 1.

Már a második flakont vettem újból. Az első flakon, amit vettem az ilyen löttyintős változat volt és gondolom a gyártó a sok vélemény alapján megváltoztatta a flakon adagolóját spray kialakításúvá, hogy ne vesszen egy csepp sem kárba belőle :) Plusz pont ezért, hogy így odafigyelnek a fogyasztói igényekre. Tudni kell rólam, hogy én nagy koreai bőrápolás guru vagyok és mindig keresem a könnyebben beszerezhető alternatívákat, ha nem jutok a jól megszokott ázsiai márkáimhoz. Örülök, hogy a magyar piac is kezd kicsit nyitni a tudatos bőrápolás irányába, lévén, hogy az én szuperérzékeny bőrömre sokáig alig találtam gyógyszertári krémeken kívül bármit is tizenéves koromban...
Tehát a termékről: Egy nagyon könnyű formulájú tonikról beszélünk, nem hagy ragacsos érzetet maga után és rétegzős rutinba tökéletesen beépíthető. Az én frissen mosott általában húzódó arcbőröm azonnal megkönnyebbül, amint ráfújom és betapogatom. Pontosan annyira hidratál, amennyire kell egy toniknak, aki ennél többre vágyik, annak ajánlom az eszenciákat illetve szérumokat.
Már csak egy szívfájdalmam van, amit mindig koreából rendelek, mert nem találtam eddig a drogériákban ár/érték arányban megfelelőt, az pedig az olajos arclemosó...Remélem hamarosan meghallgattatnak imáim :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

DittyCat

2022. november 27.

Én nagyon megszerettem, reggel-este a rutinom része lett. Pedig sokáig nem vonzott, nem értettem, mire lenne ez a cucc jó nekem, ma meg már literes kiszerelést szeretnék belőle. Egyszerűen jót tesz a bőrömnek, azt érzem. Nem egy nagyon látványos hatás, inkább csak hidratáltabb, szebb és tisztább bőr, szóval összességében imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 27.

Luna1024

2022. november 26.

Nagyon szeretem ezt a márkát, több terméküket használtam/használom napi szinten. Ezt teljesen random tettem a kosárba, mert júliusban (amikor vettem) ebből épp volt limitált kiadású 30 ml-s, szórófejes verzió.

Röviden: "nesze semmi, fogd meg jól" kategória, az égvilágon semmit nem csinál, nekem szó szerint olyan, mintha sima csapvízzel fújkálnám a bőrömet... Nagyon-nagyon könnyed állaga van, azonnal beszívódik, és arclemosó után a használatával kicsit komfortosabb a bőrérzet, de sajnos egyáltalán nem hidratál. Nem tudom elképzelni, hogy a zsíros bőrűeken kívül másnak is nyújthat valami pluszt.
Az nagyon tetszik, hogy elérhető árú, könnyen beszerezhető (már drogériában is kapható, nem muszáj rendelni), az összetevők nagyon szuperek és egyszerűek, tényleg csak a legszükségesebb dolgok vannak benne. Illat- és alkoholmentes, nem csíp, nem irritál. A 30 ml-s verzió is nagyon sokáig elég. Az is nagyon szimpatikus, hogy szerintem követik a véleményeket, mert egy hónapja mintha már szórófejes verzióban láttam volna a nagy kiszerelést is, korábban csak "öntögetős" volt.

Ez a létező legegyszerűbb tonik, ha ilyet keres valaki, annak jó lehet, de én tonikból az "extrább" darabokat szeretem, ráadásul nem hidratált eléggé, ezért a "de legalább nem ártott" elv alapján 3 pont tőlem. A márka továbbra is nagy kedvenc, de ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 26.

ittebagrav

2022. november 23.

Szerettem fújkálni, nagyon puha lett tőle az arcom, a pirosságot talán nem viszi le olyan hatékony mint pl. a cicaplast balzsam. Elfogyott, de nem rendelem újra, kíváncsi vagyok, hogy mik vannak még:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

Gabriella.73

2022. november 23.

Szuper kis tonik tényleg nyugtat hidratál már a harmadik flakont használom mindig lesz a polcomon helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 23.

Norikanorika1010

Korcsoport: < 18
2022. november 19.

Nem világmegváltó de isotretinoin kúra alatt szépen nyugtatott! Lehet élni nélküle de kellemes használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. november 19.

Ritasallai

2022. november 19.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Szinte minden reggeli rutinban az arcomra permetezem, és egy kellemes alapot ad az egésznek, jó érzés a bőrömnek. Este nem szoktam használni, mert akkor sok minden mást is kenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 19.

Agnes91P

2022. november 17.

Az elején azt hittem, szeretni fogom, mert tényleg jól hidratált, de aztán okozott 3 db kinyomhatatlan, fájdalmas pattanást. Kár, mert a Jelly Joker arctisztítót viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h