Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolaj, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

• Hatásos érzékeny, irritált, sérült vagy vízhiányos bőrre
  • 0,2% Beta-Glucan, ami jelentős regeneráló, sebgyógyító hatású, plusz hidratál és anti-agingben is segít
  • 0,3% Madecassoside-dal, ami bizonyított nyugtató és regeneráló hatású + szuper antioxidáns is
  • Csökkenti a pirosságot és az irritáció jeleit
  • Puhábbá és hidratáltabbá teszi a bőrt
  • Szuper smart-aging páros egy tiszta C-vitaminnal
  • Gyorsan beszívódó, géles állag, minden bőrtípusra
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

buzavirag

2022. augusztus 8.

Nem adott semmi pluszt, számomra büdös ragasztó szaga van, és iszonyatosan kukacosodik is. A lábamra használtam el borotválkozás után, oda egész jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

svekits

2022. augusztus 3.

Nagyon szeretem kenni, akár napi 2-szer is magában is vagy akár egy aktívabb szérum alá is. Hajlamos az arcom a kipirosodásra, sebesedésre, ez tök szépen helyrehozza és lehúzza a pirosságot, reggel összességében egységesebb a bőrképem, ill. a pattanás utáni hegeimen is sokat segít. Nagyon jól hidratál, a formulája is nagyon könnyed, olyan viztes-géles, nem kukacosodik nekem semmi alatt, nappal is szoktam viselni, és még akkor kenek rá fényvédőt meg sminket is. Teljesen jó kis cucc, tuti újra veszem, mert elég hajlamos vagyok kipirosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Zsenike

2022. július 30.

Jó kis szérum, szeretem használni. Kipirosodásra hajlamos bőrre használom, de még nem túl régóta, szóval hosszú távú hatásról még nem tudok beszámolni.
Felvitelkor jó érzés, egyáltalán nem ragad, azonnal beleolvad a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

Felvitelkor jó érzés, egyáltalán nem ragad, azonnal beleolvad a bőrbe.

Key4U

2022. július 30.

A bőröm nem irritált, de jól esett használni. GG toner vagy GG C-Glow szérum után kentem, a TO NMF előtt. Szépen puhították és hidratálták a bőrömet. Azt vettem észre, hogy ha a Stress less kimaradt, nem történt semmi. Szóval ha "nyugodt" bőrre kenjük, nem érezzük feltétlenül a varázsát.

Az állagát nem szeretem, mivel kicsit zselés és nehéz kinyerni a pipettával. A végén maradt kb. fél cm anyag az alján, amit már nem tudtam kiszedni, ezért tegnap este az üvegből kiütögettem a tenyerembe. Fogtam és az egészet felkentem az arcomra és a dekoltázsra. Tocsogott rendesen. És itt érkezett még a csoda nekem, az érett bőröm gyönyörűen feltelt, az apró ráncok eltűntek és szuperül hidratált lett a bőröm. Még most, másnap reggel is érzem. Úgy látszik, nekem nagy adagban kell használni. Pont ezért örülnék egy nagyobb, pumpás kiszerelésnek.
Kifelejtettem , hogy a számra is jutott belőle. Véletlenül. Kisimította az ajakráncokat, puha lett a szám, szóval legközelebb ide is kenni fogom, mint a kisangyal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

Csillagajandek

2022. július 18.

Felváltva használom a HA 5 Rich szérummal, c-vitamin után reggel, és néha random este is. Szeretem a könnyed, kicsit vizesebb állagát és hidratáló hatását. Nekem nincsen különösebben érzékeny böröm, de este az erős aktívokkal kombinálva azért jó szolgálatot tesz nyugtatásban. Amiben viszont tényleg nagyon szépen teljesít: gyantázás utáni bőrnyugtatás fazonon.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 18.

italia

2022. július 1.

Egyik nap a B-Bombot használom, másnap ezt. Lényegesen szebb az arcbőröm e szérumok miatt/után és ez VÉGRE másoknak is feltűnt. Ár-érték arányban verhetetlen antioxidáns

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 1.

agi95

2022. június 24.

Nagyon szeretem! Szépen csökkenti a pirosságot és gyorsabban gyógyulnak a hegeim is tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 24.

Mia0602

2022. június 23.

Én nem szerettem az állagát, és a hidratáló hatásán kívül az én bőrömön semmi változást nem tapasztaltam. A pirosságot nem csökkentette és a sebgyógyító hatás se volt észlelhető. Anti-agingben lehet hogy segít, de az csak hosszú távú használatnál derül ki, de a géles formulája miatt nem szerettem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 23.

vidazs93

2022. június 22.

Nagyon szeretem :) Szerettem volna egy bőrnyugtató szérumot, ami az erősebb hámlasztó/akneroxid/stb. használata után enyhíti az esetleges kipirosodást, és megnyugtatja a bőrömet, és nagyon jó választás volt! Szuper érzés felkenni, nagyon finom géles állaga van, és nagyon jól nyugtatja és hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

korkistestihibaval

2022. június 22.

Szerettem az állagát, nem volt rossz elhasználni, de semmit változást nem vettem észre. A purito hasonló szérumát jobban szeretem, tudtommal a hatóanyagtartalom is magasabb és egységárban pedig ugyanott van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 22.

Antioxidánsok: Madecassoside, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Beta-Glucan
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Saccharide Isomerate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.