Geek & Gorgeous

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolaj, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

• Hatásos érzékeny, irritált, sérült vagy vízhiányos bőrre
  • 0,2% Beta-Glucan, ami jelentős regeneráló, sebgyógyító hatású, plusz hidratál és anti-agingben is segít
  • 0,3% Madecassoside-dal, ami bizonyított nyugtató és regeneráló hatású + szuper antioxidáns is
  • Csökkenti a pirosságot és az irritáció jeleit
  • Puhábbá és hidratáltabbá teszi a bőrt
  • Szuper smart-aging páros egy tiszta C-vitaminnal
  • Gyorsan beszívódó, géles állag, minden bőrtípusra
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3000 Ft , Eladó: Teokleia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Megbeszélés szerint személyes átadás vagy Foxpost, fizetés előre utalással vagy készpénzben

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

orybea

2023. január 13.

Engem csíp, éget a piros, gyulladt pattanásokon. Azért vettem, hogy nyugtassa. A ph miatt talán, ez tipp, nem néztem utána. De citromsav az egyik tartósító benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 13.

henrietta0130

2022. december 31.

Szuper kis nyugtató, hidratáló, aox szérum! Nálam a reggeli rutinban játszik nagy szerepet C-vitamin származékkal karöltve, klassz párost alkotnak. Jobban szeretem, mint a hialuron szérumot, mert sokkalta könnyedebb a textúrája. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 31.

szakszil

2022. december 19.

szuper szérum évek óra használom az apaddal felváltva, szép egységes bőröm lett tőle rendszeresen használva a rutinomban más termékekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 19.

ImLaura

2022. november 27.

A bőröm makacsabb időszakaiban, amikor beköszönnek a pattik, áldás tud lenni. Megelőzi, hogy begyulladjanak és egy éjszaka alatt leszedi a pirosságot. Az állaga könnyű, gyorsan beszívódik és jól rétegezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 27.

Zettie

2022. november 3.

Jó állaga van, kellemes használni, utána szép fényes a bőröm. A hidratáláson kívül nincs nagyon más hatása, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

Gabriell

2022. október 30.

Kellemesen hidratál, nekem hasonló bőrképet hagy maga után mint egy hialuronsav szérum, de valahogy jobb érzetre, mintha fokozatosan, hosszabb távon fejtené ki a hidratáló funkcióját az arcon. Este használva a pirosabb, hegesebb részek az arcomon másnap reggelre valahogy tényleg mintha kevésbé lennének irritáltabbak. Számomra most egy tökéletes (foltmentes, hegmentes) bőrkép elérése a cél, és én úgy látom, hogy ez a szérum a rutinom más tagjaival egyetemben tényleg segít, szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 30.

Biuss13

2022. október 30.

Igazából nemrég óta használom ezt a terméket, kiegészítő kezeléként.
Az eddigi tapasztaltom, hogy nagyon könnyű az állaga, jó érzés magamra kenni, hidratáló érzetet ad és hamar beszívódik.
Minden nap használom, a reggeli arcápolási rutinom részeként.
Viszont mindegy lenne, hogy reggel, vagy este, mivel nem hagy zsíros, olajos érzetet a bőrön, így több terméket lehet építeni rá, meg gond nélkül sminkelhetsz is utána.
A negatív tapasztalatom, hogy nagyon hamar fogy, pláne rendszeres használat mellett,mivel min. 3 csepp kell belőle, hogy mindenhová jusson.
Esténként viszont chiamag olajat is használok, szóval szerintem nekem a két termék együttes használata segít a legjobban a bőrproblémámon és a bőröm állagának javításán. (Többek között a Benzol Peroxide miatti bőrszárazságon, leginkább az orrom környéki kipirosodáson és a gyulladt pattanások miatti regenerálódáson)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 30.

Igazából nemrég óta használom ezt a terméket, kiegészítő kezeléként.
Minden nap használom, a reggeli arcápolási rutinom részeként.

papistaviki

2022. október 23.

Ugyan még csak 2 hete vezettem be a rutinomba, de nagyon szeretem. 💖 Érzem, ahogy extrán hidratál, amire így ősszel nagy szükségem van. Az aPAD-dal hasznàlom felvàltva, azt este, ezt reggel. Önmagában nem biztos, hogy megbírkózna a pirosodàs csökkentésével, de szerintem sosem egy terméktől kell várni a csodát. A pipettàja tényleg nem a legjobb, de ezért nem vonok le pontot, mert maga a termék csodàs. Mindig nagyon jóleső nyugtató, hidratáló érzésem van tőle. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 23.

Lorna

2022. október 8.

Az üveg háromnegyedénél járok, de én nem érzek olyan nagy különbséget, ha elhagyom a használatát pár napig. Vizes állaga van, a hidratálást nem érzem. Lehet az a baj - vagyis a jó :) hogy a bőröm most egész kiegyensúlyozott és nem kell neki ilyen nyugtató elsősegély. :)
De a kreatív neve meg a koncepció miatt azért adok 3 csillagot, ha és nem bántotta az arcomat, nem lett mitesszeres, irritált stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 8.

Moszatka

2022. október 1.

Először azt hittem, hogy nem csinál semmit, semmilyen hatását nem éreztem hetekig. Aztán megfáztam, és emiatt nagyon kiszáradt a bőröm, illetve az orrom környékét nagyon megviselte a papírzsebkendő gyakori használata. Ekkor jöttem rá, hogy milyen fantasztikus termék ez! Az irritált bőröm megnyugtatta, szépen gyógyította az orrom sebesedő részeit is, és egyáltalán nem csípett! Hidratálás szempontjából nekem nem sokat ér, nagyon kevés, amit ad, de a nyugtató hatása szuper! Örülök, hogy kipróbáltam, nagyon hasznos tud lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 1.

Antioxidánsok: Madecassoside, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Beta-Glucan
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Saccharide Isomerate, Glycerin, Caprylyl Glycol

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.