Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Wandervoodsen96

2023. január 10.

Nem szabad minden nap használni, legalábbis nekem, mert akkor kontraproduktív. Ahogy az előttem szóló is mondja, heti 2 alkalomnál nem igazán tanácsos többször használni, ha érzékeny a bőre az embernek, mert szárít. Heti 2 alkalommal viszont nekem nagyon bevált, sokkal szebb a bőröm, amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

Katulin

2022. december 16.

Napi használat mellett sokat ront a bőrön, nagyon szárítja és emiatt a pattik jobban betokosodnak, kinyomhatatlanná válnak. Én hetente 1-2 alkalommal használom, így bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 16.

drozsi

2022. szeptember 15.

En egybol a nagy kiszerelest vettem meg mert nem tudtam, hogy van kisebb is. Erzekenyboromnek meg ezt is szoknia kellett, vmi valtozast eszrevettem, de kivancsi vagyok mi lesz ha elfogy az uveg. Majd updatelek

Update:
Minden nap hasznaltam es visszanezve a kepekmet amiket akkor csinaltam, nagyon szepen kordaban tartotta a boromet.. azt hiszem ideje lesz ujravennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Update:

Burmeister

2022. augusztus 19.

Sokat rontott a bőrképemen. Kb nem csinált semmit. Olyan volt, mint ha vizet tennék magamra. A felváltott használatú szalicilsav és tejsavtól sokkal szebb volt a bőrképem.
Nehéz az adagolása. Folyik minden fele,csak ahova kellene oda nem. Kínomban beletettem fújós üvegbe(patikai)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

nemeth.anita

2022. augusztus 10.

Az egyik legjobb arcápoló termék, amit az elmúlt 10 évben vettem. Mindig újraveszem. Érzékeny, pattanásra, mitteszerre hajlamos, stressznek kitett, ráncosodó bőröm van (micsoda kombó, nem?), és ez az egyik olyan termék, ami segít kordában tartani a helyzetet. Kétnaponta, vagy néha naponta is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

lilip1

2022. augusztus 6.

Mivel a Cheer up-tól én nem éreztem nagy változást, ezért az itt olvasott vélemények alapján beszereztem egy kis kiszerelést ebből. Egyelőre csak 2 naponta használom esténként, de máris látok kisebb javulást az arcomon. Egyenletesebb a bőröm látványra és tapintásra is. Mellette elkezdtem használni reggelente a Porefectly Clear-t, ami egyenlőre úgy tűnik, hogy szintén nagyon jó döntés volt. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására, de annyi már most is biztos, hogy jó vétel volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

Cupibogre

2022. június 27.

A sok pozitív vélemény miatt gondoltam, hogy megpróbálom újra a GG, illetve az Ordinary “legjobbjait”.
Sajnos ez sem vált, úgy ahogy egyik sem ettől a két márkától. Lehet az én bőröm ennyire makacs, de konkrétan semmilyen hatást nem véltem felfedezni a használatuk során. Ami van, azt még elhasználom, de soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

keseruevelin

2022. június 5.

Első hámlasztóm volt ez a termék. Igazából egy flakonnal használtam el, de többet nem is akartam belőle. Igazából látványos változást nem véltem felfedezni. Így áttértem eggyel erősebbre. Ettől függetlenül nem húzom le, mert ez "vezetett be" a hámlasztók világába. Kezdésnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 5.

Tiabeanie

2022. május 11.

A bőröm hajlamos érzékenyen reagálni bizonyos krémekre, ezért vettem inkább ezt a Cheer up helyett. Kicsiben kezdtem. Kétnaponta használom este, másnapra puha és sima az arcom, de nem szárít és semmi jelét nem láttam az érzékenységnek sem. Nagyon folyós, ezért a tenyerembe öntve viszem fel. Lehet, hogy elbírnék egyel erősebbet is, ezért majd egyszer a testvérét is ki fogom próbálni, de most elsőnek ez nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

tudatosborapolas

2022. április 25.

Érzékeny bőrömet kicsit csípi néha, de egyáltalán nem vészes. Tetszik, hogy illatmentes, illetve hogy ilyen vízszerű állaga van, könnyű eloszlatni és hamar beszívódik.

Gyengéden hámlaszt, úgyhogy kitartóan kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Gyengéden hámlaszt, úgyhogy kitartóan kell használni.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.