KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
tara95

2018. december 13.

Elfogyott a cheer up, úgyhogy ez következett. Mindenben a szokásosat tudom mondani, remek csomagolás, könnyű adagolni, mindenmentes.

Ami miatt most télre jobban tetszik, az az enyhe hidratáló hatása, nagyon-nagyon kellemes, mintha hialuronsavat vinnék fel. Emiatt icipicit sűrűbb az állaga is, könnyebb adagolni. Ilyenkor még vízhiányosabb tud lenni az arcom száraz foltokkal, szerintem szeretni fogom ezt is. Ami plusz, hogy reggel nem tocsogott olajban a fejem, csak egy annyira szép bőrképet adott, hogy lemosni sem akartam. A gyulladásokat levitte, pórusokat összehúzta és ezek szerint enyhén vissza is fogja a zsírosodást. Majd még bővítek.

Hosszabb távon: sajnos elbukott, a cheer up megelőzi a menses előtti pattanásokat és durvább mitesszereket, most viszont ugyanúgy jöttek ki. Biztos, hogy karácsonyra meglepem magam egy nagy kiszerelésű cheer uppal.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Regina59

Korcsoport: >54
2018. december 1.

Ez a hámlasztót is nyugodtan használhatják az érzékeny bőrűek. Nagyon kíméletes a bőrhöz, folyékony állagú, a tonik után használom,nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem csíp, nem irritál. Elégedett vagyok a termékkel.

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 1.

jvivi

2018. november 30.

Heti 1-2szer használom. Nagyon elégedett vagyok vele, sokat segített a pattanásos bőrömön és kellemesen puhává tette. Mindig aggódom a hámlasztó választáskor, mert elég érzékeny a bőröm, de ez a termék egy pillanatig sem okozott problémát. Teszi a dolgát, ennél többet nem is vártam tőle.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

nreka

2018. november 25.

Nagyon nagy kedvencem ez a kémiai hámlasztó. Heti egyszer vagy kétszer használom és segít eltüntetni a pattanásaimat és a hegeket.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

bernadettu

2018. november 25.

Féltem a kémiai hámlasztóktól, de mivel cisztaszerű pattanások jelentek meg az állkapcsom környékén, és épp volt rá akció, így megrendeltem a 30 ml-s változatot.
Kb 1 hete használom, azóta nincsenek cisztaszerű pattanások, egy-egy kisebb megjelenik, de szerencsére azokat könnyű eltávoltani.
A hegeken nem látok változást, de végül is azt nem ígéri, hogy eltűnteti őket.
Valósznűleg az én bőrtpusomnak a Cheer up ideálisabb lett volna, de akkor épp a 30ml kiszerelés nem volt raktáron ás a nagyobbat meg féltem megrendelni.
Még tesztelgetem, de egyelőre 4-es.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

A hegeken nem látok változást, de végül is azt nem ígéri, hogy eltűnteti őket.
Még tesztelgetem, de egyelőre 4-es.

racheldawes

2018. november 20.

Ez a termék volt az első hámlasztóm és egyben G&G termékem. Egy kis flakonnal használtam el belőle még a nyár közepén, mert aztán váltottam a Cheer Up-ra, amit azóta is, töretlenül imádok. Hatását tekintve korántsem volt olyan ütős, mint az utóbbi változat, a foltok halványításában sem jeleskedett különösen, azonban a bőröm összképén ez is sokat javított, gyorsabban száradtak le a pattanások és lényegesen kevesebb is jött elő az alatt a bő egy hónap alatt, amíg használtam.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

ciseklusek

2018. november 18.

Most fogyott el a második flakonnal, és elfelejtettem az utánpótlást megrendelni. Hiányzik, hogy pár napja nem kentem már. Amióta nem használnom, újra elkezdett hámlani a homlokom. A mitteszereimet nem tüntette el, viszont az érzékeny bőrömön megjelenő piros, apró kiütéseket hamar lehúzza. Szinte mindennap használtam, és nem sokallt be tőle a bőröm. Van egy enhye hidratáló hatása is. Szeretem. Alapdarab lesz a rutinomban.

ciseklusek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

timcsu166

2018. november 15.

Lassan egy hónapja használatom, de nem vettem észre semmilyen változást egyelőre.

timcsu166
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Csobanka

2018. november 13.

Sajnos fél éve kezetlhetetlen a bőröm szerintem hormonális gondok miatt de lehet lelki is. Már elég sokmindent próbáltam és egyre rosszabb. Nyáron a TO 2%-os bha savas hámlasztóját próbáltam, ami segített a pórusok méretén de eléggé érzékennyé tette a bőrömet, ahelyett, hogy erősített volna. Gondoltam kipróbálom ezt, mégis gyengédebb, szebbek az összetevői és konkrétan, ml-re olcsóbb. Ez tényleg jobb kordában tartja a pattanásokat, a pórusokkal is jó és "erősít". Szerintem lesz, hogy újra veszem. Beszereztem az azelinsavas szérumot is hátha az a zsírtermeléssel lesz jó. Még azt vettem észre, hogy estére nagyon göbös lesz az arcom de reggelre eltűnik, szerintem ez mondjuk a magisteres pisztácia zselének köszönhető, tehát fontos a jó hidratáló is.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

barbimariposa

2018. november 12.

Nyáron és tavasszal a G&G cheer up-ot használtam heti egyszer, max kétszer, de mivel télen a kombinált bőrömön a szárazabb részek még szárazabbak lesznek, így az őszi, téli bőrápolási rutinomba egy gyengédebb hámlasztót szerettem volna beiktatni.Mivel a márkából a BHA testvérét nagyon szeretem, így gondoltam adok neki is egy esélyt- és milyen jól tettem :)
A calm down-nal is nagyon elégedett vagyok, a bőrömet szépen egységesíti, nem irritál és az esetleges pattanásokat is szépen lehúzza.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.