Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Hippolita

2019. március 14.

Száraz bőrre nagyon ajánlom a kipróbálását, nekem a rétegzős hidratálás alatt is képes húzódni még mindig a bőröm, de ha ezt felkenem, máris megnyugszik.
Pedig használtam előtte többféle AHA-t is, de nem hozták ezt a hatást.

Hippolita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Pedig használtam előtte többféle AHA-t is, de nem hozták ezt a hatást.

Bblanka92

2019. március 14.

Eddig sohasem használtam hámlasztót, de mostanában sok pattanásom lett, szerettem volna kipróbálni egy nem olyan erős és drasztikus hámlasztót mivel még nem volt dolgom hasonló termékkel. 3 napja használom a terméket, Paula's choice tonikkal és még sohasem volt ennyire puha és ápolt a bőröm. A pattanásaim számán még nem vettem észre változást, de remélem a további használat során fogok. Nagyon tetszik a termék.

Bblanka92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

ssyakaky

2019. március 12.

elhasznaltam egy flakonnal, de valamiért nem szerettem igazán. nem nagyon vettem észre változást a bőrképemen, bár az is igaz, hogy nem volt nagyobb problémám amíg használtam, de erre lehet erre mas termék is rásegített. felvitel után húzódott tőle a bőröm, ez volt az egyetlen negatív tapasztalatom vele, de igazán pozitívat sem tudok említeni, egyszerűen nem tudom hányadán állok ezzel a kencével. most mást használok helyette, még az is lehet, hogy egyszer visszasírom.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Cs220

2019. február 12.

Bámulatos, amit a bőrömmel tett, mindössze pár nap alatt. Reggel-este használom lemosás után. Az orromon levő fekete mitesszerek kb 3/4 része eltűnt, a komedók is csökkennek. Az állandó hámlás és piros foltok megszűntek. Nem csip, kellemes használni. Utána G&G 101 HA 5 light-ot használok, majd hidratálok. Nagyon jó termék.

Cs220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

csill87

2019. február 8.

Szeretem használni, tisztább, üdébb tőle a bőröm. Egyébként ez az első kémiai hámlasztóm évek óta (azt a korábbi kitérésemet hagyjuk is, annak szörnyű következményei voltak), de ezt nagyon szeretem, semmilyen káros hatása nincs, az érzékeny bőröm is bírja, és nagyon klassz, hogy nem fényérzékenyít. Szerintem ez kezdő hámlasztóknak kiváló.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Lunahejj

2019. február 7.

Nincs sok pattanásom, ezért látványos különbséget nem látok, de nagyon szeretem használni. Utána tisztább, egységesebb érzés lesz a bőrömön. Tuti használ. :)
Én a tenyeremre cseppentek párat és azt az ujjammal kenem fel az arcomra, pazarlásnak éreztem amikor láttam hogy a vatta mennyi értékes savat beszív.

Lunahejj
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

laurahorvath95

2019. február 6.

Télre rendeltem meg, ilyenkor a bőröm eléggé érzékeny lesz, nagyon oda kell figyelnem, hogy semmilyen termék ne váltson ki irritációt. Szeretem az enyhe hidratáló hatását, nevéhez híven reggelre valóban lenyugtatja a bőrömet, és kiegyenlíti. Érdemes azonban vigyázni, bármennyire is érzékeny bőrre való, így is előfordulhat, hogy az ember lánya lelkesen túlhámlaszt vele.

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

clara12

2019. február 2.

Kedvenc hámlasztóm <3 Nagyon érzékeny bőrön is jól működik, kíméletes, de hatásos. Rendszeres használata mellett javult a bőrképem.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

kecskesszuszu17

2019. január 31.

Nemsokára elfogy teljesen. Sajnos a keratosis pilarison látványosan nem segített. Az arcbőröm rozaceára hajlamos és nagyon érzékeny, így itt nem is nagyon használtam. Az orromra és az államra tettem fel 3-4 naponta egy keveset, így segít tisztán tartani a pórusaimat, a miteszereim így kb. maguktól kifordulnak. Ezért nagyon szerettem. Viszont nem fogom újravenni, mert a KP-val sajnos semmit nem csinált, és nekem elsősorban ez lett volna a lényeg, így azonban nem éri meg az ára számomra, plusz az érzékeny bőrömre amúgy sem szerencsés savakat használni. De a miteszeres bőrre ajánlanám.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Akara

2019. január 23.

A Cheer Up után ezt haszáltam, mert már tavaszodott, és igyekeztem úgy választani, hogy ne fényérzékenyítsen különösebben (akkoriban még nem találtam meg a megfelelő fényvédőmet, és a tesztelgetéssel nem akartam kockáratenni a bőröm). Ezek a hámlasztók nekem kicsit olyanok, hogy olyan nagy hatást közvetlenül nem veszek észre. Nyilván hosszútávú használattal jelennek meg a pozitívumai. Mióta hámlasztókat használok, tényleg szebb összességében a bőröm: simább, frissebb, egyenletesebb felszínű és színű, kevésbé jön ki az akne. Idén már nem a G&G hámlasztókat hazsnáltam, hanem azelainsavas készítményt, de ha nem kell ennyire specifikusan aknét megelőznöm (stresszes időszakom volt, így jobban kijöttek), akkor valószínűleg visszatérek hozzájuk.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.