Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Stanczi

2019. május 17.

Mikor elkezdtem használni csak 3-4 naponta mertem, most már minden másnap felpaskolom este és reggelre szebb, összetettebb bőrképet kapok. A smirdlis homlokom kezd kisimulni, az orromon levő randa mitteszerek normalizálódnak. Remekül beillik a többlépcsős rutinomba, a 30 ml-s verziót vettem kipróbálás gyanánt, de nem kérdés, hogy a nagyra is beruházok, miután elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Kamea

2019. május 13.

Most ismerkedek a hámlasztással, ez az első hámlasztóm. Mivel szerencsére nincs durva bőrproblémám, így óvatos duhajként ezt az alacsonyabb hatóanyagú terméket rendeltem meg. Pár nap múlva el fog fogyni és már megrendeltem az újat. :)
Amióta használom, frissebb, egységesebb bőrképem lett, az arcom tapintása pedig érezhetően simábbá vált.
Csak este használom a szérum előtt. Valaki írta előttem, hogy imádja érezni, ahogy hat az „anyag”. Valahogy így vagyok ezzel én is. Szinte érezhető, ahogy dolgozik a cucc és ezt az érzést én is nagyon élvezem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

canaille

2019. május 3.

Csodaszer. Nagyon érzékeny, rozaceás bőröm van és az eddigi kísérletezéseim a hámlasztókkal finoman szólva kudarcba fulladtak. A PC 1% BHA-tól két hétig lángolt a fejem, ezért eléggé nehezen vettem rá magam, hogy kipróbáljam, de úgy voltam vele, hogy max a férjemé lesz. Csodálatosan nyugtatja, kisimítja, feltölti a bőrt. Kb egy hete használom, de rozaceának szinte hűlt helye, ellenben nagyon szép puha egységes bőrképem lett. :)
Meleg szívvel tudom ajánlani minden érzékeny bőrű sorstársamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Meleg szívvel tudom ajánlani minden érzékeny bőrű sorstársamnak.

Rivendell

2019. április 28.

Mai nap elfogyott, és gondolkodás nélkül újra is rendeltem - talán még egy krémmel sem voltam így. Érzékeny, enyhén rosaceás bőrömmel én nagyon óvatosan próbálok ki új dolgokat, főleg hámlasztókat, ezt is eleinte hetente egyszer használtam, majd egyre gyakrabban. Annyira gyengéd, hogy simán tudom mindennap használni, a túlhámlasztás egyszerűen esélytelen, emiatt nem is garantálja nekem azt a ruganyos, pihipuhi, feszes érzést, mint az erősebb hámlasztók. Viszont. Olyan szinten lehúzza nekem a pirosságot, hogy szerintem még egy bőrgyógyász sem mondja meg, hogy nekem amúgy rosaceám van!!! Göböcskék már azt sem tudom milyenek. Imádom, mert egy biztos pont az életemben. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

zsofiakrly

2019. április 24.

Ez az első hámlasztóm, valami gyengédet szerettem volna a kicsit érzékenyebb bőrömre. Nekem bejött, könnyű felvinni, puhábbnak érzem utána az arcom. A barátom is nagyon kedveli :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Bblanka92

2019. március 30.

Eddig sohasem használtam hámlasztót, de mostanában sok pattanásom lett, szerettem volna kipróbálni egy nem olyan erős és drasztikus hámlasztót mivel még nem volt dolgom hasonló termékkel. 3 napja használom a terméket, Paula's choice tonikkal és még sohasem volt ennyire puha és ápolt a bőröm. A pattanásaim számán még nem vettem észre változást, de remélem a további használat során fogok. Nagyon tetszik a termék.

Lassan 1 hónapja használom és ez valami CSODA! A miteszereim amióta az eszemet tudom megkeserítették az életem. Az orrom a homlokom az állam tele van velük. De amióta ezt a hámlasztót használom láthatóan tisztábbak a pórusaim amit mások is észrevesznek. Nagyon örülök h megvettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Hippolita

2019. március 14.

Száraz bőrre nagyon ajánlom a kipróbálását, nekem a rétegzős hidratálás alatt is képes húzódni még mindig a bőröm, de ha ezt felkenem, máris megnyugszik.
Pedig használtam előtte többféle AHA-t is, de nem hozták ezt a hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Pedig használtam előtte többféle AHA-t is, de nem hozták ezt a hatást.

ssyakaky

2019. március 12.

elhasznaltam egy flakonnal, de valamiért nem szerettem igazán. nem nagyon vettem észre változást a bőrképemen, bár az is igaz, hogy nem volt nagyobb problémám amíg használtam, de erre lehet erre mas termék is rásegített. felvitel után húzódott tőle a bőröm, ez volt az egyetlen negatív tapasztalatom vele, de igazán pozitívat sem tudok említeni, egyszerűen nem tudom hányadán állok ezzel a kencével. most mást használok helyette, még az is lehet, hogy egyszer visszasírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Cs220

2019. február 12.

Bámulatos, amit a bőrömmel tett, mindössze pár nap alatt. Reggel-este használom lemosás után. Az orromon levő fekete mitesszerek kb 3/4 része eltűnt, a komedók is csökkennek. Az állandó hámlás és piros foltok megszűntek. Nem csip, kellemes használni. Utána G&G 101 HA 5 light-ot használok, majd hidratálok. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

csill87

2019. február 8.

Szeretem használni, tisztább, üdébb tőle a bőröm. Egyébként ez az első kémiai hámlasztóm évek óta (azt a korábbi kitérésemet hagyjuk is, annak szörnyű következményei voltak), de ezt nagyon szeretem, semmilyen káros hatása nincs, az érzékeny bőröm is bírja, és nagyon klassz, hogy nem fényérzékenyít. Szerintem ez kezdő hámlasztóknak kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.