Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4000 Ft , Eladó: Radam
Állapot: 3-4X-er használt., Helyszín: Debrecen vagy bárhol máshol., fizetés: Helyben fizetés vagy előreutalás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orsid

2020. május 26.

Jöttem updatelni! egy hónap eltelt,közben kiegészítettem a márka Apad szérumjával. a rajongás fokozódik,minden mitesszerem eltűnt, egységes szép a bőröm. továbbra sem irritál😃

Rajongok,le vagyok nyűgözve! ez az első hámlasztóm, rosaceas kombinált a bőröm. az államon voltak apró fehér nem mitesszer nem patti kis zsírcsomók.már első használat után észrevettem,hogy kisebbek lettek. 4. alkalom után teljesen eltűntek. ugyanúgy egy korábbi őrült nagy mitesszer után maradt lyuk is kezd eltűnni az arcomról. az orromon lévő mitesszerek- nem volt sok- is eltűntek. valamennyi bha ugye van a cuccban,úgy tűnik,nekem ennyi elég is a boldogsághoz😃a ha rich szérummal használom,az meg babapofit csinál. szóval néhány hét alatt mintha kicserélődött volna az arcom,de komolyan!bátran ajánlom érzékeny bőrre is,nem irritál. bár a 100ml sose fogy el, de újra fogom venni,állandó lesz nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

marnella

2020. május 22.

Én is nemrég kezdtem a hámlasztást és előtte nagyon sok infót felhalmoztam az arcápolási rutinnal kapcsolatban és tökre elfelejtettem, hogy ezt nem kell ám naponta használni :D Aztán amikor megint elkezdett leperegni a homlokomról a bőr, kb 1 hét után (pedig már örültem, hogy a többi termékkel ezt kiküszöböltem), eszembe jutott, hogy mit csinálhatok rosszul ééééééés igen, ezt nekem elég heti 1-2 alkalommal használni :D Amint ritkítottam a használatát, megoldódott a gond.
Ez az első hámlasztóm, igazából meg vagyok vele elégedve és a jövőben is ezt szeretném használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Totyi84

2020. május 20.

Nemrég kezdtem a hámlasztást, a felnőttkori pattanáskora és egyben az anti aging-re kerestem hatékony megoldást. Először a PC 2 %-os BHA, valamint a 10 % AHA tartalmú termékeit próbáltam ki, de egy kicsit túltoltam az erősséget, mivel egyiket sem tolerálta a bőröm :-) Ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy gyengédebb formulát és a vélemények alapján, erre a termékre esett a választásom. Még csak egy deluxe mintám van belőle, de nagyon szeretem, biztosan megveszem a normál kiszerelést is, ha elfogy. Mellesleg 2 hónapja nyúzom és még mindig kitart. Engem nem zavar az illata és nagyon szeretem a vízszerű állagát is, pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe. Legnagyobb örömömre a pattanások elmúltak, ami szerintem elsősorban a PC azelainsavas krémjének köszönhető, de úgy gondolom, hogy a sikerhez ez a hámlasztó is nagymértékben hozzájárult. Judit egyik videójában láttam, hogy a PHA nem fényérzékeny és nem okoz fényérzékenységet sem, ezért természetesen a megfelelő fényvédővel kiegészítve, egész évben használni fogom. Van még más G&G termékem és tervezek is a jövőben a márkától vásárolni, nagyon jó minőség, elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Szaszmancs

2020. május 15.

Az érzékeny bőrömre először ezt vettem, de végül a cheer up jobban bevált. Szerencsére egyik sem irritál, viszont sajnos ennek egyéb hatását sem tapasztaltam, lehet, hogy csinál valamit, de nekem nem elég látványos. A szagát is eléggé zavarónak találtam, de ez a legkevesebb. Nem rossz a termék, csak lehet élni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

MademoiselleSumire

2020. május 11.

Bőröm: érzékeny, száraz (bár már normalizáldik a jó rutin hatására), finom ráncok és mitesszerek (valójában "sebaceous filamentumok") a problémáim; heti kétszer használom este
+ valóban gyengéd, nem csíp, nem pirosodok ki tőle
+ már rögtön érezni a hatását, felkenés után már kisimul a bőröm;
+ másnapra puha és sima az arcom
+egyenletesebb a bőrfelszínem
- mitesszerekre kevés
Általában kellemes, de annyi hámlasztó van, szerintem találok majd ennél jobbat, de kezdő hámlasztóként ideális termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

+ valóban gyengéd, nem csíp, nem pirosodok ki tőle
+ már rögtön érezni a hatását, felkenés után már kisimul a bőröm;
+ másnapra puha és sima az arcom
+egyenletesebb a bőrfelszínem
- mitesszerekre kevés

Kamea

2020. április 27.

2020. 04. 27. Update: Mivel már egy éve lesz annak, hogy elkezdtem használni, és azóta is az esti arcápolási rutinom szerves részét képezi, úgy gondoltam, megérdemli, hogy most újra „vállon veregessem”.
Ő az első hámlasztóm és annyira elégedett voltam/vagyok a teljesítményével, hogy egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy lecseréljem.

2019. 10. 08. Update: Azóta is lelkesen használom, az esti bőrápolási rutinom oszlopos tagja lett. Ha fogyóban van, már rendelem is a következőt helyette. Nyáron is szinte minden este használtam, kivéve, ha többet voltam a napon aznap. Az is előfordul, hogy kimarad 1-1 nap, mert elfelejtem, vagy éppen nincsen rá időm, de másnap már „kéri” a bőröm. :)
Mától fogva ünnepélyesen kinevezem Csodaszer-nek. :)

2019. 05. 13. Most ismerkedek a hámlasztással, ez az első hámlasztóm. Mivel szerencsére nincs durva bőrproblémám, így óvatos duhajként ezt az alacsonyabb hatóanyagú terméket rendeltem meg. Pár nap múlva el fog fogyni és már megrendeltem az újat. :)
Amióta használom, frissebb, egységesebb bőrképem lett, az arcom tapintása pedig érezhetően simábbá vált.
Csak este használom a szérum előtt. Valaki írta előttem, hogy imádja érezni, ahogy hat az „anyag”. Valahogy így vagyok ezzel én is. Szinte érezhető, ahogy dolgozik a cucc és ezt az érzést én is nagyon élvezem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

Mától fogva ünnepélyesen kinevezem Csodaszer-nek. :)

Mse

2020. április 25.

Szuper az érzékeny bőrömre, gyengéd, de nagyon hatásos.
Szerintem az én bőrtípusomnak, az érzékeny, kombinált bőrtípusra ez a legmegfelelőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Szuper az érzékeny bőrömre, gyengéd, de nagyon hatásos.

Bokvaao

2020. április 24.

The Ordinary BHA hámlasztója után ki akartam próbálni egy másik hámlasztót is, és ár/mennyiség arányban ez tűnt a legjobbnak. Nagyon szeretem, az ordinary-s után furcsa volt, hogy ennek mennyivel vizesebb az állaga, de nagyon könnyű felkenni, pillanatok alatt beszívódik, és szép puha bőröm lesz tőle. Nekem nincsenek mitesszereim, főleg a pórus összehúzó hatása miatt vettem meg, egészen jól teljesít. Jelenleg heti egyszer használom, de most, hogy jön a nyár és AHA-t ilyenkor már nem merek használni, szerintem heti többször is be fogom vetni. Az esti rutinba szoktam beépíteni, utána jön a NIVEA q10 éjszakai krémje, reggelre igazi bababőrrel ébredek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

MLotti

2020. április 23.

Életem első kémiai hámlasztója, és egyszerűen nem hittem el, hogy fél nap után érezhető a hatása. Hát tévedtem. Délelőtt felkentem, majd este sminklemosás után döbbentem fogdostam az arcom, hogy pár óra után ennyire észrevehető? Ami kimondottan nagy pozitívum számomra, hogy az arcom jobb oldalán évek óta éktelenkedő száraz, sebes foltot gyönyörűen minimalizálta, pedig ezt eddig semmivel nem sikerült elérni. Legközelebb egész biztos a nagy kiszerelést fogom megrendelni, bár heti 2 használat mellett sokáig ki fog tartani a mostani is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Neira87

2020. április 23.

Sose használtam még hasonló terméket, ez az első kísérletem az ilyen jellegű hámlasztókkal. Az arcom sokkal puhább tőle, a párom meg is kérdezte, hogy mitől lett még puhább a bőröm? Illetve a rosaceám is csillapodott. Nekem bevált, kedvelem. Hetente 2, maximum 3 alkalommal használom. Az én érzékeny bőrömnek bőven elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.