KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

greta600

2018. február 9.

Anyukámnak rendeltük, eddig nagyon meg van vele elégedve. Később még updatelek.

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Anyukámnak rendeltük, eddig nagyon meg van vele elégedve. Később még updatelek.

csillag

2018. február 5.

Respect Apolkának, hogy létrehozta ezt a terméket. Végre egy könnyen beszerezhető, kiválò minőségű aha hámlasztò, remek ár, és külön hála az utazò méretnek heti 1x-i használattal ìgy is sokáig elég. Fűtés szezon miatti száraz bőr pápá. 0 irritáciò. Remélem lesz még termékfejlesztés. Nagyon jò az irány!

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Tymy181

2018. január 27.

Nos még KM-es boxban volt, és talán most jött el az ideje, hogy véleményt írjak róla. Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nagyon szép puha lesz a bőröm tőle, a bőrképem is sokkal egészségesebbnek néz ki, nincs benne illatanyag, ami nálam nagyon pozitív. Kicsit csípi az arcomat, de ez teljesen normális. Viszont nagy valószínűséggel ez a temék okozott az utóbbi időben nállam csúnya pattanásokat. Kísérletezgettem, hogy melyik termék lehetett a ludas, és sajnos nagy az esély rá, hogy ő volt az, ezért vonok le egy csillagot,de ettől eltekintve jó termékről van szó. Ha teljsen elfogy, nem venném meg a teljes kiszerelést, viszotn lehet, hogy a BHA tesóját kipróbálom.

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

pandahapci

2018. január 27.

Arcomon nőtt egy óriási patti, aminek eltűntetésével 2 hónapja szenvedek. Ez a csodaszer nagyon sokat segített a hámlasztásában. Imádom. Igaz egyszer a kinyomott pattira kentem rá és a szemem majd kiesett annyira csípte hirtelen. A KM Box-os kiszerelést kaptam meg nővéremtől, és az árát látván nem szívesen venném meg a nagy kiszerelést, akció pedig kétlem hogy lesz rá a jövőben. Biztos ami biztos ha ezt a nagyon erős változatát nem is, de társait lehet a jövőben beszerzem.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

abicicaaa

2018. január 21.

Meg nem használom elég ideje a termeket, hogy kiforrott véleményem legyen, de úgy érzem ezt muszáj leirnom.
Pár napja megcsípett valami ami biztos hogy nem szúnyog a konyokhajlatomnal belül. Eszméletlenül fájt, mintha egy nagy piros gomb lett volna.
Kenegetem a fejemet ezzel a kis lottyel mikor hirtelen felindulásból kentem egy kicsit erre a csipesre
A két szép szemem láttára vitte le a gyulladást szinte majdnem teljesen. null másodperc alatt. Sokkhatás alatt allok jelenleg, ami azt illeti a bőrömön nem tapasztalok hasonlókat.
Ha másra nem, erre jó lesz :D
Egyenlőre 4csillag

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Ha másra nem, erre jó lesz :D
Egyenlőre 4csillag

newlee

2018. január 16.

A pigmentfoltjaim miatt kezdtem el használni, először hetente1x, 2x, aztán annyira jó hatással van a bőrömre, hogy most kétnaponta használom. Simává, feszessé teszi a bőrömet, és az AHA savakkal ellentétben nem szárítja ki. A foltjaim is határozottan halványultak, nekem jobban bejött, mint a kozmetikus hámlasztó kezelése. Újravevős lesz.

newlee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

SchmitterBettina

2018. január 6.

Én minden télen novembertől most már 3 éve végig csináltatok a kozmetikusommal egy 6 hetes hámlasztó kúrát . Heti 1 alkalommal Gigi mandula savas hámlasztást! Órákig tudnék róla beszélni, hogy milyen gyönyörű pofit csinál és , ha tehetném egész télen csinálnám! Úgy gondoltam, hogy megvásárolom ezt a terméket a kisebb verzióját, itt mindenkinek pozitív volt a véleménye, hogy a kúra után otthon fent tudjam tartani a bőrőm állpotát! Hááát........, én nem tudom, hogy csak nekem ilyen nagy csalódás vagy csak hozzá vagyok szokva a Gigi hámlasztás eredményéhez?! Nekem semmit de semmit nem csinált a bőrőmmel !!! Először csak heti 1-2 szer használtam, aztán minden nap, de semmi!!! Meg sem közelítí , mintha vízzel töröltem volna át! Csalódás !!! Úgy néz ki meg kell vennem az otthoni használatra való Gigi hámlasztót!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

lupelupe

2017. december 30.

Mivel kicsit érzékeny a bőröm, hetente egyszer használom, illetve minden másnap a Calm down hámlasztót. Így egyenletes, sima a bőröm.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

hennniii

2017. december 28.

Az arcomon nem szeretem gyakran használni, de más száraz területeket olyan jól helyreteszi, a kézfejem ettől mindig szép. :)

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

delorean

2017. december 21.

Nem szívesen pontozom le, mert nagyon megörültem neki, amikor megjelent ez a termék. A Cosrx AHA hámlasztójáról tértem át erre, mert az éppen kifogyott, és amúgy is váltani szerettem volna valami erősebbre, mert heti 4 használat mellett nem volt tökéletes a hatása, ha pedig minden nap használtam, akkor az túl soknak bizonyult. Sajnos már pár hét Geek & Gorgeous használat után sokkal csúnyább lett a bőröm, állandó pattanásokkal, komedókkal, mitesszerekkel, és semmi mást nem változtattam a rutinomban. Fél éves használat után elegem lett, és megvettem a The Ordinary 30%-os AHA hámlasztóját, azóta megint szép állapotba került a bőröm, sajnos beigazolódni látszik a sejtésem, hogy nekem sokkal erősebb hámlasztóra van szükségem, hogy sima legyen a bőröm. Rendben, hogy a 12%-os AHA koncentráció nem volt elég, de még pattanást is okozott. :( Viszont a szép összetevőlistáért jár a 3 csillag.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.