Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Melindareiki

2021. július 15.

Első hámlasztóim egyike, heti 1x használom este, kombinálom egy másik hámlasztóval ami gyengébb, ugyan ebből a termékcsaládból. Eleinte picit csípett, de már semmit nem okoz.Összességében mióta használom, a bőrtónusom egységesebb, a pigmentfoltjaim halványodtak(nem tűntek el természetesen), a bőröm ragyogóbb. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 15.

rberta

2021. május 26.

Kezdő hámlasztóként nem ezzel kellett volna indítani (normál bőr, vízhiány, pigemnt foltok, aging), de kíváncsi voltam és nem okozott semmilyen irritációt és szinte alig bizsergett a bőröm. Óvatosan, vattakoronggal lapogattam végig az arcom. Hatásos, nekem bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Alice529

2021. május 7.

Az első pár alkalommal csípett, de most már teljesen hozzászokott a bőröm és nagyon szereti. Reggelre pihe-puha és üde bőrre ébredek, amikor éjszaka használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Arianne

2021. április 27.

Számomra ez a hámlasztó sokkal jobban bejön, mind a Cheer up.

Olvasgattam a skinsmart oldalán, hogy terhesség alatt miket ajánlott használni az arcra. Többek között ott találtam ezt a hámlasztót és úgy döntöttem lecserélem a Cheer up-ot a rutinomban.

Ugyanis nekem az urban legenddel ellentétben nem ragyogó és csodás arcbőröm lett a terhesség alatt, hanem gyulladt és egyenetlen.

Ha van egy kis seb, akkor azt csípi rendesen, egyébként szerintem kibírható. Körülbelül másfél hét után már élveztem áldásos hatását.
Nincsen újabb gyulladás, sokkal egyenletesebb és élettel telibb az arcom.

Nekem ez most egyelőre telitalálat. Remélem ilyen hatásos marad hosszabb távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Számomra ez a hámlasztó sokkal jobban bejön, mind a Cheer up.

Nincsen újabb gyulladás, sokkal egyenletesebb és élettel telibb az arcom.

somebodyfromthemoon

2021. április 11.

Eleinte nem különösen szerettem használni, illetve nem adott semmi pluszt. Aztán heti 2x használat mellett kb 3 hónap után reggel tükörbe néztem és azt éreztem, hogy basszus, ez hatásosabb számomra mint a cheer up:D sokkal jobban osszehuzza a porusaimat, valahogy sokkal üdébb az arcom, szóval kell ehhez is természetesen türelem. Egyébként nekem ez az első AHA-s hámlasztóm, nálam irritaciot nem okozott(maximum az elején pár másodpercig csipett de ezt is csak az első két alkalomkor!) nagy plusz még hogy a kis kiszereles is rengeteg ideig elég, ár érték arányban szerintem verhetetlen, én biztos fogok még venni belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

npsz

2021. április 9.

Nagyon szeretem, régóta használom, szinte minden nap, felváltva az A-Game-mel. Vízszerű állagát meg kell szokni, de kezelhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

sziromniki

2021. március 21.

Kis kiszerelésben vettem meg a Cheer Uppal együtt, mert nem voltam benne biztos, hogy melyiket fogja szeretni a bőröm. Egyelőre ezt használtam csak főleg, ahhoz képest, hogy a mini 30 ml-s kiszerelés napi 1 használat mellett már lassan fél éve megvan és 3/4ig lehet.
Az én bőröm nagyon szereti, láthatóan simább lett tőle és kellemesebb tapintású, egyáltalán nem csíp, de még kicsit kísérletezek a többi társával, végtére is ez volt az első hámlasztóm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

balazskrisztii

2021. március 14.

Engem szerencsére nem csíp, már másnapra látom a hatását. Hatékony, de kíméletes. Meg fogom venni a nagy kiszerelést

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

FincsiFancsi

2021. március 9.

Csíp mint az állat, ha van seb az arcomon, de mondjuk arctisztítás után nem meglepő. Összehúzza és leviszi a gyulladást. Eddig ez a kedvenc hámlasztóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

virnajnifr

2021. március 5.

Imádom! Az első 1-2 percben kicsit csíp, de teszi a dolgát, sokkal kisimultabb, üdébb az arcom.
Állaga tényleg eléggé folyékony, vagy vattával vagy ujjal viszem fel, cseppenként, különben mindenfelé folyik.
A legalább SPF 30 fényvédőt tényleg érdemes használni, egy hosszabb délutáni kiránduláshoz SPF25 fényvédőt használtam mert az van itthon, gondoltam elég lesz, hát nem volt, leégett az orrom, úgy, hogy egész eddigi életem során egyszer égett le az arcom, több órás, naptej nélküli nyári fürdőzés során.
Összefoglalva nekem nagyon megéri használni, sokkal szebb a bőröm, a megfelelő erősségű fényvédőre viszont nagyon fontos figyelni mellette, de ez a terméken is fel van tüntetve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.