Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Mona29

2019. április 4.

A második kis kiszerelésnek a végén járok, szóval mondhatom, hogy szeretem. Kellő odafigyeléssel nagyon jól karbantartja a hormonális pattanásaimat, is. Heti 2-3szor használom. Kis mennyiséget a tenyerembe csepegtetek és feltapicskolom az arcomra. Először kicsit csípett, de néhány használat után elmúlt. Komoly ránctalanítást nem tapasztaltam, de nem is ez volt a célom, hanem inkább a megelőzés, illetve egy kis folthalványítás. Egy flakon kb. ősztől tavaszig elég, így szerintem ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Zsanka91

2019. április 1.

Már a megjelenése óta viszonylag rendszeresen használom, ez nálam heti egy alkalmat jelent, csak a nyári nyaralás előtt szoktam elhagyni a használatát. Az arcbőrömet nagyon szépen egységesíti, lehúzza a piros foltokat, sima lesz a bőröm, és a száraz foltokat is mérsékli nálam a téli időszakban. Szeretem a vízszerű állagát, tényleg csak a kezemre csepegtetve ütögetem bele az arcbőrömbe, és egy fogmosásnyi időt várok, azután teszek csak főlé valamilyen szérumot. Mivel kevés is elég belőle, én mindig csak a kis méretű változatát szoktam megvásárolni, és így is sokáig elég nekem, úgyhogy így ár-érték arányban is nálam verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lillababa

2019. március 28.

Szuper a pirosodó, érzékeny bőrre, a pici flakonból október óta a fele megvan, de ha egyszer elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

CsengeJV

2019. március 27.

Nem olyan intenzív mint mondjuk egy bőrgyógyászati kezelés, de toniknak nagyon jól szuperál. Az én érzékeny bőröm is bírja, sőt nagyon szereti. A pattanás utáni hegek ellen vettem anno, azokat nem tüntette még el, de még csak pár hónapja használom (és még nem fogyott ki!). Ez alatt a hetek alatt viszont sokkal simább lett a bőröm, a hegek is halványodtak minimálisan és ha utána hidratálok, akkor úgy veszem észre a hidratáló krém is hatékonyabb. Reggel smink alá mindig spf15+ arckrémet kenek, így a fényérzékenység sem okoz gondot. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

hanniko

2019. március 25.

Hónapok óta használom.Semmit nem csinált a bőrömmel az ég világon.Mintha vizet locsolnék rá.Pedig próbáltam mindenhogy használni,heti 1x, másnaponta,reggel,este...de mint halottnak a csók.Kipróbáltam hogy nem használom,hátha akkor észre veszem hogy hiányzik.De nem.Sajnálom,de nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

HCHB11Cl11

2019. március 1.

Heti 1x használom, de nagy változást nem tapasztalta még, hogy egységesebb lenne a bőrképem vagy simább lenne tőle az arcom. Nehéz felvinni, mert én vattára nem akarom elpazarolni, az ujjammal szoktam, de ugye folyós, vigyázni kell vele. Tetszik hogy van rajta lezáró kupak. Ha felviszem csípi a bőröm itt-ott, meg kell vakarnom. Kicsit olyan érzésem van, hogy nem szívódik be rendesen és marad egy kis réteg az arcomon. Fogom még használni, mert hosszú távban gondolkodok. Az ára kedvező, nem kell belőle sok egy alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

niki123

2019. január 10.

Sajnos nem tudom elhasználni a terméket. Háromszor probálkoztam vele és minden alkalommal bőr alatti, fájdalmas és kinyomhatatlan puklik jöttek ki az arcomon. Nyilván én vagyok érzékeny és ez nem feltétlenül a termék hibája, ezért nem is akarom lepontozni. Sokáig "csípi" is a bőrömet, tovább, mint a Cosrx AHA-ja. Nem fogom lepontozni, de azért nem árt odafigyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Szofia1981

2019. január 6.

1 hónapja használom a Cheer Up verzióval felváltva, de semmilyen változást nem tapasztaltam azon kívül, hogy pattanásos lett a bőröm. Nagyon sárgásra barnulok és abban reménykedtem, hogy kicsit "lemarja" a pofázmányomról ezt az undorító színt, kicsit megvilágosítja, de sajnos nem. Nem lett "üdébb és ragyogóbb" a bőröm egyelőre. Amennyiben a későbbiek folyamán pozitív hatását tapasztalok, visszajövök és felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Nautius70

2019. január 4.

Hát, nem tudom. Egyszerre kezdtem használni a két másik Geek&Gorgeous termékkel, nagyon szerettem volna őket szeretni, de a másik kettőt kimondottan utáltam, ez meg...olyan semmilyen. Nem látok semmi hatását az ég világon, pedig naponta használtam. Megyek vissza az Ordinaryhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

BeataK

2018. december 29.

Update: Közben elkezdtem használni a The Ordinarys csodahámlasztót és jól sejtettem, kell a bőrömnek a BHA. Egy kicsit el is vakított a rajongásom és hanyagolni kezdtem ezt a hámlasztót. Aztán pár hete ismét elővettem, hogy összehasonlítsam őket. Meglepődtem, mert kiderült, hogy hiányzott a bőrömnek ez a fajta hámlasztás. Most 3-4 naponta felváltva használom őket, így vált be a legjobban.
Ez szép, egyenletes és egészségesen fénylő bőrt ad, a TO meg a pórusaimat szedi ráncba.

2018.03.07:
Életem első hámlasztója, így nincs összehasonlítási alapom más termékekkel, de nekem egyelőre teljesen hozza, amit elvártam tőle. Nem szárít, de szépen egységesíti a bőrképem. Jó barátja az összes szérumomnak és a hidratálóimnak is. Felvitelkor kicsit csíp, de nekem nem okozott pirosságot. Nincs érzékeny bőröm, úgyhogy egyelőre napi szinten használom, nyáron majd biztos ritkábban veszem elő. Az apróbb mitesszereimmel nem sokat csinál, de a terhesség utáni szürke és kicsit foltos bőrömet gyönyörűen helyrehozta. Még az Ordinary erősebb hámlasztójával szemezek, ha már ezt is ilyen jól bírja a bőröm, de nem kizárt, hogy újrarendelős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

2018.03.07:

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!