Geek & Gorgeous

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2023. október 10.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mommyskin

2024. május 22.

A KM boxot csak ezmiatt a termék miatt vettem meg.
Rosaceás bőrömre nem túl szerencsés ilyen magas hatású azaz 12%-os AHA savat használni, de kipróbáltam.
Irritálta, de nagyon. Most jelenleg a striáimra használom, a Calm változatát lehet kipróbálom, de a PC hámlasztók maradtak a kedvencek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

A KM boxot csak ezmiatt a termék miatt vettem meg.

Nikolaj

2024. május 9.

Félre lett diagnosztizálva a bőröm. Barrier problémából + rosaceából adódóan sok apró pattanás, melyek pie foltokat hagytak a bőrömön. Ez a hámlasztó csak rontott a helyzeten, de ez nem a termék hibája. AMúgy kellemes és könnyű használni, nyom nélkül beszívódik, nem hagy réteget maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

s_rita

2023. december 30.

Első flakon felénél járok, eddig nagyon elégedett vagyok. Vizes formuláját is nagyon szeretem, mert nem hagy olajos érzetet maga után. Kombinációban használom több termékkel együtt, javul szépen a bőröm állapota, a pattanások utáni foltok halványulnak, ami miatt vettem elsősorban és ami az egyik legnagyobb problémám. Szerintem újra fogom venni. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 30.

Gellka

2023. október 12.

Nekem ez is csodaszer,mivel már elég rég használom rendszeresen heti 3× ezert hosszú tavú hatása sokkal szebb a bőröm összképe! Könnyű vizes formula ezért nehezebb felvinni,de nem olajos utána,hamar beszívódik,csípni se csíp,talán az elején volt egy kis bizsergés,de hamar hozzászokott a bőröm! Ajánlom,próbáld ki mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

bregina

Korcsoport: >54
2023. augusztus 4.

Kétnaponta használom, de semmi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

Kétnaponta használom, de semmi :(

Maeve

2023. június 22.

Retinalt is használok, ezért csak hetente kétszer használom a Smooth Out-ot. Az amúgy elég érzékeny bőrömet az első használatkor sem irritálta (picit bizsergett, de ennyi). Nagyon szép, sima utána a bőröm reggelre. Újravevős, abszolút.

Update: Már nem csak hetente kétszer használom, hanem kétnaponta. Arctisztítás (Jelly Joker) után ez az első lépés, aztán várok fél-háromnegyed órát, majd Stress Less, retinal, hidratáló. A bőröm meglepően jó állapotban van, rég láttam ennyire szépnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 22.

Bolgarka

2023. április 29.

A legjobb (és legerősebb) hámlasztó amit használtam eddig. Nekem kétnaponta bírja a bőröm és így brutál hatásos. Nagyon szépen halványítja a foltokat, és a hegeket is simítja. Nem irritál, nem csíp, nálam tényleg 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 29.

KonDori

2023. április 17.

Nekem ez a termék egy nagy NEM (bár én a márka legtöbb termékével így vagyok). Nem fogom újra venni, van sokkal jobb AHA is a piacon. Felkenéskor általában csípi az arcom, pedig nem ma kezdtem a hámlasztást. Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy purginget okozott vagy irritál, de végül kiderült, hogy az én bőröm nagyon nem szereti. Apró piros pattanásokat, irritációt okozott, kb. mindenhol, amint abbahagytam 4-5 nap után kezdett rendeződni a bőröm. Mellette szól, hogy az állaga hibátlan, nagyon könnyű, vizes és villamgyorsan beszívódik, nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 17.

fairynorah

2023. április 5.

Az ordinarys 5%os laktázt váltottam, teljes megelégedéssel ( azzal sem volt bajom, csak “kinőttem”) Heti 2* használom, gyakrabban feleslegesnek érzem, mert így is bababőrt csinál nekem (nem fogok hazudni, alapból szerencsés a bőröm, de most kihagytam hónapokra lustaságból és *hűha* amikor újra elkezdtem megint hasznàlni 😄) a kis kiszerelést veszem így, mert mire a végére érek már érzem az illatán,hogy kezd poshadni. (kb fél év) Újravevős ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 5.

Kamea

2023. január 24.

Évekig napi rendszerességgel használtam a G&G Calm Down hámlasztóját. Az elején volt is tőle egy wow-hatás, ami aztán elmúlt a hosszú évek alatt. Abbahagytam, mert úgy éreztem, hogy a bőröm már nem kívánja. Amolyan nem árt, de nem is használ termékké vált.
Néhány hónap pihentetés után azonban azt éreztem, hogy újra be kellene csak iktatnom a rutinomba egy kémiai hámlasztót. Szintet léptem és ezt választottam.
Az esti arctisztítást követően a tenyerembe löttyintek belőle, majd áttapicskolom vele az arcomat. Kicsit hagyom hatni, majd pedig mehet rá a többi réteg. Előfordul, hogy időnként csipked kicsit, de semmilyen irritációt nem okozott még. Hónapok óta, hetente kétszer, esténként használom és már az első használatot követően éreztem, hogy sokkal simább tapintású lett tőle reggelre az arcbőröm. Talán a nem túl erőteljes pigmentfoltjaim is halványodtak valamicskét, bár erre nem mernék mérget venni.
Ilyen rendszerességgel használva a kicsi flakon is nagyon sokáig elég, már a második kis üvegnél járok.
Egyelőre bevált, ötcsillagos termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 24.

Egyelőre bevált, ötcsillagos termék!

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Pentylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.