KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7200 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Szeged, fizetés: Postázom is, de előnyben részesítem a személyes átvételt, pontosabb helyszín megbeszélés alapján

Candy21

2018. október 19.

Nekem nem vált be tele lettem tőle apró pattanásokkal és miteszerekkel elég soká tartott utána rendbe tenni a bőröm. Sztem nagyon érzékeny bőrre nem való. Még szerencs, hogy csak utazó kuszerelésbe vásároltam meg.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

tara95

2018. szeptember 13.

Túlzás nélkül mondhatom, hogy megváltoztatta az oldal az életemet (és persze a bőrömet). Először hobbi, majd életstílus lett a tudatos bőrápolás, annyira, hogy a legnagyobb álmaim közé tartozik, hogy egyszer a munkám is ehhez kössön. Addig marad a lelkes kísérletezés és a vélemények bővítése.

Maga a cucc a már jól megszokott flakon, biztosan zár, cseppeket adagol, minimalista és bájos.

Víztiszta a hámlasztó, nekem nagyon érzékeny az orrom, így amikor feltapogattam éreztem némi kellemetlen mellékszagot, de ez egyéni, hamar el is tűnt. Folytattam a szokásos lépcsős rutinnal.

Reggelre babapofi fogadott, számítottam rá, hogy a Cheer uphoz nem mérhető a tudása, de hát nehéz is lenne. Azokat a száraz részeket is eltüntette, amiket a fizikai fényvédőm néha kihoz. Hosszútávon a hegek és apróbb ráncok halványításában számítok rá, heti egyszeri használat mellett.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

abicicaaa

2018. augusztus 26.

Sajnos tul erosnek bizonyul ez a 12%AHA.
Heti egyszeri hasznalatnal ugy erzem semmit nem csinal, pedig mar par honapja alkalmazom.
Heti ketszer pedig kipattogok pici apro feher pattanasokkal.
Extra erzekeny borre no-go.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Sajnos tul erosnek bizonyul ez a 12%AHA.
Heti ketszer pedig kipattogok pici apro feher pattanasokkal.
Extra erzekeny borre no-go.

PSophiee

2018. augusztus 24.

A kombinált bőrömmel remekül működött, reggelre valóban üdébb és ragyogóbb lett a bőröm. Hetente két alkalommal használtam, és így az utazó méret is nagyon sokáig elég volt. A teljes méretet nem tudom, hogy megveszem-e, mert közben megvettem egy The Ordinarys AHA hámlasztót és az is tök jól működik, az ára pedig sokkal kedvezőbb. De ettől még a Smooth out határozottan 5*os.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

sueberry

2018. augusztus 10.

A negyedik flakonnál tartok, nagyon bevált nekem ez a készítmény. Kombinálom egyéb savakkal, így hetente 1-2x alkalmazom az esti rutinban. Hiszek benne, hogy az aknés hegeim elhalványításában kulcsszerepet játszott.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vyllam

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót csodákat tett az arcommal. A bőröm sima és puha lesz tőle. Heti 2-3-szor használtam a nagyon száraz bőrömön. Elfogyott az első flakon de mindenképpen veszek újra.

vyllam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

TimyeK

2018. május 17.

Megjelenése óta használom a Cheer up-t, ami számomra nagyon bevált. Gondoltam kipróbálom kis kiszerelésben a Smooth out-ot is, és ez is bejött. Igen kissé csíp,de abszolút nem zavaró. Sajna én mindennap használom, pedig úgy nézem nem kellene, bár szerintem nagyon vastag a bőr a képemen, mert semmi ártalmas hatást nem fedeztem fel magamon. Ettől függetlenül igyekszek innentől heto 1-2 alkalomra szorítani a használatát. A hatása egyébként tök jó, lehúzza a gyulladásokat és babásítja a bőröm. A Cheer up mintha mélyhámlasztó lenne, ez inkább ilyen felszíni gyors segítség. Most egyébként akciósak, megrendeltem mindkettő teljes kiszerelését :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

mujerconfused

2018. május 7.

Kis kiszerelésem van de ez is nagyon sokáig elég. Az arcom szárazabb részeivel csodát tesz, nagyon kíméletesen hámlaszt, heti egyszer-kétszer használom de szinte alig csíp.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

fokid1

2018. április 22.

UPDATE: még mindig van egy nagyon pici a KM boxos mintából úgyhogy, el sem tudom képzelni meddig lehet elég a teljes kiszerelés, igaz én 7-10 naponta használtam pár cseppet, amit feltapogattam az arcomra. Szerettem is meg nem is a használatát, ugyanis arra rájöttem, hogy az AHA savas hámlasztók nagyon jót tesznek az arcomnak, de nem ilyen erős formulában többször előfordult, hogy a minimális használat mellett is túlhámlasztottam. Azóta beszereztem a The Ordinary glycolic acid-es tonerét, és az én száraz bőrömnek a sokkal jobban bejött.

KM boxból van az enyém is. BHA-s hámlasztót már eddig is használtam, PC-set most pedig a Cosrx-ét, már pont gondolkodtam, hogy beruházok egy AHA-s termékre is, szóval nagyon örültem, hogy ez volt a dobozban. Az első használatkor csípet csak egy kicsit, ezután 10 napot vártam a következő használatig, de nem lett irritált és nem is hámlott a bőröm szóval azóta hetente egyszer használom, és akkor is főként csak a T-vonalon. Az a nap a hetem fénypontja, másnapra mindig kicsit simább és egységesebb, "tisztábbnak" kinéző lesz a bőröm. Mióta a két fajta hámlasztót együtt használom már sminkelni sem nagyon szoktam. Így heti egy használattal lassan fogy, de nem mondom biztosra,ha elfogy, hogy ennél a márkánál maradok, mert a Cosrx AHA-t is szívesen kipróbálnám.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

mar

2018. április 17.

A tavalyi év végén kezdtem érdeklődni a kémiai hámlasztás iránt. Már nem is tudom, minek a kapcsán jutottam el a témához. Ez volt az első AHA hámlasztóm, és úgy néz ki, hogy nem az utolsó. A 30 ml-es kiszerelést vettem meg, amit heti kétszer használtam, így is nagyon sokáig kitartott, még csak most fogyott el nemrég.
Nem túl érzékeny a bőröm, kombinált, pattanásokra hajlamos, jól bírta a heti két használatot, sosem hámlottam tőle, vagy égettem meg magam. Nagyon szépen puhította a bőröm, nem győztem tapogatni az arcom, annyira tetszett. (Ezelőtt gyakran használtam szemcsés arcradírokat, talán közvetlenül radírozás után volt hasonló, de lehet, még akkor se.) Viszont azt ezzel tanultam meg, hogy utána hidratálni kell rendesen, mert amikor nem tettem, reggelre nagyon kizsírosodott az arcom.
Tudom, pattanásokra BHA hámlasztókat javasolnak főként (ezzel egy időben azt is használni kezdtem, de azt napi szinten), de azt tapasztaltam, hogy ez jobban segít lenyugtatni a gyulladásban levőket.
Most egy gyengébb hámlasztót fogyasztok éppen, nyáron is folytatni szeretném fényvédő mellett. Ha elfogy, mindenképpen szeretnék még visszatérni ehhez a márkához. Már csak azért is, mert szeretném támogatni az itthoni modern szemléletű kozmetikumgyártást.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.