KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sueberry

2018. augusztus 10.

A negyedik flakonnál tartok, nagyon bevált nekem ez a készítmény. Kombinálom egyéb savakkal, így hetente 1-2x alkalmazom az esti rutinban. Hiszek benne, hogy az aknés hegeim elhalványításában kulcsszerepet játszott.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vyllam

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót csodákat tett az arcommal. A bőröm sima és puha lesz tőle. Heti 2-3-szor használtam a nagyon száraz bőrömön. Elfogyott az első flakon de mindenképpen veszek újra.

vyllam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

TimyeK

2018. május 17.

Megjelenése óta használom a Cheer up-t, ami számomra nagyon bevált. Gondoltam kipróbálom kis kiszerelésben a Smooth out-ot is, és ez is bejött. Igen kissé csíp,de abszolút nem zavaró. Sajna én mindennap használom, pedig úgy nézem nem kellene, bár szerintem nagyon vastag a bőr a képemen, mert semmi ártalmas hatást nem fedeztem fel magamon. Ettől függetlenül igyekszek innentől heto 1-2 alkalomra szorítani a használatát. A hatása egyébként tök jó, lehúzza a gyulladásokat és babásítja a bőröm. A Cheer up mintha mélyhámlasztó lenne, ez inkább ilyen felszíni gyors segítség. Most egyébként akciósak, megrendeltem mindkettő teljes kiszerelését :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

mujerconfused

2018. május 7.

Kis kiszerelésem van de ez is nagyon sokáig elég. Az arcom szárazabb részeivel csodát tesz, nagyon kíméletesen hámlaszt, heti egyszer-kétszer használom de szinte alig csíp.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

fokid1

2018. április 22.

UPDATE: még mindig van egy nagyon pici a KM boxos mintából úgyhogy, el sem tudom képzelni meddig lehet elég a teljes kiszerelés, igaz én 7-10 naponta használtam pár cseppet, amit feltapogattam az arcomra. Szerettem is meg nem is a használatát, ugyanis arra rájöttem, hogy az AHA savas hámlasztók nagyon jót tesznek az arcomnak, de nem ilyen erős formulában többször előfordult, hogy a minimális használat mellett is túlhámlasztottam. Azóta beszereztem a The Ordinary glycolic acid-es tonerét, és az én száraz bőrömnek a sokkal jobban bejött.

KM boxból van az enyém is. BHA-s hámlasztót már eddig is használtam, PC-set most pedig a Cosrx-ét, már pont gondolkodtam, hogy beruházok egy AHA-s termékre is, szóval nagyon örültem, hogy ez volt a dobozban. Az első használatkor csípet csak egy kicsit, ezután 10 napot vártam a következő használatig, de nem lett irritált és nem is hámlott a bőröm szóval azóta hetente egyszer használom, és akkor is főként csak a T-vonalon. Az a nap a hetem fénypontja, másnapra mindig kicsit simább és egységesebb, "tisztábbnak" kinéző lesz a bőröm. Mióta a két fajta hámlasztót együtt használom már sminkelni sem nagyon szoktam. Így heti egy használattal lassan fogy, de nem mondom biztosra,ha elfogy, hogy ennél a márkánál maradok, mert a Cosrx AHA-t is szívesen kipróbálnám.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

mar

2018. április 17.

A tavalyi év végén kezdtem érdeklődni a kémiai hámlasztás iránt. Már nem is tudom, minek a kapcsán jutottam el a témához. Ez volt az első AHA hámlasztóm, és úgy néz ki, hogy nem az utolsó. A 30 ml-es kiszerelést vettem meg, amit heti kétszer használtam, így is nagyon sokáig kitartott, még csak most fogyott el nemrég.
Nem túl érzékeny a bőröm, kombinált, pattanásokra hajlamos, jól bírta a heti két használatot, sosem hámlottam tőle, vagy égettem meg magam. Nagyon szépen puhította a bőröm, nem győztem tapogatni az arcom, annyira tetszett. (Ezelőtt gyakran használtam szemcsés arcradírokat, talán közvetlenül radírozás után volt hasonló, de lehet, még akkor se.) Viszont azt ezzel tanultam meg, hogy utána hidratálni kell rendesen, mert amikor nem tettem, reggelre nagyon kizsírosodott az arcom.
Tudom, pattanásokra BHA hámlasztókat javasolnak főként (ezzel egy időben azt is használni kezdtem, de azt napi szinten), de azt tapasztaltam, hogy ez jobban segít lenyugtatni a gyulladásban levőket.
Most egy gyengébb hámlasztót fogyasztok éppen, nyáron is folytatni szeretném fényvédő mellett. Ha elfogy, mindenképpen szeretnék még visszatérni ehhez a márkához. Már csak azért is, mert szeretném támogatni az itthoni modern szemléletű kozmetikumgyártást.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Gina1031

2018. április 17.

Négy terméket szeretnék véleményezni egyszerre, ezért ugyanez fog megjelenni mind a négy lapján. Tehát a négy termék: The Ordinary: Niacinamide, The Ordinary: Vitamin C Suspension 30% in Silicone, és Geek & Gorgeous Cheer Up és Geek & Gorgeous Smooth Out. Lassan három hónapja használom őket felváltva. Egymás utáni két napon nem használom ugyanazt a két terméket. Illetve a hámlasztókból megesik, hogy ugyanazon az estén: az AHA megy a homlokomra (pigmentfoltok és ráncok), a BHA az arcom két oldalára, az orromra és az államra (pattanások, mitesszerek) De már az is előfordult, hogy a C-vitamint toltam a homlokomra, miközben az orromra, arcomra, államra Nia ment. El kell mondjam, hogy az, hogy napokon át a Nia-t vagy a C-vitamint használjam egymás után, az nem működik. Nem tolerálja a bőröm. De úgy, hogy hetente, kb.háromszor kap Nia-t, háromszor C-vitamint és egyszer hámlasztok, így remek. Természetesen hidratálok becsülettel. Illetve a reggeli rutinomba sem a C-vitamint sem a Nia-t nem sikerült beillesztenem. Marad a hidratálás és a fényvédő reggelente. Az eredmény: sokkal egységesebb bőrfelszín. Ami az esetemben még bőven messze áll a tökéletestől, de persze ha készült volna előtte-utána fotó, akkor értenétek mire gondolok. Pl. tavaly ilyenkor elképzelhetetlen lett volna, hogy Paula színezett fényvédőjével és egy kis korrektorral lépjek ki az utcára, ma viszont ez történt, elmaradt az alapozó a végén. Nem, nem tökéletes az arcbőröm, de arról én már le is mondtam - a cél: a vállalható arcbőr, nem a tökéletes. Van mitesszerem sajnos, előfordul pár pattanás, de: halványodtak a pattanás utáni foltok, világosodtak a pigmentfoltjaim, határozottan szebb az összkép. A Nia után csoda pihepuha a bőröm reggel. A C-vitamin csíp egy kicsit, de ha a homlokomra nézek - ahová a legtöbbet teszem belőle, egyértelmű a változás. Azt viszont el kell áruljam, hogy a kezemet "kicsinálta" a fenti kombináció. Mivel a hámlasztókat sem vattára löttyintem, és persze a C-vitaminos krém és a Nia is a jobb kezemmel eloszlatva kerül fel a fejemre. Nos: szörnyen néz ki a jobb tenyeremen a bőr. Tehát az, hogy minden nap érintkezik valamelyik hatóanyaggal a fentiek közül ugyanaz a bőrfelület - nem járható út. :) Most keresnem kell egy megbízható kézkrémet. :)) A négy kencének pedig egyelőre négy csillagot adok. HA netán tovább javulna az összhatás (tényleg csak ez a célom), akkor megadom az ötödik csillagot is.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

lorafair22

2018. április 13.

Kedves Judit!
Nagyon köszönöm,hogy megalkottad ezt a csodaszert! Minden elismerésem,mert nagyon hasznos, már el se tudnám képzelni a Geek&Georgous márka és a Krémmánia oldal nélkül az életem! Sok puszi!

lorafair22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Kedves Judit!

Lolychan

2018. április 8.

A mini kiszerelés van meg. Elsőre egész jó volt, másodikra mintha leégettem volna az arcom. :D Napi használatra nem alkalmas, de nagyon hetire sem, ahhoz túl erős. Akkor érdemes szerintem használni, ha nagyon csúnya az ember bőre, akkor viszont remekül segít. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

PAncsi79

2018. április 6.

Meglep, hogy nem véleményeztem még, hiszen nem az első flakont használom már. Azt hiszem ez az abszolút kedvencem a GG termékek közül!
A korom miatt nekem már szinte kötelező AHA-t használnom, így jópárat kipróbáltam.
Az esti arctisztítás után vsizem fel: először a tenyerembe cseppentek belőle egy keveset, majd az ujjaimmal feltapicskolom az arcomra. Ritkán csipked picit (amikor nem volt épp csontszáraz az arcbőröm), de összességében cseppet sem irritálja a bőröm.
Nagyon jól puhítja és frissíti a bőröm, kellemes bőrképet kapok másnap. Heti egy, max két alkalommal használom, így a kis flakon is elég sokáig kitart (ennek az ára is igen barátságos).
A PC 10%-os AHA savát használtam korábban, ám azután nagyon húzódott a bőröm másnap. Nem érzem, hogy ez olyan extrán hidratálna, de mégsincs az a kellemetlen húzódó érzés (bár tény, hogy több hidratáló szérumot is kenek még fölé, nem vagyok bene biztos, hog yminek köszönhető ez a pozitív hatás).
Szerintem amíg élek újravásárolom, szuper kis hámlasztó ez!

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Szerintem amíg élek újravásárolom, szuper kis hámlasztó ez!

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.