Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
HCHB11Cl11

2019. szeptember 28.

Heti 1x használom este, de nagy változást nem tapasztalta még, hogy egységesebb lenne a bőrképem, de másnap simább lesz tőle kicsit az arcom. Nehéz felvinni, mert én vattára nem akarom elpazarolni, az ujjammal szoktam, de ugye folyós, vigyázni kell vele. Tetszik hogy van rajta lezáró kupak. Ha felviszem csípi a bőröm itt-ott, meg kell vakarnom, vagyis még nem teljesen szokott hozzá a bőröm. Kicsit olyan érzésem van, hogy nem szívódik be rendesen és marad egy kis réteg az arcomon. Fogom még használni, mert hosszú távban gondolkodok. Az ára kedvező, nem kell belőle sok egy alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

nicolebunny

2019. július 5.

Amióta megvan, minden 3. napon használom, a többi napon az előző boxból szerzett bha hámlasztót használom. Az arcom még puhább, mint volt, hidratált és egyenletesebb színű. Sírni tudnék, mikor a tükörbe nézek, és most jó értelemben!!!! :) Remélem, hosszabb távon a pattanások után maradt foltjaim halványabbak lesznek tőle. Az egész bőrképem egészségesebbnek tűnik tőle, és mint említettem- olyan puha (minden költői túlzás nélkül), mint a bababőőőr!!! Ki szeretném próbálni a márka bha-madulasav hámlasztóját is. Nagyon elégedett vagyok!!!! <3
---
update:
Használom azóta is rendületlenül, hetente 1-2 alkalommal, többször nem merem, mert egyszer sikerült gyönyörűen túlhámlasztanom. Arra kell figyelnem, hogy semmi nedvesség ne legyen az arcomon mikor felkenem, különben nagyon csíp néhány másodpercig. Így nyáron szüneteltetem ugyan a használatát, viszont arról be kell számolnom, hogy kb. 1,5 évnyi rétegzős rutinnal, odafigyeléssel (Geek termékekkel és Eucerin DermoPure termékekkel) a bőröm megújult, egységesebb a színe, kevesebb a pigmentfoltom (régen az arcom mindkét oldala televolt lilás-vörös foltokkal - mostmár csak a hajvonalam mellett élénkebb színűek, a többségük elhalványodott), kevesebb a pattanásom. Nagyon hálás vagyok a Geek termékekért, mert mindig vágyódtam a Paula's Choice termékekre, de drágának tartottam őket; de szerencsére ezeket a termékeket borzasztó könnyen be lehet szerezni, elérhető áron vannak, és nagyon sokat segítenek, az meg csak a ráadás, hogy egy olyan lány munkája, aki rengeteg embert terelt a tudatos bőrápolás irányába... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

---
update:

racz1012

2019. július 1.

Szerettem használni, heti egyszer-kétszer alkalmaztam esténként. Az én bőröm egyenletesebb lett tőle. Most szinte minden este retinolt használok, így nem fér bele a rutinomba, de ha egyszer úgy alakul akkor mindenképpen vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

narancsdzsem

2019. június 30.

Mitesszeres bőrre nálam jobban teljesít, mint a Cheer Up! Szép selymes is lesz tőle a pofi a T vonalon kívül. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

vombatszombat

2019. június 14.

Már többször rendeltem a kis kiszerelést, ez nagyjából 1-1,5 hónapig elég napi/másnapi használattal (BHA-val szoktam napi váltásban használni). Bizonytalan vagyok, mert ugyan elég magas az AHA tartalom, de valahogy a PC 10%-os AHA-ja látványosabb hatással volt a bőrömre. A GG sokkal olcsóbb, és elvileg magasabb az AHA tartalom is benne, és valóban érzem, hogy simít, gyorsabban gyógyulnak a kis pattanások, bőrhibák, de az igazi wow hatást nekem a PC 10% AHA hozta...de azért mindenképpen 5 csillag, hiszen magyar termék, remek áron, és lényegében hozza a kötelezőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Mona29

2019. április 4.

A második kis kiszerelésnek a végén járok, szóval mondhatom, hogy szeretem. Kellő odafigyeléssel nagyon jól karbantartja a hormonális pattanásaimat, is. Heti 2-3szor használom. Kis mennyiséget a tenyerembe csepegtetek és feltapicskolom az arcomra. Először kicsit csípett, de néhány használat után elmúlt. Komoly ránctalanítást nem tapasztaltam, de nem is ez volt a célom, hanem inkább a megelőzés, illetve egy kis folthalványítás. Egy flakon kb. ősztől tavaszig elég, így szerintem ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Zsanka91

2019. április 1.

Már a megjelenése óta viszonylag rendszeresen használom, ez nálam heti egy alkalmat jelent, csak a nyári nyaralás előtt szoktam elhagyni a használatát. Az arcbőrömet nagyon szépen egységesíti, lehúzza a piros foltokat, sima lesz a bőröm, és a száraz foltokat is mérsékli nálam a téli időszakban. Szeretem a vízszerű állagát, tényleg csak a kezemre csepegtetve ütögetem bele az arcbőrömbe, és egy fogmosásnyi időt várok, azután teszek csak főlé valamilyen szérumot. Mivel kevés is elég belőle, én mindig csak a kis méretű változatát szoktam megvásárolni, és így is sokáig elég nekem, úgyhogy így ár-érték arányban is nálam verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lillababa

2019. március 28.

Szuper a pirosodó, érzékeny bőrre, a pici flakonból október óta a fele megvan, de ha egyszer elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

CsengeJV

2019. március 27.

Nem olyan intenzív mint mondjuk egy bőrgyógyászati kezelés, de toniknak nagyon jól szuperál. Az én érzékeny bőröm is bírja, sőt nagyon szereti. A pattanás utáni hegek ellen vettem anno, azokat nem tüntette még el, de még csak pár hónapja használom (és még nem fogyott ki!). Ez alatt a hetek alatt viszont sokkal simább lett a bőröm, a hegek is halványodtak minimálisan és ha utána hidratálok, akkor úgy veszem észre a hidratáló krém is hatékonyabb. Reggel smink alá mindig spf15+ arckrémet kenek, így a fényérzékenység sem okoz gondot. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

hanniko

2019. március 25.

Hónapok óta használom.Semmit nem csinált a bőrömmel az ég világon.Mintha vizet locsolnék rá.Pedig próbáltam mindenhogy használni,heti 1x, másnaponta,reggel,este...de mint halottnak a csók.Kipróbáltam hogy nem használom,hátha akkor észre veszem hogy hiányzik.De nem.Sajnálom,de nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!