KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
niki123

2019. január 10.

Sajnos nem tudom elhasználni a terméket. Háromszor probálkoztam vele és minden alkalommal bőr alatti, fájdalmas és kinyomhatatlan puklik jöttek ki az arcomon. Nyilván én vagyok érzékeny és ez nem feltétlenül a termék hibája, ezért nem is akarom lepontozni. Sokáig "csípi" is a bőrömet, tovább, mint a Cosrx AHA-ja. Nem fogom lepontozni, de azért nem árt odafigyelni.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Szofia1981

2019. január 6.

1 hónapja használom a Cheer Up verzióval felváltva, de semmilyen változást nem tapasztaltam azon kívül, hogy pattanásos lett a bőröm. Nagyon sárgásra barnulok és abban reménykedtem, hogy kicsit "lemarja" a pofázmányomról ezt az undorító színt, kicsit megvilágosítja, de sajnos nem. Nem lett "üdébb és ragyogóbb" a bőröm egyelőre. Amennyiben a későbbiek folyamán pozitív hatását tapasztalok, visszajövök és felpontozom.

Szofia1981
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Nautius70

2019. január 4.

Hát, nem tudom. Egyszerre kezdtem használni a két másik Geek&Gorgeous termékkel, nagyon szerettem volna őket szeretni, de a másik kettőt kimondottan utáltam, ez meg...olyan semmilyen. Nem látok semmi hatását az ég világon, pedig naponta használtam. Megyek vissza az Ordinaryhez.

Nautius70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

BeataK

2018. december 29.

Update: Közben elkezdtem használni a The Ordinarys csodahámlasztót és jól sejtettem, kell a bőrömnek a BHA. Egy kicsit el is vakított a rajongásom és hanyagolni kezdtem ezt a hámlasztót. Aztán pár hete ismét elővettem, hogy összehasonlítsam őket. Meglepődtem, mert kiderült, hogy hiányzott a bőrömnek ez a fajta hámlasztás. Most 3-4 naponta felváltva használom őket, így vált be a legjobban.
Ez szép, egyenletes és egészségesen fénylő bőrt ad, a TO meg a pórusaimat szedi ráncba.

2018.03.07:
Életem első hámlasztója, így nincs összehasonlítási alapom más termékekkel, de nekem egyelőre teljesen hozza, amit elvártam tőle. Nem szárít, de szépen egységesíti a bőrképem. Jó barátja az összes szérumomnak és a hidratálóimnak is. Felvitelkor kicsit csíp, de nekem nem okozott pirosságot. Nincs érzékeny bőröm, úgyhogy egyelőre napi szinten használom, nyáron majd biztos ritkábban veszem elő. Az apróbb mitesszereimmel nem sokat csinál, de a terhesség utáni szürke és kicsit foltos bőrömet gyönyörűen helyrehozta. Még az Ordinary erősebb hámlasztójával szemezek, ha már ezt is ilyen jól bírja a bőröm, de nem kizárt, hogy újrarendelős.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

2018.03.07:

Yummy

2018. december 1.

Szerettem. Jó az állaga, könnyű használni. Biztonságos a "tartály" , utazásra is vittem magammal.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

zs001

2018. november 16.

Hetente 1-2 x használom (nyáron nem) a Cheer Up hámlasztó helyett, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsit ragad nekem, emiatt a Cheer Up-ot jobban szeretem, de ez is tökéletes, és biztos hogy sokáig újra fogom venni még.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

veronka052194

2018. november 13.

Egy jó ideje használom, de nem tudom eldönteni mennyire hatásos....mellette más hámlasztót is használok. Alapvetően, látszik, hogy gyorsabban tűnnek el pati utáni foltok.

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

kisadri

2018. november 8.

Óvatosan kezdtem el használni, nagyon érzékeny, száraz, vízhiányos a bőröm. Hetente 1szer használom esténként és másnap reggelre "babapopsi" bőrrel ébredek :)

kisadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

dunaimano

2018. november 4.

Kb két hónapja hasunálom a TO Granactive Retinoid 2%-os szérumával együtt. A TO-t heti 5x az esti ritinomba építettem be, ezt a maradék két napon használom. Ilyenkor ha van időm másnap reggel használok retinolos szérumot, de mostanában nem jellemző. Heti 5x használok még BHA hámlasztót is. Ez az AHA nekem nagyon bevált. Szépen fokozatosan javult a bőröm állapota az elmúlt időszakban. A homlokomon lévő ráncok is - ugyancsak egy hangyányit, de - halványodtak.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Feline

2018. október 23.

Rá kellett jönnöm mennyire gyakran használjam hogy jó legyen. Először nagyon szerettem és használtam ha kellett ha nem. 😁 De miat már megvan a rutin, reggel vagy este bha, attól függ hogyan kelek, és heti 2x aha. Az ordinary niacinamide-del együtt nagyon csípte a bőröm, tehát mióta megvan az, kevesebbet használom. Sokkal szebb a bőröm, de ehhez egy teljes rutin kialakulása kellett. Szem nagyban hozzátett a sikerhez. Újravevős számomra.

Feline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!