Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Szaboha

2020. július 30.

A KP miatt a két alkarom már három éve állandóan piros pöttyös. A PC bha-s testápolóját sokan dícsértek, de hiánycikk, így a Helia D termékeknél kezdtem hámlasztók + szérumok között nézelődni. Kezdetben a Calmot használtam, a Pha és Bha hátha kíméletesen jót tesz a Cell Concept extra száraz bőrre való hidratálóval, és szőlőmag olajos tusfürdőt használtam. Javult a helyzet, de még nem múlt el. Úgy gondoltam, kipróbálok erősebbet, így megrendeltem a Smooth out-ot. Nagy örömömre úgy néz ki, hogy beválik. Száraz bőrre kézzel viszem fel, majd kis idő múlva a niás B bomb szérumot, majd a Cell Conceptet hidratálónak. Már az első héten csak tűszúrásnyiak a piros pöttxök :) két használat után már szebb. Folytatom ezzel, ha beválik, bebetonozott lesz a helye a polcomon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

danyadi77

2020. május 24.

Update: nagyjából elhasználtam, de nehezen. Hozzá sem nagyon nyúlok, mert nem latom értelmét. Nem latok semmilyen hatást.

Pár hete használom, hetente néhányszor. Ez az első ilyen jellegű hámlasztófolyadékom. Az üde, ragyogó bőrkép a cél. Az ég adta földön semmi változást nem tapasztalok; nem csíp, de pozitív hatását sem látom. Lehet, hogy valami durvább cuccra lenne szükségem. Az utazóméretet vettem, meglátjuk, hogy történik-e valami változás, mire kiürül a flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

iifenopy

2020. május 14.

Egyelőre nem használom heti 3-nál többször. Amikor használom érzem a hatást viszont a szünetek alatt gyorsan szűnik a hatása. Folyamatosan felemelem majd a használatát hogy jobb eredményt lássak. Ár érték arányban szerintem jó, mivel 100 ml van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

HChristelle

2020. április 27.

Mostanság fogom befejezni az első üvegemet (100 ml-es) és nagyon tetszik a hatása. Heti 4 alkalomra limitáltam magam, hogy ne fogyjon el nagyon nagyon hamar, és láthatóan egyenletesebb és simább a bőröm tőle. Ha esetleg van egy pattanásom, ennek hála sokkal hamarabb eltűnik és az utána lévő folt, ami általában pár hétig látszódott most már pár nap alatt fakul. Én csak ajánlani tudom ezt a terméket. Ja és tényleg nem kell félni az "erősségétől", nekem ez volt a legeslegelső hámlasztóm és a Hélia-d weboldal utasításai szerint szoktattam hozzá a bőrömet és így teljesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Mse

2020. április 24.

Smooth Out hámlasztót használni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.
Mivel használok retinolt, így kicsit óvatosan bánok vele, de szereti a bőröm.
Hihetetlenül selymes, sima bőr az eredmény, nem irritál. A Geek and Georgous hámlasztói felkerültek a "termékek, amiket nem cserélnék le" kategóriába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Mivel használok retinolt, így kicsit óvatosan bánok vele, de szereti a bőröm.

ppetruc

2020. január 6.

A Cheer up után gondoltam váltok valami erősebb hamlasztóra. Napi szintű használat mellett nem feltétlenül vettem észre nagyobb változást, a Cheer up jobban kordában tartotta a tág pórusaimat, így valószínűleg vissza fogok térni rá. Ennek ellenére nem tért vissza a bőröm zsírossága, és szépen ápolta a bőröm, szóval megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

HCHB11Cl11

2019. december 28.

Heti 1x használom este, de nagy változást nem tapasztalta még, hogy egységesebb lenne a bőrképem, de másnap simább és puhább lesz tőle az arcom az igaz. A tág pórusaimon is segít egy kicsit. Nyilván rendszeres használat mellett érezhetőbb a hatása, akár heti többször is fel lehet kenni ha valaki bírja. Nehéz felvinni, mert én vattára nem akarom elpazarolni, az ujjammal szoktam, de ugye hígan folyós, vigyázni kell vele. Tetszik hogy van rajta lezáró kupak. Ha felviszem csípi a bőröm itt-ott, meg kell vakarnom, vagyis még nem teljesen szokott hozzá a bőröm, ehhez idő kell, de ugye a 10% AHA nagy mennyiség. Kicsit olyan érzésem van, hogy nem szívódik be rendesen és marad egy kis réteg az arcomon. Fogok még AHA-t használni, mert hosszú távban gondolkodok. Az ára kedvező, nem kell belőle sok egy alkalommal. De lehet inkább géles verzióra váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

nicolebunny

2019. július 5.

Amióta megvan, minden 3. napon használom, a többi napon az előző boxból szerzett bha hámlasztót használom. Az arcom még puhább, mint volt, hidratált és egyenletesebb színű. Sírni tudnék, mikor a tükörbe nézek, és most jó értelemben!!!! :) Remélem, hosszabb távon a pattanások után maradt foltjaim halványabbak lesznek tőle. Az egész bőrképem egészségesebbnek tűnik tőle, és mint említettem- olyan puha (minden költői túlzás nélkül), mint a bababőőőr!!! Ki szeretném próbálni a márka bha-madulasav hámlasztóját is. Nagyon elégedett vagyok!!!! <3
---
update:
Használom azóta is rendületlenül, hetente 1-2 alkalommal, többször nem merem, mert egyszer sikerült gyönyörűen túlhámlasztanom. Arra kell figyelnem, hogy semmi nedvesség ne legyen az arcomon mikor felkenem, különben nagyon csíp néhány másodpercig. Így nyáron szüneteltetem ugyan a használatát, viszont arról be kell számolnom, hogy kb. 1,5 évnyi rétegzős rutinnal, odafigyeléssel (Geek termékekkel és Eucerin DermoPure termékekkel) a bőröm megújult, egységesebb a színe, kevesebb a pigmentfoltom (régen az arcom mindkét oldala televolt lilás-vörös foltokkal - mostmár csak a hajvonalam mellett élénkebb színűek, a többségük elhalványodott), kevesebb a pattanásom. Nagyon hálás vagyok a Geek termékekért, mert mindig vágyódtam a Paula's Choice termékekre, de drágának tartottam őket; de szerencsére ezeket a termékeket borzasztó könnyen be lehet szerezni, elérhető áron vannak, és nagyon sokat segítenek, az meg csak a ráadás, hogy egy olyan lány munkája, aki rengeteg embert terelt a tudatos bőrápolás irányába... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

---
update:

racz1012

2019. július 1.

Szerettem használni, heti egyszer-kétszer alkalmaztam esténként. Az én bőröm egyenletesebb lett tőle. Most szinte minden este retinolt használok, így nem fér bele a rutinomba, de ha egyszer úgy alakul akkor mindenképpen vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

narancsdzsem

2019. június 30.

Mitesszeres bőrre nálam jobban teljesít, mint a Cheer Up! Szép selymes is lesz tőle a pofi a T vonalon kívül. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.