Geek & Gorgeous

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8400 Ft

12% AHA + Kaktusz hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & ragyogóbbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig simítja a ráncokat, és elősegíti a bőr fiatalos, egészséges működését.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kini

2022. augusztus 1.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle a bőröm, pattanásokon is segített nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle a bőröm, pattanásokon is segített nekem.

Csillagajandek

2022. július 18.

Szépen teszi a dolgát, inkább haladó szintű hámlasztó. Nyáron kerülöm, de a többi szezonban heti 2-3-szor használom, érezhetően puhít. Az after-shave applikációs módszerrel szuper kényelmes felvinni, nem vattakorongozok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 18.

Thumpa84

2022. június 19.

Kicsi utazo meretet vettem belole, proba erejeig. Azota sem talalok jobban. Magas szazalek ellenere, nagyon szepen es az en boromet kimeletesen hamlasztja. Telen hasznalom leginkabb, hogy kiporgessem makacs pigment/melasma foltokat. Iden telen nem jutottam hozza (nem magyarorszagon lakom), ezert massal kellet potolnom, de meg is bantam, nem is hasznaltam el. Ez a tapasztalat csak megerositette, hogy nem szabad elterni, ha valami bevallik.
Nekem a kicsi meret eleg volt egy teli idoszakra, igy jovoben is azt fogom megvenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 19.

keserutimi

2022. április 26.

Most használom az első flakont, kicsit bizsergeti az arcom, miután felviszem, és ha esetleg van egy-egy pici seb a bőrömön, ott azért csíp, de pár mp és el is múlik. Szerintem hozzásegít, hogy egységesebb legyen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

zsu03

2022. március 21.

Az egyik legjobb és a leggyengédebb hámlasztó, amit próbáltam . Szeretem , szépen teszi a dolgát , nem csíp, nem hámlaszt túl , és az utazós kiszerelés is nagyon sokáig elég . Nekem csillagos ötös .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

ttelokinkojpa

2022. január 30.

Nyáron kezdtem el használni, heti 1-2 alkalommal. Akkor jól működött, mostanra azonban túl erős lett, érzékennyé teszi a bőröm, túlhámlaszt sajnos. Azóta váltottam másik, gyengébb AHA savas termékre, őt pedig majd testre elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Renapple

2022. január 29.

A kissebbik, utazós kiszerelést vettem meg tesztelésre.
Mivel azok táborát erősítem, akik nem pazarolják vattába, a nagy kiszerelésnek nem is igazán látom értelmét. Egyből arcra használva a 30 ml is nagyon sokáig elég, kiadós.
Negyede megvan, pedig majdnem fél éve használgatom.
Bevált hámlasztóm mellé szerettem volna valami erősebbet, ami kicsit gyorsítja a pigment foltjaim múlását.
Többször nekifutottam, kezdetben lassan bevezetve, majd heti 2x, próbáltam heti 1x és más hámlasztót mellé, próbáltam csak őt, de semmi változást nem tapasztaltam.
Most pár hete próbáltam úgy, hogy önmagában, egyedüli hámlasztóként, rendszeresen heti 3x, hogy így mit tesz. Nem igazán nyert meg. 12% AHA létére nem ér a Clarion nyomába, holott az 4%-os, nyilván a két termék összetétele teljesen más, viszont ettől azért erősebb hatást vártam volna.
A reggeli hűhát egyszer nem tapasztaltam sajnos. Több alkalommal csípett, ha volt valami kis sérülésem, akkor azt marta.
Felkaromon is próbálgattam, ott azt vettem észre, mintha még jobban kihozná vagy kiemelné a foltjaimat.
Az arcom hiányolta a BHA-t, csak ezt a hámlasztót használva jöttek vissza pattanásaim is , de a foltjaim semmit sem változtak, de az összképemen se dobott semmit (megkockáztatom, hogy ha nem használnék egyéb jó hatóanyagokat, pl. Retinolt, még rontott is volna). Gyakrabb, ritkább használatnál sem tapasztaltam semmi pozitív változást.
Szerencsére nem irritált, hámlasztott túl soha.
Nem mondom, hogy nem ér semmit, valószínűleg az én bőrömnek nem megfelelő, de én többet vártam.
A kiszerelés így UTAZÁSHOZ viszont valami fenomenális, ez a plussz zárfül a kupakon belül eszméletlen, tuti nem folyik ki, az üvege műanyag révén nem törik össze. Nem utazáshoz, nem vattázáshoz viszont nem a legjobb. Én átöntöttem egy kiürült, kimosott C-Glow pipettás üvegbe. Még a címkét is sikerült átragasztanom. Így valami meseszép üvege lett😀 Ez kb. a legnagyobb örömöm benne, hogy ilyen jól sikerült megoldanom. A pipettával sokkal egyszerűbb felvinni az arcra. A címke így pedig gyönyörű. Szívesen megmutatnám nektek, mennyire király lett 😁 Nem is értem miért nem ez a dizájn maradt mindegyik kis pipettás G&G üvegen...
Ezt a terméket viszont nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

A kissebbik, utazós kiszerelést vettem meg tesztelésre.
Negyede megvan, pedig majdnem fél éve használgatom.
Szerencsére nem irritált, hámlasztott túl soha.
Ezt a terméket viszont nem veszem újra.

princzess

2021. december 5.

Az én bőrömnek sajnos ez kevés volt, heti 2x használtam, nem akartam túltolni. Lassan vezettem be, de inkább akkor a retinol és c vitaminom használom kitartóan. Ő valamiért nem működött, még kap egy esélyt pár hónap múlva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Habibba

2021. november 24.

Mostmár a 3. hónapot kezdtem meg vele , az első flakonnál tartok, Úgy látom ennek a hónapnak végéig ki is tart . Minden reggel arctisztítás után 10 cseppet oszlatok el arcon nyakon dekoltázson. Kézzel viszem fel, nem pocsékolom vatrakorongba. Picit csipked kb 5-10mp-ig, szóval nem gond. Az esti retinolozás után ha vmilyen pattanás akarna kijönni gyorsabban regenerálódik a bőröm amit ennek tudok be . Szoktam utáni várni 15 percet a következő termékek felvitele előtt, hogy hasson és a bőr ph-ja visszaálljon.
Amiért újraveszem: nem irritál , tükörsima a bőröm, utána minden termék jobban hasznosul, nem kell lemosni, sokáig elég. Nagyon szeretem!

Update november 24: az utolsó 2 heti adag ami maradt benne , hogy is mondjam..szóval megváltozott az illata, konkrétan poshadt szaga lett!
Nem tudom más járt-e vele így, vagy csak én? 2023.07.01-ig jó a flakon alja szerint… Minus 1 csillag emiatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 24.

Tinkatinka

2021. november 22.

Nem pontozom le, de...!
Most kezdtem bele a hámlasztással való ismerkedésbe, ekcémás, rozaceás hisztis bőröm van, így természetesen a G&G Calm Down-nal kezdtem, amit napi szinten használok is, semmi bajom vele, nagyon jót tesz.
Ezen felbátorodva rendeltem ebből egy 30 ml-es mintát, elsőre kicsit bizsergett, de nagyon szép lett másnapra a bőröm.
2-3 nap múlva próbáltam újra, kipirosodtam, égtem pár mp-re azt hittem meghalok. :D A bőrnyugtató krémeim megtették a magukét éjszaka, így reggelre gyönyörű lett a bőröm. És azóta is így használom, nem tett kárt, sok bőrhibámat eltüntette, de nagyon éget!
Tehát megértettem, mire gondolnak, akik Calm Down-t nem érzik elég erősnek! Én úgy döntöttem inkább nem kísértem az ördögöt az AHA-kkal, de napi 2X-i Calm Down-nal el tudom érni, amit ezzel.
Szóval érzékenybőrűek, tényleg legyetek óvatosak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Nem pontozom le, de...!
Szóval érzékenybőrűek, tényleg legyetek óvatosak! :)

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.