Gelish

Ár:   7000-10 000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2013. december 1.

Ár:   7000-10 000 Ft
Kiszerelés:   9 ml és 15 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gelish VitaGel Recovery az első LED/UV alatt kötő Vitaminos Körömerősítő. Hagyja nőni a körmöt és serkenti a növekedést, miközben megvédi azt a külső hatásoktól, lemezes töredezéstől, beszakadástól. A Recoveryt nagyon vékony, gyenge körmökre találták ki, a másik fajta VitaGel, a Strenghtener a fenntartásra javasolt. Használható alapozó zseléként, egyedül erősítőként, vagy alaplakknak színes lakkok alá.

• Természetes körmökre kifejlesztve
  • A, E és B5 vitaminnal
  • Formaldehyde, Toluene és DBP-től mentes

lzsoficim

2018. november 22.

Totál nem értem ezt a márkát. Nem vagyok kezdő a géllakkokban, sokat kipróbáltam, azt gondolom van kézügyességem is, értem is a működésüket, de ez a márka teljes csalódás. A sima géllak sem működik, ott is megírtam a véleményem, de beruháztam erre is.
Tegnap este festettm ki a körmöm vele, ma már egészben húzom le róla, felhólyagosodik.
Ha túl vékonyan kenem, nem fed rendesen és összeugrik a lakk, apró kráterek lesznek a felületen. Ha vastagabban kenem, egyben ehúzható a lakk már másnap. Mindezt úgy, hogy semmit nem csináltam az ég világon este óta vele, ami miatt a lakknak baja lehetne(sem egy mosogatás, sem hidegben nem voltam vel, semmi)
Abszolút kuka az egész. pedig örültem volna neki,mert erősít, sima lakk is mehetne rá, zselés is, CF is, de hát botrányos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Lyah

2013. november 27.

Együtt rendeltem a sima erősítővel, de ezt próbáltam ki hamarabb. Nagyon sok lakkom van, ezért nem feltétlen szeretnék színes szelélakkokat venni. Alapnak már próbáltam a Shellac-ot, ami jó, de mivel van egy alap és egy fedő, macerásabb, mint ez. A Master base/top, és a Profinails után ebben különösen tetszett, hogy (tudom-tudom, biztos csak reklám), de erősítő hatása is lehet. Hétfőn próbáltam ki kutyafuttában, ma csütörtök van, ma cseréltem rajta lakkot. 3 körmöm sarkán elkezdett leválni, de csak lecsíptem a lifegést és átlakkoztam, remélem, köv. hétfőig kitart. A többi nekem ilyenkorra már rosszabb állapotban volt, mert ehhez képest folyósabbak, és könnyebben elrontom a körömágynál a lakkozást velük. Tetszik nagyon, szerintem ez marad a kezemre, a többit majd nyáron a lábujjamon elhasználom. Erősítő hatást ennyi idő alatt természetesen nem vettem észre, de ha nem válik fel, nekem már jó lesz így is. :)

Update: rákövetkező kedd van. Még jóvá sem hagyták Apolkáék, de már muszáj updatelnem :) Úgy megnőtt a körmöm egy hét alatt, hogy le kellett reszelnem, kockáztatva, hogy felválik. No és akkor a csoda: nem vált fel, és már 3x cseréltem lakkot rajta. kb 3 mm-re le van már nőve, de annyira nem vastag, mint egy műköröm, ezért nem látszik, pláne nude lakkal. Imádom ezt a cuccot, nehezmre esik nem rendelni bebiztosításul még vagy 4 db-ot. :) Ha lehetne adnék még 3 csillagot.

Szerda, update 2: a mínuszt nem bírta, több helyen felvált, de annyira hideg volt, hogy elnéztem neki. Kesztyű nélkül, még csak nem is zsebre téve a kezem, egész nap hidegben. Én sem bírtam, a lakk sem. Leszedni könnyű volt, kicsit ráfogtam a leoldós vattát, és feljött, legközelebb azért fóliázni fogom, mert ahol türelmetlen voltam, kicsit felkaptam a körmömből is A körmeim szépek alatta, jól megnőttek, és kemények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol