Genera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lili13, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Testápolás

Gyengéd intim lemosó csodamogyoróval és citromfűvel. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Katka0716

2019. szeptember 28.

Nem rég vettem a Rossmannban, véletlen találtam rá. Ahogy megláttam, hogy minden mentes, már jött is velem. Nem irritál, kellemes tisztálkodni vele. Eddig úgy néz ki be vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

violetti

2019. június 13.

Többször vettem már újra, szeretem az illatát és teljesen elégedett vagyok vele. Örülök, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!