Best of Beauty 2019

Gerovital

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Az intenzív ápolásra kifejlesztett pakolás táplálja és javítja a szennyeződések (ártalmas tényezők, por, UV-sugarak), a hajfesték és a styling termékek használata által megviselt hajat. A haj visszanyeri rugalmasságát, vitalitását, könnyen fésülhetővé, fényessé és egészségessé válik.

Sopetil

2012. augusztus 8.

Réges-régen használtam ezt a terméket, de a negatív élmény még máig él bennem. :)
Ritkán szoktam 1 csillagot adni, mert vásárlás előtt utánaolvasok a dolgoknak, így általában jól választok, próbálom megóvni magam a csalódásoktól. Sajnos erről a "maszkról" nem sokat olvastam a megvétele előtt.
Ez a hajmaszk nekem nagyon nem vállt be, igazából semmi változást nem tett a hajammal, ez nem hogy hajmaszknak, de még egy gyenge minőségű balzsamnak sem jó. A Gerovital regeneráló sampontól jól összegubancolódott hajamat próbáltam valahogy kibogozni vele, hát sikertelenül, nagyon nehezen akart működni, elég sokat kellett elhasználjak belőle hogy kócmentes legyen a hosszú, vékonyszálú hajam. Talán egy kócosodásra kevésbé hajlamos, picit rövidebb hajra beválik, de az én hajam sajnos extrém kócosodó kategória. Nagyon hosszú hajúaknak semmiképp nem ajánlom.
Az állaga nem igazán "maszkos", inkább balzsam, nem olyan tömény maszk állag.
Igazából nekem nem zsírosodott különösebben tőle a hajam, bár csak hajhosszra, hajvégekre alkalmaztam, majd jól kiöblítettem.
Egy Kallos hajmaszk simán lekörözi, és az még fele annyiba is kerül.
Az egyetlen pozitívuma az az illata, kellemes, friss illat.

Szívem szerint 2 csillagot adnék neki az illata miatt, de a józan eszem nem engedi! :D
Az összetevők meg... mínusz sok csillag!
Soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Az állaga nem igazán "maszkos", inkább balzsam, nem olyan tömény maszk állag.
Egy Kallos hajmaszk simán lekörözi, és az még fele annyiba is kerül.
Az egyetlen pozitívuma az az illata, kellemes, friss illat.

Az összetevők meg... mínusz sok csillag!
Soha többé!

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate