Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gerovital, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szem- és ajakkörnyéki érzékeny bőr ápolására kifejlesztett termék. A Ceramidyl Omega és a szerves havasi gyopár kivonat megelőzik a szabadgyökök okozta időelőtti bőröregedést, növelik a bőr rugalmasságát, könnyedségét és hidratáltságát. Regenerálják a bőrt, csökkentik a ráncokat és segítenek megelőzni az új ráncok kialakulását. A havasi gyopár kivonat ideális összetevő a megviselt bőr kezelésére, mely állandóan ki van téve a környezeti tényezők okozta stressznek. A Herbatonic komplexumés az Aquaxyl fokozzák a hidratáló hatást.

Kiszerelés: 30 ml

VVioletta

2015. október 12.

Nagyon vizes állaga van, emiatt könnyen beszívódik, bár nekem semmi hatást nem fejtett ki. Küzdök még vele azért, van még egy fél tubussal, ha érzek valami hatást, updatelek. :) Egyelőre csak 2-eske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Samantha

2014. április 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Eltünteti a karikákat a szemem alól, ha beteg vagy fáradt vagyok, jól hidratál, nem hagyja kiszáradni a szem környékét. És az árát is megéri. Sokkal jobb, mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

Rita25

2014. január 16.

Az én szemkörnyékemet amikor felkentem akkor jól hidratálta de pár óra múlva semmi hatása nem látszódott.Előnye,hogy amikor a szembe megy nem csíp,jók az összetevők,az ára is megfelelő.20 éveseknek való,én 26 vagyok nincs még mélyebb ráncom de többet nem venném újra mert azokat a kis halvány ráncocskákat sem tüntette el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

sunshine81

2013. április 6.

Kellemes hűsítő érzést hagy használat után. Télen nagyon száraz a bőröm, így akkor nem hidratál eléggé, ezért inkább nyárra javaslom. A ránctalanító hatást nem tapasztaltam, bár ugyanígy drágább krémeknél sem. Az ára kedvező, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cholesterol eo I eu 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.