Gianfranco Ferre

Ár:   9299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Eszti111

2019. július 26.

Kellemes illata van, de sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Kellemes illata van, de sajnos nem tartós.

Verona5

2018. június 24.

Könnyed, bájos rózsás illatocska kevés gyümölcsös beütéssel, fiatalabb lánykáknak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 24.

eternity

2017. november 9.

Csere lévén lett az enyém, cuki illat, hezitálok, hogy újravegyem-e..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Csere lévén lett az enyém, cuki illat, hezitálok, hogy újravegyem-e..

PerfumePippi

2017. július 6.

Mivan-mivan-mivan?! Ez rózsa?! És amúgy tartósság nuku. Kábé 20 perc múlva az amúgy nem túl agyongondolt rózsás illat átváltott valami fűszerű, zöldes izzadmányba. Büdös. Zsírúj teli teszterből fújtam fel, s ezen időt nem 35 fokban, hanem a bevásárlóközpont agyonhűtött helyiségeiben töltöttem. Nagyjából minősíthetetlen kategória, de 9 ezresért 30 millit nyugodtan nevezhetünk rablásnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

erika81

2016. július 10.

Csak próbáltam ezt az illatot. Szeretem a rózsa illatot, de nekem ez túl egyszerű és bőrközeli illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Bnemrita

2016. június 22.

Egy nagyon kedves ismerősömnél illatoltam meg a napokban. Nem rossz, az én bőrömön 30 perc hatósugarú, nagyon könnyed, feledhető rózsás illat(ocska). Nem venném meg. A Trussardi Delicate Rose ezerszer jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

senskin

2016. június 21.

Nagyon nőcis illat, kedves kellemes, anyák napjára ajándékba, vagy csak úgy. Ajándékoznám, mert szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Pampilla

2015. október 8.

Nagy kedvencem,de ma valamiért nem akarta megmutatni magát.Szokás szerint felfújtam reggel,de kb 5 percig éreztem,leérve az utcára és el is tűnt sajnos. Pedig máskor kimondottan tartós volt rajtam. Igaz mostanában más az étrendem mint a szokásos,és ez bizony nagyban befolyásolja a parfüm működését,így a tartósságát is .Nem baj,majd legközelebb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

Kedves, finom, bájos rózsaillat.Audrey Tatou típusú csupabáj lányok illata. Nekem a Rose Princess változat a gyümölcsössége miatt kellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Sheila

2014. augusztus 11.

Nem túl bonyolult, de szerethető, kedves virágos illat. Vakon vettem meg és mert akciós volt, de nem bántam meg. Valóban nem brutáltartós, de azért nem is húznám nagyon le, mert aznap amikor megvettem, este kísérletképpen a csuklómra fújtam lefekvés előtt és másnap reggel még érezhető volt, úgyhogy ennyi elég is, nyári melegben nem is kell ennél több. Munkába, hétköznapra, vagy bármilyen alkalomra, nyárra könnyed, nőies finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Lyral, Citronellol, Limonene, Ionone, Citral, Geraniol, Linalool