Gianfranco Ferre

Ár:   9299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjenelés éve: 2007

Fejjegyek: görögdinnye, gránátalma, őszibarack, narancs

Szívjegyek: rózsa, jácint, frézia, japán gardénia, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, vanília, borostyán

Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 30 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes
Minden 3500 Ft. Britney, Ferré, Women'Secret, Aguilera
Ár: 3500 Ft +posta , Eladó: Masnuci
Állapot: Leírásban, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Sheila

2014. augusztus 11.

Nem túl bonyolult, de szerethető, kedves virágos illat. Vakon vettem meg és mert akciós volt, de nem bántam meg. Valóban nem brutáltartós, de azért nem is húznám nagyon le, mert aznap amikor megvettem, este kísérletképpen a csuklómra fújtam lefekvés előtt és másnap reggel még érezhető volt, úgyhogy ennyi elég is, nyári melegben nem is kell ennél több. Munkába, hétköznapra, vagy bármilyen alkalomra, nyárra könnyed, nőies finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

majoreszternora90

2014. április 30.

Nekem kicsit uncsi, de azért egészen jó illat. Túl sok rózsás parfüm van, és ez nem legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

fekete.doresz

2014. április 30.

Szerintem ez egy nagyon jó kis illat.. Nyárra szoktam venni, nem a legtartósabb, de nyáron szerintem nem is kell az a nagy tartósság, úgyis lefolyik rólunk, szóval nyáron, a kevesebb több... Az illat cuki. Szerintem megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 30.

sydney

2012. december 24.

Nagyon kellemes illat, kicsit édes, virágos jellegű. Egyáltalán nem hivalkodó, légies, könnyed illat, csak finoman körüllengi viselőjét, mintegy fátyolosan kiegészítve a megjelenést. Szerintem nappali viselet, nőies stílussal harmonizál a legjobban. Rajtam még viszonylag tartós is, 5-6 órán át érzem, bár tény, h nem erős illat, szóval sokkal kevésbé érezhető, mint más parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 24.

Heli

2012. november 18.

Csak szerintem hasonlít az Avonos Pur Blancára? Egyből az jutott eszembe róla, amikor kaptam egy minit ebből. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

ansu

2012. július 5.

Jaaaj, őt is birtokoltam, anno édesanyám kapta, de én elkuncsorogtam tőle. Nagyon légies illat, ez értem úgy, hogy kb. 10 perc után elillan. Pedig nekem nagyon tetszett kifújás után, nem tömény rózsaillat volt, hanem ahhoz társult még valami dinnyés-fás beütés is, ami hordhatóbbá tette. Bárkinek jól állna, egy 12 évesnek, és egy 40 évesnek is. Nincs szívem lepontozni, még az üvegét is őrzöm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

annapanni

2011. november 6.

Könnyű rózsás kis semmiség. Amikor szagolgattuk barátnőimmel, akkor nagyon tetszett. Itthon már annyira nem tetszett, most már tudom, hogy mellényúltam a polcon és a Rose Princess változat teszterét akartam. Nem túl émelyítően rózsaszerű, inkább csak egy kis cukros víz parfümösüvegben. Nem túl hivalkodó, nem jellegzetes, nem tartós, igaz, nekem az EdT van meg. Nem sikerült 2év alatt sem elfújdogálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Lyral, Citronellol, Limonene, Ionone, Citral, Geraniol, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.