Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   10 387 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Samuka, az összetevőket feltöltötte: Anita_24, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Ár:   10 387 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A BB krém továbbfejlesztett változata, de annál sokkal jobb fedést biztosít. A CC, a colour corrector rövidítése magyarul színkorrigáló krém. Több mint egy hidratálókrém és több mint egy alapozó. Tulajdonképpen ennek a kettőnek a kombinációja.

Mattá és egységes színűvé varázsolja a bőrt. Hialuronsavval biztosítja a bőr egész napos hidratálását. Teljes körű UV-védelmet biztosít.  C- és E-vitamin tartalmával védi a bőrt a káros külső hatásoktól, gátolja a pigmentfoltok és ráncok kialakulását, simítja a bőrt, semlegesít a szabad gyököket, gyógyítja a sérüléseket. Allantoinnal nyugtatja, koffeinnel revitalizálja a bőrt. Olaj- és parabénmentes termék.

MaryN

2020. május 26.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. :-( Semmilyen fedést nem ad (nekem sok a pigmentfoltom, így ez fontos szempont, hogy legalább valamennyire takarjon), és hamar átfénylik a bőröm. Továbbá beszürkül tőle az arcom és a fényvédelem is nagyon kevés benne... Mivel szuper összetevős, így nem 1 csillagos, de ár-érték arányban számomra 2 csillagnál többet nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

NikolettaV

2019. november 11.

Néhány hete használom, az Estée Lauder cc krémjét cseréltem le rá. Egy olyan bb-t vagy cc-t szerettem volna, ahol nem kell válogatnom a színek között, mert abban iszonyatosan béna vagyok, sosem találom el a megfelelőt. A fedése pont elegendő, nekem nem is kell egyelőre a hétköznapokra több. A színe is tökéletesen alkalmazkodik az arcom színéhez, így ez is egy pozitívum. A kifényesedésre hajlamos bőröm a nap végére kicsit már átüt, de nem vészes, ezért nem is vonok le érte pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Lyne

2019. október 31.

Itteni vélemények alapján vettem meg... nem kellett volna.. Ebből is látszik, hogy nem mindenkinek ugyanaz válik be!
1.Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy minden bőrszínhez passzol... ugyanis nyáron, miután kezdett egy kis színem lenni végre és ezt feltettem, totál lesápasztott!
2.Kombinált bőrre egyáltalán nem ajánlanám, mert hamar átfényesedik! Állandóan púdereznem kellett magam, hogy mattítsam...
3.Mivel baromi drága volt, ezért nem akartam kidobni és próbálkoztam vele, hátha... hetente egyszer-kétszer használtam.. rossz ötlet volt.. egy idő után feltűnt, hogy mindig akkor jönnek elő a pattanásaim, amikor ezt használom.
Pfúúú, nagy pénzkidobás volt...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Pfúúú, nagy pénzkidobás volt...:(

zsjudit

2019. október 19.

Most vettem először, eddig a koznetikusom tette fel kezelés után. Tetszik az illata, könnyű eloszlatni. Egyetlen hátránya az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Sziszikee58

2019. március 25.

Valóban nagyon jó, az illata kellemes. Használata után nyugodtan lehet rá sminkelni, nem ragad, gyorsan beszívódik. Az ára egy picit sok, de mivel tényleg hatásos és sokáig elég, úgy gondolom megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

ArnholdEszter

2019. március 16.

Nagyon szuper, szépen hidratálja egész nap a bőrt, nem ül bele a ráncokba. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt. Egy kicsit nehéz egyenletesen eldolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

krisztis

2018. november 29.

UPDATE: újravettem. PC Resist-el összekeverve használom, de valamikor csak önmagában, bárhogy tökéletes. Sminkelni is nagyon jó rá. abszolút bevált, mindenkinek ajánlom

Néhány hónapja használom és nagyon elégedett vagyok. Igazodik az arcbőröm színéhez, és életet varázsol bele (főleg ha sápadtnak, fáradtnak érzem magam - így télen). Ester C SPF 20 hidratálóval együtt használom, de szerintem önmagában is érvényesül a hidratáló hatása, nem feltétlen szükséges kombinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

adri0419

2018. augusztus 1.

A kozmetikusom szokta felkenni tisztítás után. Eltünteti a piros pöttyöket, szépen korrigál. Az illata nagyon finom. Tetszik, hogy az én nagyon halvány rózsaszínes bőrömhöz is passzol. Estig megmarad a szín és jól hidratál. Lehet a következő ez lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

juhaszvivike

2018. április 25.

"A" CC krémem. Lágy fedése van, betartja, amit ígér. Nem zsírosít, finom, enyhe illata van, ami nem zavaró. Nekem jelenleg nincs sok bőrhibám, az én kékes árnyalatú , porcelán fehér bőrömet egyenletes színűvé, természetes hatásúvá teszi. És ahhoz képest, hogy egy szín van belőle.. Tényleg alkalmazkodik a bőrszínhez. A testvérem kreol bőrű, de őt is sminkeltem már vele, és gyönyörűen passzolt az ő tónusaihoz is. Az ára sok, de legtöbb társával ellentétben 75 ml, és valóban sokáig elég (nálam ez 3-4 hónap) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

kvivien0526

2018. január 30.

eléggé megkérik az árát,de megéri😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

eléggé megkérik az árát,de megéri😍

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.