Gillette

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Egyéb

Eldobható borotvák.

• 3x több sikosító összetevő (a Gillette BlueII Maximum borotvához képest)
  • 3 egymástól független rugós alátámasztással rendelkező penge egy billenőfejen, amely a sima borotválkozás érdekében igazodik az arc kontúrvonalaihoz.

roddo

2017. március 9.

Meg vagyok vele elégedve, többször is kényelmesen lehet vele borotválkozni, nem kell azonnal eldobni egy borotválkozás után, a krémezőcsík sem esett ki eddig belőle mint márkatestvérénél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

brigditd

2016. december 10.

Nagyon szeretem ezt es a normal valtozatat egyszer sem vagtam el magam vele es ar kategoriaba is nagyon megeri :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Ethylene Glycol