Gillette

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niika07, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dús és gazdag habzás a jobb és kényelmesebb borotválkozásért, a simább bőrért. Kifejezetten érzékeny bőrre.

tenagi

2017. szeptember 14.

Elfogyott a saját borotvahabom, és kölcsönvettem ezt. Nagyon hűsített és akkor nem esett jól, de nem lettem tőle pöttyös panni se, szóval egyszeri használatra jó volt :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bendi13

Korcsoport: < 18
2016. december 30.

Nagyon jó borotvahab. Számomra egy picit túlságosan is hűsít bár ez nyáron elég jó tulajdonság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 30.

kissbarbara1990

2016. március 6.

Ezer éve már, hogy ezt a habot használtam, de a habok közül is a Gillette a legjobb szerintem. Igen...drágák...de szerintem annyival jobbak is. Csak azért 4 csillag, mert a Zselék sokkal hatékonyabbak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Bermuda

2015. október 6.

Ez a cég már csak az egykori hírnevéből él, de sem a pengéi, sem a borotvahabjaik vagy aftershaveik nem képviselnek jó ár/érték arányt. Inkább drágán gagyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

manitia

2015. február 28.

Nekem jó. Ritkán borotválok, mert inkább epilálni szoktam. A célnak megfelel. (Apáé :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

CalMag

2015. január 20.

Szeretem,semmi csili-vili,de teszi a dolgát.
Több borotvahabot,krémet,zselét használok,épp mennyire erős a borostám.
Megéri az árát,van most mellé egy Nivea sensitive és egy Malizia Gold.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Szeretem,semmi csili-vili,de teszi a dolgát.
Több borotvahabot,krémet,zselét használok,épp mennyire erős a borostám.
Megéri az árát,van most mellé egy Nivea sensitive és egy Malizia Gold.

CocoSunrise

2014. június 18.

Úgy került hozzám, hogy elfogyott a borotvahabom és megtaláltam ezt itthon. Fogalmam sincs ki vette, de mivel nincs erős pasi-illata, ami van az is 5 perc alatt elillan... gondoltam kipróbálom. Aztán jól megbarátkoztunk, nem szárítja a bőröm, bár azért nem hidratál olyan jól mint a minőségesebb női borotvahabok... de nem is irritálja még a legvékonyabb bőrt sem. Elhasználom, szerintem jó termék. Gazdaságos is, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.