Best of Beauty 2019

Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Selyemkiivonatot, sárgabarackolajat tartalmaz, vitaminokban gazdag. Használata után a bőr puha és sima lesz.

xxNikixx

2013. augusztus 26.

Nagyon jó! Finom az illata és olyan selymes lesz utánna a bőröm :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Nagyon jó! Finom az illata és olyan selymes lesz utánna a bőröm :)))

Nanaho

2013. augusztus 4.

Nem régóta használom,szeretem a zselés állagát ami finom illatú habbá alakul át.Nem annyira érezhető az illata,de ha jobban lehetne akkor émelyítő lenne számomra.Szépen siklik a borotva,nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Mackólány

2013. június 3.

Hmm, a fini barack illat mellett, bársonyos puha lábakat eredményez, így legalább a borotválkozásnál nem lesz száraz a lábszáram, mert igencsak hajlamos rá. Szerintem mennyei illata van, és sokáig elég. Nálam bevált, én csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Blame

2012. május 29.

Még soha nem próbáltam ezelőtt egy borotvagélt sem ami illatos lett volna. Max. mentolosat, de az is sima borotvahab volt. Szóval mikor megláttam a boltba kedvet kaptam hozzá és gondoltam egy próbát megér. :) Picit erőteljesebb illatra számítottam, de talán így utólag visszagondolva nem is baj hogy nincs az az erőteljes illat. Mivel így is nagyon jó és kellemes szolid barack illata van. A használata után pedig kellemesen puha lesz a bőröm. Úgyhogy nem bántam meg, hogy kipróbáltam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.