Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2017. április 22.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Érzéki. Fűszeres, keleties, hosszantartó férfias illat.

Joe38

2015. július 6.

Igazából megint egy gyöngyszem,amiről szinte nem is tudtam amikor kapható volt mindenütt a drogériákban.....
Most ,hogy szinte megszűnt vagy csak elvétve találkozni vele itt-ott piacokon,kisboltokban elfekvőben a hátsó
polcokon elképesztő mennyire jól eltalált arcszesszel van dolga az embernek!!!A neve 100%-ban találó....
Abszolút fűszeres illat ez!Szerintem vanília,szantálfa,tonkabab,bors közül biztos több is van benne és mindez
megspékelve valami almás vagy barackos fejjeggyel......nagyon kellemes összeállítás!
Ha valaki beleakad még valahol szerintem ne hagyja ki ,arról nem is beszélve ,hogy nem egy megfizethetetlen kategória...
Mivel arcszeszről beszélünk külön megemlítendő,hogy ennek ellenére elég tartós illattal van dolgunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Linalool

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.