Best of Beauty 2019

Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szosz, Módosítva: 2012. július 15.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Deo/Stift; Illatcsalád: aromás-aquás; Összetétel: narancs, mandarin, lime, citrom, jázmin, bergamot, ciklámen, szerecsendió, rezeda, koriander, ibolya, frézia, tengervíz, őszibarack, jácint, rózsa, pézsma, pacsuli, moha, cédrus, ámbra;

zoja

2018. június 10.

Én ezt nő létemre használom, annyira tetszett a páromon, hogy kaptam tőle egyet és azóta is imádom. Pont azért szerettem rajta is, mert nem olyan férfias durva kanszag, hanem finom lágy az illata. Szerintem simán uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

googles

2016. július 28.

Tudom, hogy fura, de ezt én használom. Imádom ezt az illatot, szerintem uniszex illat. a dezodor meg arra jó, hogy érezzem magamon az illatot, de azért ne kelljen egy parfümöt hozzáadnom az amúgy is jelentős gyűjteményemhez. Így nem ütköznek, ezt a dezodort bőröm érezni csak, és nem szagoltatják mások a hónaljamat :) A parfümjeim se romlanak rám. Hatása is jó, bár 40 fokban lehet, hogy erősebb izzadsággátló kell azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Hidratálók: Ethylene Glycol, Glycerin