Giorgio Armani

Ár:   €37   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   €37
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

6-8 órás tartósságot, kivételes színmegtartást és könnyű formulájának köszönhetően kényelmes viseletet biztosító rúzs, a 2016-os őszi/téli kollekcióból.

Qrafi

2019. december 31.

Ez az egyik legjobb rúzs, amit valaha vehettem. Örök darab fog maradni. Hidratál, és még tartós is. 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

infinite01@freemail.hu

2019. január 30.

601 szilvas arnyalat van meg nekem, es imadom. Gyonyoru, fenyes, pigmentalt. Nagyon szepen kopik, olyan mintha egy malnas-szilvaszorp befogta volna a szamat, termeszetesen szep es egyenletes. Olyan, mintha nem is egy kremet kennek a szamra, hanem "betintaznam" vagy "beinna a szam a szint". Amikor ugy erzem lekopott, meg mindig szep mar termeszetesebben. Nagyon hidratalja a szam, nincs szuksegem mas ajakapolora.
Nehez leirni. Azt hiszem ez a legjobb high-end ruzs a piacon. (A dior, chanel, estee lauder, givenchy, mac ruzsaimhoz viszonyitva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

VanillaBlossom

2018. július 28.

Én eddig nagyon MAC mániás voltam, de mióta ezt kipróbáltam.... EZ A RÚZSOK RÚZSA!!! Nagyon tartós, isteni az állaga, gyönyörű a színe.
Innentől kezdve legszívesebben csak ilyet vennék. Sokáig ecsetelhetném, hogy mennyire imádom, de lezárom inkább annyival, hogy ez az 5*-os rendszerben is 12*-ot érdemel.
Az egyetlen probléma az, (ami mellesleg elég nagy probléma), hogy nincs túl nagy választék színek terén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Vicus7

2018. január 7.

Tényleg hihetetlenül tartós. Nekem az 501-es árnyalat van meg a Milano Pink. Nagyon szép színei vannak. Talán egy kicsit szárítja az ajkat, de nem vészes, mert tartóssága mindent kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate