Giovanni Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   141 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chootie, Módosítva: 2014. július 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrgyógyászatilag tesztelt, hypoallergén méregtelenítő szappan erős antioxidáns hatással (acai, goji, zöld tea). A benne lévő aktív szén és vulkáni hamu mélyen és alaposan tisztít, a shea vaj és füge hidratál. Gazdaságos, 141 grammos kiszerelés.

USDA által minősített organikus termék, vegán, állatokon nem tesztelték. Parabenmentes, SLS mentes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate