Givenchy

Ár:   5995-9855 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. január 3.

Ár:   5995-9855 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Capella

2014. június 25.

Úgy veszem észre, a kedvenc illataimat egymás után szüntetik meg:-( Ősszel használtam inkább, mert nekem egy kicsit szomorkás és búskomor parfüm. Tényleg szerintem is maszkulin, amolyan pasikat vacsorára megevő nőkhöz illik, igazi cinika! Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Wildcat75

2013. november 20.

Nekem ez nem jött be, pedig nem rossz illat..
Amikor megvettem még tetszett, aztán nagyon hamar ráuntam...
Szerencsére el tudtam adni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 20.

Nekem ez nem jött be, pedig nem rossz illat..
Amikor megvettem még tetszett, aztán nagyon hamar ráuntam...
Szerencsére el tudtam adni....

Amanda

2012. december 25.

Karakteres már már maszkulin illat, de nagyon egyedi kreáció. Főleg a melegebb évszakokban mutatja meg igazi arcát.
Nem jön szembe az utcán, sohasem volt sláger illat, parfümös oldalakon sem népszerű.
Én szerettem, de nem vettem újra, jó szívvel gondolok vissza rá, de nem hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 25.

Elen

2012. június 11.

Mindenképp nagyon egyedi, ha nem tudnám, nem hinném, hogy Givenchy. Vagány illat, nem nőcis. Egyéniség kell hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 11.

vador

2012. április 23.

Igazi szerelem volt első szippantásra, az első pillanattól éreztem, hogy ez az én illatom. Nekem gyengéim ezek a fanyar, kissé férfias, aromás illatok, a bergamott meg külön kis kedvenc. Tudom, nem "nőcis" meg csábító, de gonosz cinika lelkemhez tökéletes viseletet jelentenek, ez pedig egy különösen jól sikerült, karakteres darab, épp azon a ponton megmaradva, ahol még nem túl fanyar és száraz, mondhatni szerethetetlen egy illat. :D Annyira-annyira magaménak érzem ezt a kreációt, igazi instant önbizalom növelés magamra fújni. Egyedül a súlyos mínuszokban nem esik jól, akkor én is valami melengetőbbre vágyom, no de ez igazán kicsiség.
Az egyetlen baj vele, hogy kicsit macerás beszerezni, a boltok polcain nem is látni, előre félek tőle, hogy egyszer el fog tűnni a netes parfümériákból is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance