Givenchy

Ár:   35 760 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. szeptember 30.

Ár:   35 760 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejjegy: bors

Szívjegyek: citrusvirág, tubarózsa

Alapjegyek: bőr, szezám, vanília, pacsuli, vetiver

Fújós-Givenchy L'interdit Intense EDP
Ár: 2800ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lenaeri

2022. június 27.

Na hát ez valami mesés!!!!!
Édes, vaníliás gyönyörűség. Nőies, komoly, kifinomult.... Estig sorolhatnám!
Téli illat, de nem érdekel. Nyáron is kell!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 27.

Na hát ez valami mesés!!!!!
Édes, vaníliás gyönyörűség. Nőies, komoly, kifinomult.... Estig sorolhatnám!
Téli illat, de nem érdekel. Nyáron is kell!

Sz.Anita79

2022. június 10.

Ez egy nagyon karakteres illat és aki szereti például az Angelt, Black Orchidot vagy Poison illatot, azoknak érdemes próbálkozni. Aki a friss, virágos illatot kedveli, az rossz véleménnyel lesz róla.
Kifújáskor nagyon erős, kell neki idő mire leszárad és a közelünkben nem jegyzik meg, hogy magunkra öntöttük az egész üveggel. Semmiképp ne induláskor fújjúk magunkra, hanem ez legyen az első, utána jöhet a készülődés. Nagy a hatósugara és brutál tartós is, úgyhogy 1 fújás a nyakra és 1 a csuklóra. Nem több. Így is érezni fogják azt a csodálatos, édes-vaníliás, szexi illatot.
Az üvege annyira visszafogott, hogy én soha nem éreztem késztetést rá, hogy megszagoljam, ellenben a fekete szín sejteti, hogy nem egy frissen mosott ruha illata bújkál benne.
Az orientális illat kedvelőinek érdemes próbálkozni vele.

Update: nem tudok betelni vele, annyira jó az illata!! Csínján fújva még a nagy melegben is kiválóan teljesít! Adnám a 10*-ot is ha lehetne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 10.

Az orientális illat kedvelőinek érdemes próbálkozni vele.

powdergirl02

2022. április 18.

Egy erős, vad illatra vágytam, így találtam rá az Intense verzióra. Rajtam kifejezetten érződik a vanília lecsengése, egy kis férfias pacsulival fűszerezve. Kedvenc téli illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

Gomba20

2022. január 27.

Nem Tini illat.Annyira komoly hogy szexinek se neveznèm.Szàmomra egy kis fèrfiassàg is rejtözik Benne mègis meleg illat.Valoban tèlen vagy este illetve alkalmakkor illik legjobban.Èn vanillat de citrus illatot is èrzek Benne ,nagyon valtozik az illat oràrol oràra.Tartossàga verhetetlen.Ès szamomra csoda.Lehet hogy nem fèrfimàgnes illat egy biztos nem tucat hanem egy megjegyezhetö terkitöltö különlegesseg.Ruzs hasznàlata kötelezö viselesekor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 27.

Kamea

2021. október 4.

A hétvégén volt alkalmam kipróbálni bőrön. Mivel a Rouge verzióját megvettem üvegében és szeretem is, igazából csak azzal tudom összehasonlítani.
Sokáig nem értettem a parfümvéleményekben, amikor az adott parfüm balzsamosságára tettetek utalást. Azt hiszem, ezt ennek a két illatnak az összehasonlítása során értettem meg. A Rouge számomra balzsamosabb, melengetőbb, gömbölyűbb, izgalmasabb illat. Ez a kis fekete a kifújást követő fél órában talán még tetszett is, de aztán szúróssá és komorrá lett rajtam és nem enyhült meg az irányomba, hiába udvaroltam körbe újra és újra az orrommal. Mindvégig lineáris maradt rajtam. Semmi játékosság, semmi kacérság. Egy karót nyelt, merev, fehéringes-feketekosztümös. Tartósnak gondolom, bár én kb. másfél óra elteltével lemostam.
Gazdagabb lettem egy újabb tapasztalattal és most még inkább örülök, hogy a „kis vörössel” azért sikerült egymásra találnunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 4.

Tarzicia

2021. október 1.

Nem írtam még erről a parfümről, csak utaltam rá a Rouge verzióhoz írt véleményemben. Rég óta ismerem, és többször is próbálkoztam vele. Sőt, egyszer már meg is vettem. Még akkor, amikor megjelent. Számomra a hordhatatlan EDP után kész felüdülés volt: a tubarózsa elbűvölt, szebb, mint az eredetiben, és le van kerekítve, krémes, meleg, télre való L'Interdit. Nyami. És még az üvege is gyönyörű. Mielőtt megvettem, természetesen bőrön próbáltam, és hagytam is neki időt. De valószínűleg nem eleget, mert mire pár óra múlva végeztem a vásárlással, és kiértem a parkolóba, a csuklómon lévő illat már annyira távol állt tőlem és zavart, hogy nem is értettem, hogy hihettem azt, hogy nekünk bármi közünk lehet egymáshoz. Bontatlanul, azon melegében visszavittem.
A kezdés után egy ideig tetszik, de aztán a tubarózsa eltűnik, a vanília erőre kap, és a hátralévő részben rendületlenül uralkodik. Mellette egy fura mellékszál van, amit én olajszagként/pirított szezámmagként/mogyoróvajként tudok leírni. Bőrt sajnos nem érzek.
Finom, nőies illat lehetne, ha valaki lejjebb csavarná benne az édességi szintet, vagy legalábbis ellensúlyozná, fellazítaná valamivel. Ez nekem ugyanaz a ketegória, mint a Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique, azzal a különbséggel, hogy ott a vanília még jobban terpeszkedik, és teljesen elnyomja a tubarózsát.
Erről az illatról nekem mindig ez a kép ugrik be: Középkorú, szingli nő. A külseje átlagos, de az egója az egekben. Soha nem sminkeli magát, parfümöt nem használ. De most karácsonyi party-ba hívták, hosszú évek óta először, és venni akar magának egy parfümöt. A parfümériában körbe se néz, a legújabb, legédesebb, legszexibb, alkalmi parfümöt kérte. Ezt ajánlották. Beleszippantott, megvette. Eljött az este, "kiöltözött", garbó pulcsi-szoknya-csizma kombó, méghozzá teljesen fekete, hátha sikerül optikailag valamicskét lefaragnia a súlyfeleslegéből. De a fekete nem sokat segít rajta, a parfümből meg túl sokat fújt magára. Ízléstelen és feltűnő, mégsem tudja elfedni a kabátjából és a hajából áradó fura fűszeres-olajos szagot, amit ebédidőben, egy zsúfolt kis étteremben sikerült a parfümje mellé begyűjtenie.
Ez az én véleményem, és szigorúan csak a parfümről, nem arról, aki viseli. Az én orrom így érzi, rajtam így viselkedik, ilyen érzéseket ébreszt bennem, ilyen személyiségtípus és szituáció jut eszembe róla.
Gondban vagyok az értékeléssel. Nagy jóindulattal is csak 3 csillagot tudok neki adni. Kettőt nem adhatok, mert annyit az eredeti EDP érdemel, és ez annál azért jobban sikerült.
Az összes L'Interdit verzió közül nekem a legújabb, Rouge tetszik, és látom, rajtam kívül még másoknak is. Én örülök, hogy az végre müködik rajtam, és eszembe se jut magamra venni a "tipikus vörös rúzsos, vörös körömlakkos, cicaszemüveges öregasszony" jelzőt, amit ott, valaki véleményében olvastam. Akinek nem inge...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 1.

Qwerty

2021. augusztus 24.

Amennyire bejött az alapillat, annyira nem jön be egyik másik sem. Rá kellett jöjjek, hogy csak és kizárólag kékszőlőlés-meggyes adalékkal tudom elviselni ezt az émelyítő alapillatot, ami mindegyiknek sajátja. Azt viszont szeretem, de kizárólag télen, negyed fújásnyi mennyiséget adagolva. Különben belepusztulok abba is.
Ez is émelygős, vaníliás, pacsulis tubarózsa, nem is tudom mit vártam a szezámtól, de meglepett, hogy csak súlyosabbá, tömörebbé tette az amúgy sem könnyed alapot. Nem mertem egy egész fújást ebből sem magamra küldeni, de így is elég volt egy fejfájáshoz. Rossznak ennek ellenére nem mondanám, az excentrikus kategória erős darabja, számomra sajnos rosszullét.
Nagyon remélem, hogy a "csak ötöt fújtam reggel, délben frissítek, ki nyitogatja az ablakokat állandóan?"-kolléganő sosem fogja felfedezni magának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Kicsimoomin

2021. július 30.

Az anyaillat a szívem csücske, szeretem. Ez a változat elsőre tejberizs, tömény tejberizs. Szerintem a szezám miatt alakul így rajtam, aztán leszárad és egy üvegéhez abszolút passzoló, fekete döggé változik.
Többször próbáltam, közben leszoktam a csak édes illatok használatáról és most már kétség nem fér hozzá, jönni fog velem haza. Tetszik, mélysége, tartóssága van. Nem lineáris, játszadozik az orrokkal. A leszáradás utáni kissé férfias fűszeressége rabul ejt. Meglepő, számomra van egy kevéske idő a felfújásos tejberizs és a leszáradás között, amikor a Dior Addict rémlik fel az agyam legmélyén. Férjem érezte ki ebben a tejberizst, a Dior Addict számára hosszan érezhető tarhonya illat 😄 ehhez érdemben nem szeretnék semmit hozzáfűzni, jobb a békesség meg amúgy is szeretem őt :D

5 csillag, akárcsak az anyukájának is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

5 csillag, akárcsak az anyukájának is!

Nemtudoommm

2021. június 17.

Nem értem azokat akiknek túl sok vagy éppen túl intenzív (nem kell belőle annyit fújni) éppen ez a lényege a parfumoknek. signature illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

Bridge29

2021. május 21.

Szerintem inkább téli illat. Fellelhető benne az anyaillat ,de nem olyan egyedi, ez egy vaníliás kicsit számomra tucatillat,de nagyon finom . ettől függetlenül nagyon tetszik. Tartóssága közepes. A fekete üvege sztem kicsit túlzás, én inkább egy sötét narancssárga üveget tudnék elképzelni hozzá. A fekete Üveghez szerintem nem elég nehéz és karakteres. Összességében 4*

Update1:
Végül annyira megtetszett magamon és főként a leszáradása ,ami kicsit maszkulin hogy beszereztem belőle egy nagy üveggel. Jelenleg terhes vagyok és azért is tetszik ennyire ,mert most nem nagyon megy a parfümviselés ,de ő nem bántja az orrom szinte egybe olvad velem nem is érzem 🙂 jah és mégis jól áll neki a fekete üveg 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Update1:

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.