Givenchy

Ár:   35 760 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. szeptember 30.

Ár:   35 760 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Fejjegy: bors

Szívjegyek: citrusvirág, tubarózsa

Alapjegyek: bőr, szezám, vanília, pacsuli, vetiver

Ár: 2400 ft p.val , Eladó: Lina6
Állapot: 5/4 ml, Helyszín: St, fizetés: Banki ut
Givenchy L'interdit Intense EDP 10 ml
Ár: 3500postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után posta

dorci993

2020. október 27.

Egy meglehetősen depresszív és labilis lelkiállapot hajtotta impulzusvásárlás után került a polcomra. Mivel nem igazán gondoltam át hogy megvegyem-e, papíron viszont elképesztő volt az illata,ráadásul Givenchy (a márka a szívem csücske), akkorát csalódtam később, amekkorát ritkán szoktam parfümmel. Ahogy nézem az illatjegyeket, mintha nem ezt a parfümöt vettem volna meg...milyen bőr? milyen szezám? bors meg pacsuli, tényleg? hol?
Rajtam egészen végig vaníliás tubarózsa, némi Orbit gyerekrágógumi felhanggal (talán a pacsulit érzem így?) Tartósnak tartós, azzal még Givenchy esetében soha nem volt gond, és minőségi is, de az illat maga, hát csalódás rajtam. Próbálkozom még azért, hátha kicsit majd sokoldalúbb tud lenni ha visszajönnek a tizenegykét fokok, egyelőre viszont legfeljebb 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Szanszi

2020. október 24.

Egyik legszebb illat amit mostanában éreztem. Annyira egyben van! Meleg, ultranőies, nagyon egyedi. Szinte simogatja a lelket...
Ez nem a kis fiatal lánykák illata. Ez egy 30-as vagány nő illata aki tudja mit és kit akar.
Az a kép jut róla eszembe amikor egy hideg és borongós őszi hétvégén kocsiba pattanunk a Szerelmünkkel és célba veszünk egy eldugott kis erdei faházikót, távol a világ zajától. Érzem az autó bőr üléseinek az illatát, a kis kandallóban a ropogó tűzifát, a hűvös erdőt... ahhh sajnos ez megvevős lányok! És brutális tartós, csodaszép illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

abodri

2020. október 21.

Istenem, de gyönyörű illat. Szeretem az anyaillatot is, amit érzem ebben a csodában is. Mindkettő nagyon tetszik. Ez talán egy kicsit krémesebb, nem annyira harsány, erős, mint a sima L'Interdit. szerintem 30+-os illat. Pasi őrjítő finomság. Végre egy olyan parfüm, ami nem követi a mai divathullámot. Kifújástól a leszáradásig gyönyörű.
Kicsit túlárazták.
Kettő van, az egyiket feltettem eladásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 21.

Kicsit túlárazták.
Kettő van, az egyiket feltettem eladásra.

Yeticica

2020. október 15.

Tyűazannya! Gondoltam a felfujas pillanataiban. Ez aztán a tubarózsa bomba! Szép, orrbafurakodós, kissé rágógumis tubirózsi illat, megidézve az általam rajongásig szeretett 90-es évek elejét (anyukám Poison-felhőjét, az Amarige-t és a többi nagyágyút).
Én boldogan elcsucsukeltem volna ebben a szép, fűszeres-viragos illat felhőben még egy darabig, enyhitve Petit Fracas -elvonasi tuneteimet, de nem tehettem sokáig, mert átvette a tubarózsa helyét egy mennyei krémes alap. Nekem hatarozottan az Addict sejlett fel lelki orrom előtt, amit ugyebár igencsak csipek, mivel mindenféle krémes illatra vevő vagyok. Bevallom, ha kőkemény szezámmag-szelettel csapkodnak, se tudnám meglondani, hogy ez a parfüm szezámmag illatú. Szerintem meg nem, és kész 😄.
Érdekes, hogy a pacsuli-vetiver kombó az üvegből sokkal hangosabban kiabál, mint a bőrömön, de ezt nem bánom, kicsit hanyagolom mostanság a pacsulit, pedig isteni illatjegy, csak nekem a krémes hatású illatokban nem tetszik (azt szeretem, ha friss, olyan földes-menrolos beütésű).
Ez az parfüm nekem kifejezetten alkalmi illat, valahogy hetkoznapokon saját magamon elnnem tudnám képzelni. Jó, tegyük hozzá, az én hetkoznapjaim mostanság az ovi-suli-peluslelőhelyek tengelyen zajlanak, szóval elég vad kontrasztot adna a kapucnis dzsekim és a belebújós tornacipőmmel szemben.
De, sose lehet tudni, még az is lehet, felciccentem egyszer a lidlibe menet 😁
5 csillag jár, mert egyedi, tartós, szépen megkomponált illat, ami tartalmat hordoz, közvetít ebben a talmi, illékony, kissé gerinchianyos világban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

De, sose lehet tudni, még az is lehet, felciccentem egyszer a lidlibe menet 😁

bugeyes

2020. október 6.

Mintám volt belőle, de nem fogom megvenni, mert valahogy a bőrömmel nem jó a kémiája. Akármennyire nem locsoltam magamra és keveset használtam, - mondjuk egy mintányi adagot nem is nagyon lehet locsolni :D - csúnyán fogalmazva, de úgyis "pofán csapott" az illata, engem és másokat is. Rajtam egy nagyon szúrós, tolakodó, fullasztó illata van, amitől sajnos engem és a környezetemet is a migrén kerülgette. Sajnálom, mert az illatjegyek alapján ígéretesnek tűnt, bár az is igaz, hogy amely illatokban bármilyen mértékben van valamilyen rózsa, az általában nem működik rajtam. Nem akarom emiatt nagyon lehúzni, mert attól, hogy velem nem kompatibilis, az tagadhatatlan, hogy minőségi termék mind kivitelezésben, mind pedig tartósságát és a szillázsát tekintve is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Vaslady

2020. szeptember 28.

Már az I'interdit, a parfüm is tetszett, azt meg is vásároltam. Nem csalódtam, tökéletes, finom tartós illat. Kíváncsi voltam erre a gyönyörű fekete üvegű szépségre is 😂. Fújtam is papircsikra, és férjem orra alá dugtam 😜. Neki a parfüm tetszett, de rá sem mondott nemet ❤️. Szintén egy kiváló minőségű illat, szuper tartósággal 👍. Mélyebb fűszeresebb, vaniliásabb olyan "téliesebb" változat. Hozza magával a családra jellemző tubarózsás alapot. Bevallom, hogy készülök vásárolni most téli illatot, de nem tudom még ki lesz a győztes, mert a Libre és az intense tesó is ígéretes, az Angel meg elvette az eszem 😜. Most itt neki, ennek a fekete gyöngy szemnek 5 csillagot adok, mivel tökéletesen van megalkotva ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Angelless

2020. szeptember 22.

Azt mondta az eladó a boltban, amikor a csuklómra fújta, hogy ez sokkal fűszeresebb, szinte éjszakai illat, és hogy hú, vigyázzak vele.
Én először tömény "karácsonyillatot" éreztem, mézeskalácsfűszer, egy kis fahéj, rengeteg vanília. Annyira nem volt veszélyes.
Aztán egy kis idő múlva előjött az ismert (és nagyon szeretett) l'Interdit-illat. Az a csodás tubarózsa! Ha a karomat megemelem, néha megcsap az az egy fújásnyi parfümillat, és nagyon tetszik, de még nem tudok elvonatkoztatni az anyaillattól, egyformának érzem a kettőt. Leszámítva hogy kifújáskor egy kicsit fűszeresebb és a szívillata jóval vaníliásabb, édesebb, mint a simáé.
Kíváncsi vagyok, be fogok szerezni egy fújóst, és megnézzük, hogy harmonizálunk.
Szillázs 5*, tartósság egyelőre 5* (mert még csak pár óra telt el :) ).

Update: az egyik legtartósabb parfüm amit valaha próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Szillázs 5*, tartósság egyelőre 5* (mert még csak pár óra telt el :) ).

Update: az egyik legtartósabb parfüm amit valaha próbáltam!

Wey1122

2020. szeptember 20.

Nem akartam újabb parfümre beruházni :) komolyan mondom. Persze meg kellett néznem az újdonságokat. Se az Eli Saab,Armani ,Lancome vagy az Yves Saint Laurent újdonsága nem fogott meg,ok a Chanel még nem láttam ! ( Mademoiselle Intense az egyik kedvencem) ,de annyi minden történt velem az utóbbi fél évben,hogy nekem ez kellett!
A Chanel Mad.Intense mellett a Givenchy L’Interdit Edp a másik nagy kedvencem!
L’Interdit Intense számomra azt a nőt szimbolizálja aki kiáll maga mellett és nem hagyja,hogy mások levegőnek nézzék! Intenzívebb ,mint az anya illat még tusolás után is éreztem! Ilyen se gyakran van! Szóval tartósság,intenzítás kipipálva! Engem kicsit az Estee Lauder sensuous Noir-ra emlékeztet az is eszméletlen tartós!
Aki nem szereti az intenzív illatokat az kerülje el,mert ő is egy vadóc!
Nem is kérdés maximális pontszám és a parfüm úton van hozzám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

A Chanel Mad.Intense mellett a Givenchy L’Interdit Edp a másik nagy kedvencem!
Aki nem szereti az intenzív illatokat az kerülje el,mert ő is egy vadóc!
Nem is kérdés maximális pontszám és a parfüm úton van hozzám!

Asianlover

2020. szeptember 17.

2020 szeptember: különös mòdon viselkedik rajtam ez a parfüm, bőrön nem, hogy èdesebb volna, de kifejezetten kevèsbè èdes, mint az anyaillat. Egy ilyen "sötètebb", fűszeres jellege van. Örülök, mert tùl akartam adni rajta, mondvàn, hogy es nekem màr sok, de ìgy nem fogok!

2020. augusztus: papìrlapos szagolgatàs alapjàn 5 pontot adok. Egymàs mellè tettem az Edp-t, Edt-t ès az Intense verziòt, nekem mèg mindig egyèrtelműen az Edt a kedvencem. Ez az ùj verziò a legèdesebb - pedig a màsik kettő sem nevezhető èppen friss illatnak - nekem màr tùl èdes is, bàr az ingerküszöböm elèg alacsonyan van. Nagyon màsnak tűnik, mint az anyaillat, legalàbb 8 òràn àt, amìg el nem èrtem a leszàradàsig, vakteszten nem jutott volna eszembe az eredeti L'Interdit. Krèmesen èdes, valòban pirìtott szezàmmag èrezhető benne, nagyon kellemes meleg-èdes-fűszeres, minősègi tèli illat. Tartòssàg ès hatòsugàr felèr az eddigiekhez, tehàt durva :) Kìvàncsi leszek az ideje intense dömpingre, de egyelőre erre az illatra bàtran ràmondom, hogy biztonsàgos vàlasztàs lehet karàcsonyra 35 èv feletti, igènyes hölgyek rèszère.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

szeliger

2020. szeptember 14.

Más mint a L'Interdit, ezúttal szerencsére, mert az eredeti illat kevésbé jön be nekem, ez az újdonság sokkal jobban. Jó választás lehet a hűvösebb napokra, bár még majd tesztelni kell, hogy a hidegebb időben is ilyen szépen illatozik-e. Most rajtam az illat sok-sok vanília, elegendő pacsuli és finom virágok keveréke. A hatósugár bő méteres, messziről érezni, a tartósság is kifogástalan.
Markáns, magában is erős illat, a vonásaiban a mai trendnek megfelel. Napközben is biztonsággal hordható, de csak óvatosan a fújkálással, könnyen túl sok lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral