Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve:1988

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatösszetevők: narancs, galbanum, lonc, jázmin, ámbra, t.moha, rózsafa

MesMess

2020. július 17.

Nekem ez nem zöld egyáltalán; inkább egy poros, száraz édeskés illat. Szerintem a neve találó. Abszolút nem nekem való, de jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

bbrilona

2017. augusztus 7.

A Givenchy III-at meg sem közelítette, így ebből, csak egy üveggel használtam el. De azért ez is egy finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.