Givenchy

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   24 990 Ft

bibi24

Vaslady

2018. november 17.

Tavaszi,könnyű illatnak mondanám.
Rózsás illat,szappanos beütéssel,sőt egy bizonyos rózsás szappan jut róla eszembe még gyerekkoromból.
Újat nem hozott a nap alá,és egyediséget sem.
Egy Givenchytől azért többet várnék...
Vannak a divatháznak illatai,amikért rajongok,de sajnos vannak gyengécskék is...de ez minden divatháznál megfigyelhető.
Szóval tavasszal újra próbálom a kis mintám,addig meg a dobozba pihenni.
Sajnos nem találom benne magam,nem én vagyok,nem az enyém....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Tavaszi,könnyű illatnak mondanám.
Újat nem hozott a nap alá,és egyediséget sem.
Egy Givenchytől azért többet várnék...
Szóval tavasszal újra próbálom a kis mintám,addig meg a dobozba pihenni.
Sajnos nem találom benne magam,nem én vagyok,nem az enyém....

Burya

2018. január 16.

Érdekes, rajtam az égvilágon semmi szappanos beütése nincs, sőt meglepően friss, gyümölcsös rózsa illat, az anyaillatnál és flankereinél megszokott szirupos édesség nélkül. Papíron csak szimplán "zöld" rózsa volt, szárával, levelével, de a bőrömön előjött valami hihetetlenül finom, üdítő, fanyar bogyós gyümölcs, de nem szeder, ez egészen biztos, mert az édesebb. Esküdni mernék, hogy ribizlit érzek benne. Hazaérve rögtön utána néztem és meglepve láttam, hogy az összetevők között csak a szedret említik... és hogy szinte mindenki szappanosnak érzi. Hmm... talán a szerencsés bőrkémia a titok nyitja. :) Összességében nem egy korszakalkotó illat, hiszen régen feltalálták már a spanyol viaszt, de a hozzám hasonlóan megszállott rózsaimádóknak minimum egy próbára ajánlanám. Rajtam meglepően tartós is, még másnap is éreztem. Megvenni nem fogom, mert már annyi illatom van itthon, hogy lassan Dunát lehet velük rekeszteni, de az "egyszer majd" listámon biztos helye van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Sultana

2016. március 31.

Nagyon üt benne a rózsa! A szappanos hatás miatt mínusz egy csillag, ha ezt kiküszöbölték volna, akkor benne lenne a Best Of-ban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

HDR

2016. március 20.

Tök átlagos szappanos virágillat mindenféle karakter nélkül. Egyszerűen csak úgy van. 2 csillag, mert legalább nem akarom lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

vanillacaramella.sweet

2015. szeptember 6.

Finom rózsás, pici gyümivel. Kár,hogy szappanosodik. Kellemes illat,szép üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Finom rózsás, pici gyümivel. Kár,hogy szappanosodik. Kellemes illat,szép üveg.

nyarigabi

2015. február 24.

Újabb szappanos rózsaillat, mennyire eredeti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

Újabb szappanos rózsaillat, mennyire eredeti.

senskin

2014. október 30.

Nagyon lágy, finom női illat. Romantikus, babás, és álmodozós hölgyeknek, akik néha elkalandoznak a hétköznapok szürkeségéből egy olyan álomvilágba, ahol a friss, rózsákkal és bájjal övezett hely létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

bartamarcsy

2014. május 19.

Ma voltam a douglasba,és kíváncsiságbólna csuklómra fújtam.Először egyszerűen csak egy könnyű,nyári virágos illatot éreztem,majd később rájöttem,hogy megtaláltam a nyári illatomat.Hihetetlenül finom és nőies.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

Csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.