Gladoil

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   nagykereskedések, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   nagykereskedések, bioboltok
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Arcra és teljes testfelületre egyaránt használható. Víztaszító összetétele biztosítja, hogy izzadáskor, fürdéskor is a bőrön marad.

random

2019. június 12.

amindenit... egy alkoholmentes 50-es fényvédő, ami tökéletes smink alá (eskü könnyebb, mint az éjszakai krémem - majdnem a nappalinál is), és a szomszéd kisboltban kapni? ráadásul ilyen áron? nagyon remélem, hogy elég lesz a földközi tengernél is...
amúgy a parfümnek, meg a mineral oil-nak annyira nem örülök. de az illata nem zavaró, a paraffin meg nem szokott annyira gondot okozni, ha nem használom mindennap. meg aztán úgysem fogok mindennap sminkelni a nyáron, ezt meg csak a smink alá való fényvédőnek vettem. hamar beszívódik, olyan selymes-matt hatása van, egy picit érzem a bőrömön de nem fullasztóan. még akár primernek is elmegy... de hogy hosszútávon milyen lesz, arról majd csak később tudok nyilatkozni. egyelőre elégedett vagyok vele.

up: hál'istennek a fórumért... ezek szerint mindkét fényvédő összetevője fotoinstabil. az így nem kóser, de nagyon nem... talán megpróbálom összekeverni a sundance anti-pollution 50-essel, de csakis irodás napokon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Ennie86

2018. augusztus 26.

Ugyan nekem a 30-as faktorú van meg ebből a márkából, de szerintem hatásra nem sokat különböznek. Testes kis krém, ennek ellenére hamar beszívódik. Az én extra fehér bőrömet jól védte a naptól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

rose

2017. november 4.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban: az összetevőivel nem vagyok maradéktalanul elégedett, de miután egyszerűen nem találtam olyan alkohol- és illatmentes 50-es fényvédőt, ami ne folyt volna le az arcomról, megvettem ezt. Az állaga nyárra tökéletes, szó szerint beszippantja a bőröm, és egy álom volt rá sminkelni, a 40 fokos hőségben is szupertartós volt vele az alapozóm. Egyszer aztán elkezdett kukacosodni, morzsálódni az arcomon, ekkor félretettem. A téli hónapokban primerként használom az orromon és az államon, ahol a legkönnyebben lekopik az alapozó, erre nagyon szuper. Összességében van még mit javítani rajta, de ezért az árért elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.