GlamOriginal by Nature

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybug42, Módosítva: 2019. november 21.

"A GlamOriginal krémceruzája, ami egyszerre tus és szemceruza, vegán alapanyagokból készült, állatkísérlet nélkül fejlesztett termék, melyet a legérzékenyebb szeműek is bátran használhatnak. A maximális színhatásért feketeoxidot adtunk hozzá nagy mennyiségben, így garantáltan a helyén marad egész nap, kiemelve tekintetedet. Kókusz- és ricinusolaj is került bele, ez utóbbi közismert szempillaápoló tulajdonságairól. Ha egyszer kipróbáltad, mindig  a krémceruzához fogsz nyúlni, ha hangsúlyosabb szemet és igéző pillantást szeretnél elérni. Kis ecsettel csomagoltuk, hogy könnyű legyen bánni vele. A termék nem csak natúr, de kézzel készült."

Ár: 1790Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Katouche

2020. augusztus 18.

Szintén a boxból ismerem és használom. A "szemhéjtus" elnevezés maximum a felvitelre vonatkozhat, tusnak nem igazán tus. De "szemceruzának" kiváló: az ecsettel kihúzom a szemem és kész is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Csobanka

2020. április 21.

Én is a dobozból ismertem meg ezt a terméket. Ezelőtt lorálos tust használtam. Ez sokkal világosabb de könnyen lehet vele dolgozni és felfestés után nagyon szép volt az eredmény. Azonban ezután következett a fekete leves: a nap végére már mindenhol volt a tusból csak ott nem ahova kentem. Többször próbálkoztam vele, majd elővettem a loreálosat, aminek még jó volt a szavatossága és láss csodát, az is elkenődött nap végére...
Tehát a gond nem a glamossal volt, hanem a valóban megváltozott bőrömmel, ami extra zsíros lett az elmúlt 0,5-1 évben.

Egypróbát megér, nem a loreálos szuper fekete de jól lehet vele dolgozni. Mindannapi csillogáshoz megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Faustine

2020. március 7.

Én is Krémmánia Boxban kaptam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokféle tussal próbálkoztam régebben, de egyik se vált be, mindig azt gondoltam, hogy én vagyok az ügyetlen, de ezzel a termékkel nagyon szép, vékony tusvonalat tudok még én is húzni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Irudi

2020. január 2.

Beauty Boxban jutottam hozzá.
Nagyon tetszik az ecset, praktikus, és használni is könnyű.
Több rétegben/vastagabban kell felvinni, különben úgy néz ki, mint egy elhalványult sminktetoválás.
A tartóssággával viszont nem vagyok megelégedve, néhány óra után vagy a szemhéjamra kenődött, vagy egyszerűen eltűnt.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Beauty Boxban jutottam hozzá.
Nagyon tetszik az ecset, praktikus, és használni is könnyű.
Nem fogom újravenni.

Bozizu

2020. január 2.

Krémmániás boxban vettem és nagyon megszerettem. Korábban valamiért sosem volt ecsetes zselés tusom, inkább tusfilceket, szemceruzákat használtam. Szerintem a végeredményt tekintve nincs olyan óriási nagy különbség, nem hinném hogy bárki meg tudná mondani, hogy mivel van kihúzva az ember szeme, ez inkább csak játék, egy kis változatosság. Én ezzel is szépen meg tudom rajzolni magamnak amit szeretnék, de szerintem nekem rááll a kezem ezekre a dolgokra (na ja, az ezer éves rutin). Amit viszont kiemelnék, az a tartóssága, pedig eddig még egyszer sem raktam alá alapot, mégis figyelemreméltóan sokáig fent marad változatlan formában. Bevallom, volt hogy nem szedtem le alvás előtt és reggel ugyanolyan érintetlen volt mint mikor felkentem. Mattra szárad egyébként, és pont ideális idő alatt, vagyis nem köt meg azonnal, lehet korrigálni, építgetni. Picit lehetne intenzívebb fekete a színe, de ez ízlés kérdése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Viki9727

2019. december 21.

Nem tudok egyáltalán tusvonalat húzni, de ezzel a termékkel és az ecsetével sikerült. Szerintem lehetne sötétebb, annyira nem fekete. Viszonylag sokszor kell belemártani az ecsetet, tartósnak annyira nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Honeyhair

2019. december 17.

Szeretem az ilyen típusú tégelyes, ecsetes szemhéjtusokat, de ez most messze nem az igazi. A szerkezete praktikus, az ecset jó, a festék könnyen kenhető, de a színe nem fekete, hanem sötétszürke (grafitszürke), és hiába viszek fel több réteget, megszáradás után ismét szürkéssé válik. A másik, hogy nehezen szárad, és a felső szemhéjamon leképezi a saját tükörképét. Az általam eddig használt tusok okán nagyon rövid, kb. egyperces száradási időhöz vagyok szokva, így furcsa és zavaró, hogy még 2-3-4 perc elteltével is feltapad a felső szemhéjamra, tönkretéve ezzel a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

mazloildi

2019. december 10.

Én is a BeautyBoxból jutottam hozzá, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Valóban nem mélyfekete a hangsúlyos sminkekhez, de hétköznapokra tökéletes a színe szerintem. Még nem volt sosem ecsetes szemhéjtusom, mégis könnyen tudok szép vonalat húzni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

vocy

2019. november 28.

Krémmánia boxban érkezett meg és így meglett életem első szemhéjtusa. Bevallom teljesen gyakorlatlan vagyok ebben a témában, így este kipróbáltam, könnyen fel tudtam kenni, szépen le tudtam mosni, így ma jött az éles teszt. Reggeli rohanásban is könnyen tudtam egy kis vonalat húzni vele, teljesen gyakorlatlan kézzel is egyszerű volt használni. Egész nap a helyén maradt, nem kenődött el. Azt kell mondanom nagyon elégedett vagyok vele. Kezdőknek is ajánlott, praktikus kis darab :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

laruci

2019. november 28.

Krémmánia boxban kaptam. Tényleg kicsit nehézkes vele dogozni. Nem veszi fel az anyagos. Többször kenegettem az ecsetre mire valami meglátszott hogy vonalat húzok.Lehet be kell járatni kicsit és ha már használtam jobban rátapad az anyag. Nem adom fel, mert nagyon tetszik a csomagolása. Praktikus, hogy a kupakjában van az ecset. Zseniális. Könnyen magával viheti az ember. Ilyen terméket kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate