GlamOriginal by Nature

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybug42, Módosítva: 2019. november 21.

"A GlamOriginal krémceruzája, ami egyszerre tus és szemceruza, vegán alapanyagokból készült, állatkísérlet nélkül fejlesztett termék, melyet a legérzékenyebb szeműek is bátran használhatnak. A maximális színhatásért feketeoxidot adtunk hozzá nagy mennyiségben, így garantáltan a helyén marad egész nap, kiemelve tekintetedet. Kókusz- és ricinusolaj is került bele, ez utóbbi közismert szempillaápoló tulajdonságairól. Ha egyszer kipróbáltad, mindig  a krémceruzához fogsz nyúlni, ha hangsúlyosabb szemet és igéző pillantást szeretnél elérni. Kis ecsettel csomagoltuk, hogy könnyű legyen bánni vele. A termék nem csak natúr, de kézzel készült."

Ár: 2000 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: kacsa66
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm
Ár: 1500 Ft , Eladó: Fanni31
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Árpád híd, Lehel tér vagy Nyugati pályaudvar
mazloildi

2019. december 10.

Én is a BeautyBoxból jutottam hozzá, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Valóban nem mélyfekete a hangsúlyos sminkekhez, de hétköznapokra tökéletes a színe szerintem. Még nem volt sosem ecsetes szemhéjtusom, mégis könnyen tudok szép vonalat húzni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

vocy

2019. november 28.

Krémmánia boxban érkezett meg és így meglett életem első szemhéjtusa. Bevallom teljesen gyakorlatlan vagyok ebben a témában, így este kipróbáltam, könnyen fel tudtam kenni, szépen le tudtam mosni, így ma jött az éles teszt. Reggeli rohanásban is könnyen tudtam egy kis vonalat húzni vele, teljesen gyakorlatlan kézzel is egyszerű volt használni. Egész nap a helyén maradt, nem kenődött el. Azt kell mondanom nagyon elégedett vagyok vele. Kezdőknek is ajánlott, praktikus kis darab :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

laruci

2019. november 28.

Krémmánia boxban kaptam. Tényleg kicsit nehézkes vele dogozni. Nem veszi fel az anyagos. Többször kenegettem az ecsetre mire valami meglátszott hogy vonalat húzok.Lehet be kell járatni kicsit és ha már használtam jobban rátapad az anyag. Nem adom fel, mert nagyon tetszik a csomagolása. Praktikus, hogy a kupakjában van az ecset. Zseniális. Könnyen magával viheti az ember. Ilyen terméket kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

szg05

Krémmánia boxban kaptam, sajnos nem vagyok elégedett vele. :(
Szép vonalat húzni vele elég nehézkes, illetve a színét tekintve sajnos nincs meg az a mély fekete szín, amit én szeretek és megszoktam a többi terméktől amit használok, inkább sötétszürkének mondanám az eredményt.

Még egy próbát adok majd neki a későbbiekben, amikor több időm lesz kipróbálni, de a sietős reggelekre sajnos nem lesz jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

Krémmánia boxban kaptam, sajnos nem vagyok elégedett vele. :(

Hidratálók: Magnesium Stearate