Glossier

Ár:   $12   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2016. május 13.

Ár:   $12
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hosszantartó hidratálást biztosító multifiunkcionális krém antioxidánsokkal és természetes emollientekkel. A sűrű, viaszos textúra ott marad, ahova tesszük.

noavedon

2021. január 25.

Na jó, akkor majd én megírom az igazat: nem igazán hidratál, drága, és azon kívül, hogy mutogassuk, másra nem nagyon jó. Először is: van benne egy csomó petróleum, ami csak ül a számon, de nem szívódik be, utána meg rögtön a ricinusolaj jön az összetevők között, na és ezek pont nem jók se télen a hidegben, se a szélben. Hidegben amúgy rettentően megkeményedik (zsebben, táskában), alig lehet használni, melegben viszont olvad, mint a fene, úgyhogy egy-egy csavaráskor simán kifolyhat a tartalom fele, ha nem vigyázunk. A cherrys talán a legjobb, mert van egy kis színe, de igazából nem több, mint egy túlárazott vazelin. Ennél sokkal jobb ajakápolók vannak fele ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Veronika8614

2020. június 8.

A csillamos verzio volt meg, en nagyon nem szerettem, iszonyu szepen mutatott a szajon, imadtam ahogy kinez, viszont az ize zavart, edes volt, nekem zavaroan.
Illata nekem a sutibaba illatot juttatta eszembe, szeretem, de igazabol en nem akarok illatot az ajakapolomban.
A legrosszabb, hogy engem egyaltalan nem hidratalt, ugyhogy nem is vettem ujra.
Ha jol emlekszem 6 honap a lejarati ido, persze nem fogyott el addigra, es egyszercsak az edes ize keseru lett, ugyhogy ki kellett dobjam. Ha valaki hasznalt mar koromragas elleni keseru koromlakkot, hat ahhoz tudom hasonlitani, olyan ize volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

A legrosszabb, hogy engem egyaltalan nem hidratalt, ugyhogy nem is vettem ujra.

humankind

2020. június 8.

hidratálásban nem kiemelkedő, de én szeretem az illatát is meg valahogy az egész termékkoncepció tetszik. nekem a classic van meg, de szívesen vennék egy cherryt is a szín miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

csillag7

2020. február 9.

Egy Londoni út során ugrottam be a Floral street-i üzletbe és beszereztem egy triót: Mango, Coconut és Rose balm dot comot. Az illatuk egészen valódi és nagyon kellemes. A korábbi hozzaszolokkal ellentétben az én cserepes ajkaimat nagyon jól hidratalja. Valóban megkeményedik a tubus tartalma hideg időben, csak remélni tudom hogy nyáron nem fog túl folyekonnya válni, de nekem eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

raczova

2019. március 19.

A hidratálás elég gyenge, talán a cherry éri meg a legjobban, az legalább ad egy szép halványpiros színt, de sokkal jobb ajakápolók vannak párszáz forintért... persze ehhez kap az ember egy cuki csomagolást meg a #glossiergirl vagyok életérzést😅 úgyhogy nincs szívem lepontozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

flora880912

2018. október 9.

Egyet kell értenem bmesivel. Marketing ötös de maga a termék nem nagy show sajnos. Ettől függetlenül imádom ezt a műcseresznye izt és illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

bmesi

2018. szeptember 23.

A cherry és a mint "íz" van meg, nagyon kellemes őket használni, csodaszép a csomagolásuk, de a hidratáló értékük azért nem ér fel mondjuk egy carmex-hez. Szeretem őket, mert szépek, fényesek az ajkaim tőlük, ha amúgy is megfelelően hidratáltak, de például télen nagyon kevés lenne. Ennyi pénzért ez nem kaphat öt csillagot, de attól még továbbra is szeretni fogom őket és tuti kipróbálom az összes félét! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.