Golden Rose

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Otilia, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2090 Ft

Teljes fedést biztosító, tartós matt finisű, súlytalan textúrájú folyékony ajakrúzs

• krémes textúra
  • E-vitaminnal és avokádó olajjal dúsítva
  • puha, rugalmas érzetet hagy az ajkakon

Ár: 2090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 ft , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után posta/Foxpost
Klau16

2019. július 4.

Nagyon tartós, pigmentált szín. Kicsiz szárít, de belefér :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Nagyon tartós, pigmentált szín. Kicsiz szárít, de belefér :)

BiankaV

2019. január 14.

Ár érték arányban az egyik legjobb választás. Tartósságra szerintem megfelelő, étkezés után egy kicsit korrigálom és egész délután a helyén marad utána. Kicsit száraz érzet viselni az ajkakon de nem szárítja ki utána. Még egy vörös árnyalatot tervezek beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

rekas

2019. január 12.

Pigmentált és tényleg hosszan tartó. Nyilván egy zsíros/olajos étel hoz le a színéből, de könnyen korrigálható utána is.
Nekem négy árnyalat van meg belőle, mindegyiket nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nekem négy árnyalat van meg belőle, mindegyiket nagyon szeretem.

ktimea

2019. január 12.

Könnyed rúzs, szép színei vannak, az egyik kedvencem, kicsit kiemeli a cserepes ajkakat, ezért nem árt felkenés előtt hidratálni, egész napi fennmaradásához 2x kell kb újból felvinni, de igazából ha valakit ez nem zavar nagyon megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Rekka86

2018. szeptember 27.

Tartós és nem szárítja a számat. Könnyen felvihető:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Tartós és nem szárítja a számat. Könnyen felvihető:)

Sundelion33

2018. augusztus 13.

Nem tűnik rossz rúzsnak, de sajnos nem nagyon találtam el a színeket, amiket rendeltem, valahogy swatchokon máshogy néztek ki. Belülről kezd kopni, nem is igazán festi be ott, és felragad a fogaimra. Hamar beleül a ráncokba, ezt annyira nem szeretem a matt rúzsokban. Az illata édes, néha kellemesnek érzem, néha pedig furának.
Talán kipróbálok még más színt belőle, hátha beleszeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Talán kipróbálok még más színt belőle, hátha beleszeretek.

pindurmau

2018. augusztus 6.

még Törökországban vettem a 10-es árnyalatot, akkor lilás volt a hajam, így jól állt, azóta szőke vagyok és nem hordtam egy ideje, úgyhogy majd up datelem, milyen érzés is viselni, de azt tudom, hogy imádtam..na meg akkoriban kíváncsiságból vettem egy hasonló árnyalatú Jeffree Star rúzst a sagittarius..na hát ez harmad annyiba kerül, és még jobb is ez megmaradt. legszívesebben szereznék még be! Volt egy mini, talán 11-es árnyalat is de végül a barátnőmnek adtam, sztem nagyon jó kis árnyalat volt és hiányzik is, de barátnőm is szereti :) arra emlékszem hogy a török zsíros kaja tönkre tette, de az olyan olajos volt, hogy ihajj szóval ez sztem nem kifogásolható.
szépen lehet felvinni, kellemes illatú, textúrája olyan krémes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

szépen lehet felvinni, kellemes illatú, textúrája olyan krémes

B3tt1

2018. április 22.

Egy lilás árnyalat van meg ebből a rúzsból, emiatt nem sokat használom, de egyebkent a tartóssága nagyon szuper, lehet beszerzek majd egy másik árnyalatot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

LauuKovacs

2017. július 28.

Ma próbáltam ki először. A 24-es árnyalat van meg, ami a számon elég barnás és sötét bár megdicsertek hogy jól áll én meg annyira nem baratkoztam meg vele. Pinkpandarol rendeltem így elég nehéz volt eldönteni a színt hiszen nem tudtam kipróbálni. Összességében egy erős 4* mert az tény hogy az evést nem bírja, bár nem vészesen kopik inkább csak bevul viszont elég száraz érzés, nagyon mattra szárad és hamar, viszont ezért az árért akkor inkább már vagy a Lovely vagy pedig az Avon ill. a Trend it up-ra szavazok. Több árnyalatot szerintem nem szerzek be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Kakao

2017. július 25.

Nem tudok rá rosszat mondani! Csodaszép színekben kapható, illata jó, evést és ivást állja, SZUPER TARTÓS! Lehetetlen eltávolítani! Hiába próbáltam micellás vízzel, szappannal vagy arclemosó géllel... ott maradt! Talán ez egy kicsit a hátrány! Az ára nem nagyon tetszik! Lehetne olcsóbb de végülis megéri! 🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.