Golden Rose

Ár:   790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   10,7 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Könnyű felvitel, könnyű eltávolítás
  • Ragyogó és tartós manikűr akár 7 napon át

Kori

2017. november 10.

A 21-es piros színű gél hatású lakkjával együtt vettem, bár inkább a többi, más típusú Golden Rose lakkjaimhoz használom fedőlakként.
Az állaga egy kicsit sűrű, olyan szirupos, így arra kényszerülök, hogy 3 ecsetvonással el is intézzek egy körmöt, többnél már elkezdi felszedni az előző (megszáradt) réteget.
Sajnos az enyémnek az ecsete hibás, kicsit ferde és 1-2 szál hosszabb volt, kiálltnak a többihez képest, és bár ezt orvosoltam, a ferdeségét nem merem korrigálni, valószínűleg csak rontanék a helyzeten.
A száradási ideje átlagos. Fényes, nem szárad kopogósra. Nagyjából 3 napig bírják vele halandó körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

drszoszi95

2017. szeptember 27.

A legjobb fedőlakk, még vastag rétegben felkenve is hamar megszárad, nem lesz benyomatos, gyűrödött vagy karcos. Szép fénye van és szuper-tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

gardosivi

2017. augusztus 9.

Az első olyan top coat, ami vitathatatlanul bírja egész héten. Könnyű felvinni, pillanatok alatt megszárad, így az sem baj ha a reggeli rohanásban kell használnom és utánna soha nem lett még karcos vagy ilyen kis megnyomódott a körömlakkom. Csodaszer csodás fénnyel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)