Golden Rose

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   online, Nailland

Ár: 200ft/db , Eladó: mariann33
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó
Timitami

2019. február 18.

Szuper kis körömlakk ez, egy és két rétegben is szépen fed, fedőlakkal is szép és tartós, nekem 2 rétegben fedőlakkal másfél hetet is kibír. SZeretem az ecsetjét is, könnyű vele felvinni. Az ára pedig fantasztikus, ehhez a minőséghez képest nagyon is kedvező az ára, tervezek több színt venni belőle, egyelőre egy piros van, amivel nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.

alea

2019. február 4.

Nagyon könnyű szép egyenletesen felvinni, egy rétegben is nagyon jól fed, tartós, több nap után is csak minimálisan jött le a festék itt ott. Az ára is nagyon jó! 5/5 minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

andi1216

2018. február 15.

Több színem is van, mindegyik nagyon nagyon jól fed, tartós, könnyű vele dolgozni. És az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

hdia

2017. október 28.

Tartós, szép fénye van, gyorsan szárad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Tartós, szép fénye van, gyorsan szárad! :)

Kori

2017. október 28.

123-fényes sötétpiros, 78-fényes,rosy nude kicsi karamellás beütéssel, 28-fényes, sötét bogyós-lilás színeket vettem egy éve, sajnos az utóbbi, amit a legtöbbször használtam mostanra beszáradt, és lassan a másik kettőre is ez a sors vár. Alaplakkal, két rétegben, és fedőlakkal nagyon szépek, kicsit lassan szárad, és sajnos ebben a formában sem túl tartósak. Nekem 3 napig tartanak, ami nem feltétlen gond, de nem mindig akarom ilyen gyakorisággal újralakkozni a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

crazy724

2017. október 25.

Szeretem, mert baromi gyoran megszárad, és egy rétegben is szépen fed, ráadásul baráti az ára is. Utálom az applikátorát, szélesnek elég széles, de baromira tömött, sok festéket felvesz, én csíkozás nélkül képtelen vagyok felvinni a festéket a körmeimre, ráadásul sikerül egy selejtes darabot beszereznem, aminek a sörtéi össze-vissza voltak vágva, egyik hosszabb volt, mint a másik, szóval ezzel lehetetlenség dolgozni. Első körben fedőlakk nélkül használtam, háááát, a második nap már durván lekopott, vállalhatatlan volt. Második körben fedőlakkal használtam, az 5.napon kezdett kopni, de még mindig vállalható a festés. A festék csak kopik, nem pereg, pattog, nem töredezik meg, a színek nagyon szépek, a választék is széles, plusz könnyen lemosható. Ha az applikátorától eltekintek, azt mondom: csodalakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Amadea

2017. szeptember 21.

Ha választani lehetne egy L'Oreal és egy Golden Rose lakk között, az utóbbira szavaznék. Olcsó, szép színekben lehet kapni (óriási a választék), az ecsetük pont megfelelő (lapított, széles, de nem autósztráda méretű), krém finisben általában ezt a márkát választom. A nosztalgia is köt hozzá, a Naillandnél egy GR lakk volt az első, amit megvettem (aztán elszabadult a pokol:D). Ennek van már vagy három éve, de a lakk állaga nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

florcsiii

2017. szeptember 18.

Nálam benne van a top3 legjobb körömlakkjaimban. Nagyon olcsó, könnyű vele dolgozni és 4-5 napig simán fent marad hibamentesen. Eddig csak a corvin plázás Müllerben találkoztam velük, de megéri megtenni értük a túrát. Ja, és nagyon könnyű őket lemosni is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Mizuka

2017. április 22.

Már két színt is beszereztem belőle, mert egyszerűen az egyik leggyorsabban száradó lakknak bizonyult. Gyönyörű színekben kapható, vannak nagyon különleges árnyalatok is. Két rétegben fed tökéletesen és akár 4-5 napot kibír, ahogy a többiek is írták. Pedig nem kimélem a körmeimet. :-) Akkor sem pattog, csak a vége kezd el lekopni. Szerintem nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Sisszy

2017. április 18.

Több szín van meg belőle és egy szín (72-es árnyalat, púderrózsaszín) kivételével jól teljesítenek. Az áruk kedvező, az ecset kialakítása számomra megfelelő és az állaguk is jó. Átlagosan 4-5 napot bírnak, mosogatással. :) Árnyalattól függ, de 2-3 rétegben szoktam felvinni őket. Szerintem a sötétebb árnyalatok tartósabbak (megvan a 19-es türkiz és a 149-es barna még), kevésbé pattognak le. Viszont a világosabbak (a fent említett 72-es és a 01-es, ami egy gyöngyházfényű) hagynak maguk után kivetnivalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol