Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex/férfi illat - egzotikus illat

Különleges egzotikus illat férfiak számára. Összetett növényi olajok és gyanták keveréke, mely visszaadja az eredeti ámbra illatát.

Ár: 1200 + posta , Eladó: Amacsek
Állapot: teli, Helyszín: Biatorbágy, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

molnardokigergely

2016. május 20.

Keleties illat citromal, leginkább egy füstölőre emlékeztető, olaj állagú parfüm. Az illattartása meglehetősen gyenge, az összetevők viszont jó minőségű, természetes anyagok, így az ár érték arány korrekt! Ha a Hollán Ernő utcában járunk, ugorjunk be a Goloka boltba szaglászni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

x

2015. február 5.

A nyitány, noha nem rossz, csalódás volt. Noha szeretem a vietnami balzsamot és szivesen szaglászom is, de amikor egy Amber nevű olajat veszek, akkor nem erre a kenőcsre fizetek be. Sebaj, gondoltam, nem az, amit a neve igér, de ezt is szeretem. Elég viszont pár percet várni, és a frissesség elillantával kinyilik egy csodás keleties fűszeres kavalkád. Nem a sötét, füstös, édeskés gyanta, de egy nagyon érdekes interpretációja a témának. Az "amber" mint olyan amúgy se létezik mint illatjegy, hanem fantáziajegy, amelyet itt frissebben, vietnamibalzsamosabban alkottak meg. Jár neki az öt pont tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil