Goloka

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2015. május 1.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex illat

A mennyei kék lótusz egy leheletnyi mandarin- és szantál eszenciával. Az egyik legritkább és legkülönlegesebb növény, melyet az ókori Egyiptomban és Indiában is szent növényként tiszteltek. Egyiptomi lótusznak is nevezik. Érdemeiben változatos. A képzeletet és a tudati síkot kitágító hatása miatt spirituálisan nagyon jelentõs. Enyhe nyugtató és a relaxációt segíti. Friss és balzsamosan simogató illata ugyanakkor eurforizál és afrodiziákumként is ismeretes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csikosmatyas

2016. október 1.

Ennek a parfümnek egyetlen problémája van :-) az hogy nem lehet szavakkal leírni azt a tisztaságú virágillatot amit ebbe az apró üvegcsébe rejtettek.
TÖKÉLETES. Gratulálok az alkotóinak

Nyáron többször is viseltem, és nagyon sajnálom, hogy a millió dicséret után amint megtudták hogy nem "menő márka" már nem is volt olyan csodálatos. Mindegy legalább megmarad az én titkos fegyveremnek :), nekem csak az illat számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

TÖKÉLETES. Gratulálok az alkotóinak

x

2015. február 5.

Tyű, tényleg gyönyörű. Mondanám rá, hogy kellemes, mert nagyon is az, de annál egyénibb, különlegesebb. Az eddig próbált Golokáknak mind van egy közös füstölős vonásuk, ez ebből sem hiányzik. Sosem szagoltam még lótuszt, de ez gyönyörű interpretációja, édeskés, de nyárra is tökéletes. Egzotikus. Az édes vaniliás tiarés trópusi nyári illatokra emlékeztet, de kókusz nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Suklaakeiju

2013. május 28.

Végigillatoltam az összeset egy boltban, és nálam messze ez viszi a pálmát. Nagyon finom, édes virágillata van, imádom. Nem tartós, viszont pici az üvegcséje (golyós), így magammal tudom vinni, és frissíteni a nap folyamán, vagy ha épp változik a hangulatom, akkor cserélgethetem is az illatokat. Gyorsan beszívódik, teljesen természetes, nemhogy nem mérgez, még ápol is. Felváltva használom a régi parfümömmel, mert úgy érzem, nem illik minden öltözékhez ez a "boszis" illatvilág, amit ezek a parfümök képviselnek.
Egy hete használom, eddig szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Egy hete használom, eddig szeretem. :)

vasmacska

2012. április 28.

Nagyon jó autentikus lótusz illata van, amilyet a lótuszos füstölőkben is érezni. Hozzám nem illik, ezért nem is vettem belőle, de tényleg kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Gicza4

2012. április 27.

A kedvenc parfümöm! Nagyon kellemes édeskés illata van, nem émelyítően édes, csak enyhén. Nem okoz allergiás reakciót, hiszen nincs benne alkohol. Még ápolja is a bőrt, mert jojoba olaj az alapja és ebbe van a többi illóolaj, ami ezt a csodás illatkompozíciót adja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil